IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
    Значи 194 точки в мача са напълно достатъчни
    Малко прекалиха
    Дано поне след Челси, Иванович(засега върви както трябва) и Вавринка ми оправят вечерта
    Only God Can Judge me...

    Коментар


    • Пробвах се 2-3 пъти с тая лига и повечето греди ударих...за т'ва хич не ги гледам даже - нито асата нито другите отбори

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
        Значи 194 точки в мача са напълно достатъчни
        aз вече понаправих малко кинтаж на Аляска Ейсис и съм доволен, ще видя следващите как ще тръгнат и ще помислят. Успех и на двамата
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
          Значи 194 точки в мача са напълно достатъчни
          "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Hakkinen Разгледай мнение
            Аз съм над 193.5 на същия
            Значи 194 точки в мача са напълно достатъчни
            Only God Can Judge me...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
              Ами да пробваме - мача на Толк Н'Текст - под 194,5 точки на 1,85 - пък да видим
              Аз съм над 193.5 на същия
              "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                успех, аз сега джиткам нек'ъв филипински баскет - правят си по много точки и са весели
                Ами да пробваме - мача на Толк Н'Текст - под 194,5 точки на 1,85 - пък да видим
                Only God Can Judge me...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                  успех, аз сега джиткам нек'ъв филипински баскет - правят си по много точки и са весели
                  Welcome to the club

                  Пунтират малко NBA тези - никаква защита и само пробиви и стрелби, като от време на време правят по някой букмейкърски мач със 140 точки да посъберат парички на хората, но като цяло са забавни
                  "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

                  Коментар


                  • успех, аз сега джиткам нек'ъв филипински баскет - правят си по много точки и са весели
                    Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
                    Сега са го качили
                    Сутринта беше 2,18 мамичката им
                    Както и да е ... пуснах нова колонка:
                    Вавринка
                    Иванович
                    Чесли
                    и общ К 5,85
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                      нисък коеф ми се струва, а и бъбринката е толкова непредсказуем, колкото и педерера Аз лично няма да го мъча засега, но може да се пробва по време на мача, като видя накъде върви. На мен бъбринката ми е на 2,75 По-скоро мога да го пробвам над 3,5 сета на 1,50
                      Сега са го качили
                      Сутринта беше 2,18 мамичката им
                      Както и да е ... пуснах нова колонка:
                      Вавринка
                      Иванович
                      Чесли
                      и общ К 5,85
                      Only God Can Judge me...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
                        Да бе, швабите навик им стана да играят плейофи за оставане
                        Явно 34 мача не са им достатъчни и им се играе още

                        Вчера ми беше тотална греда да видим дали днес Вавринка ще отнесе Федерер след тежкия му мач вчера при К 2,18
                        нисък коеф ми се струва, а и бъбринката е толкова непредсказуем, колкото и педерера Аз лично няма да го мъча засега, но може да се пробва по време на мача, като видя накъде върви. На мен бъбринката ми е на 2,75 По-скоро мога да го пробвам над 3,5 сета на 1,50
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                          супер, сандвичарите добра пара донесоха, че даже ги хванах и на коеф 8 10-на минути преди края, макар и само с 10 евро, като дублаж на основния залог. Доволен съм
                          Научих и нов термин - дузпа за "натрупване на игра с ръка" И това е Евроспорт, пък ние смеем на нашите Suckачевци...

                          П.С. И като гледах този мач, вярно плейоф за влизане в Бундеслигата, ами да си кажа честно, направо ми хареса българския футбол
                          Да бе, швабите навик им стана да играят плейофи за оставане
                          Явно 34 мача не са им достатъчни и им се играе още

                          Вчера ми беше тотална греда да видим дали днес Вавринка ще отнесе Федерер след тежкия му мач вчера при К 2,18
                          Only God Can Judge me...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                            супер, сандвичарите добра пара донесоха, че даже ги хванах и на коеф 8 10-на минути преди края, макар и само с 10 евро, като дублаж на основния залог. Доволен съм
                            Научих и нов термин - дузпа за "натрупване на игра с ръка" И това е Евроспорт, пък ние смеем на нашите Suckачевци...

                            П.С. И като гледах този мач, вярно плейоф за влизане в Бундеслигата, ами да си кажа честно, направо ми хареса българския футбол
                            аз гледах малко онзи ден от плейофа за изпадане от 2ра Бундеслига: Кил срещу Мюнхен 1860! това без съмнение беше най-тъпия мач, който някога съм гледал, а стадиона беше пълен - сигурно имаше повече хора на мачовете не Цески и Уесека!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                              Ами гредЪ, какво да правиш пробвам с црънкича срещу педерер и ако не стане, пускам хамбургерите довечера
                              супер, сандвичарите добра пара донесоха, че даже ги хванах и на коеф 8 10-на минути преди края, макар и само с 10 евро, като дублаж на основния залог. Доволен съм
                              Научих и нов термин - дузпа за "натрупване на игра с ръка" И това е Евроспорт, пък ние смеем на нашите Suckачевци...

                              П.С. И като гледах този мач, вярно плейоф за влизане в Бундеслигата, ами да си кажа честно, направо ми хареса българския футбол
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Аз вече ги избих с победата на мърльо в третия сет и по-голям залог, сега мога да потърся нещо сигурно на 1.1 или 1.2 със 100-200 евро
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X