IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
    Една мечта на Колчо на път да се сбъдне...дано да не е точно в този вид:
    Манчестър Юнайтед излиза с оферта за Боатенг

    Прочети още на: http://www.gol.bg/bayern/2015-06-22/...rta-za-boateng
    Сега чакаме да направите оферта за Балотели .....
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • Една мечта на Колчо на път да се сбъдне...дано да не е точно в този вид:
      Манчестър Юнайтед излиза с оферта за Боатенг

      Прочети още на: http://www.gol.bg/bayern/2015-06-22/...rta-za-boateng

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
        Лигата си е лига и си е супер престижна - хем носи кинта, хем е за обиграване на състава. Мисълта ми е, че при сегашния формат, ако догодина Рашата слезе в Б група, финали ще сънуваме нанайси, затова и важно и да спечелим турнира на втора група тази година във Варна, за да сме сред големите догодина Колкото до Олимпиадата - там титла няма как да спечелим, така че честно казано, ако изобщо моеше да се избира, бих предпочел титла в Лигата пред трето място на Олимпиада, но това си е мое мнение. Полша така си спечелиха титлата през 2012 в София, която уж трябваше да е наша, но едно предателче осра работата и срина момчетата...
        Да де - но тогава кои отбори се натискаха да я вземат - Полша, България, Германия и Куба...все отбори под ТОП3! А за Олимпиадата не си прав!
        Световна лига има всяка година! Олимпиада - веднъж на 4! В кариерата на един волейболист максимум 2 могат да се съберат - а и да е титляр (от 5 човека на терена+либеро) почти пълен абсурд,...така че за мен 3то (даже и 4тото което ни взехме) място на Олимпиада е по-стойностно от 1во на Лигата - ОСОБЕНО АКО СИЛНИТЕ ОТБОРИ НЕ СЕ НАТЯГАТ!!! Даже мисля, че е редно тогава да намаляват наградния фонд за победителя ...

        Коментар


        • Лигата си е лига и си е супер престижна - хем носи кинта, хем е за обиграване на състава. Мисълта ми е, че при сегашния формат, ако догодина Рашата слезе в Б група, финали ще сънуваме нанайси, затова и важно и да спечелим турнира на втора група тази година във Варна, за да сме сред големите догодина Колкото до Олимпиадата - там титла няма как да спечелим, така че честно казано, ако изобщо моеше да се избира, бих предпочел титла в Лигата пред трето място на Олимпиада, но това си е мое мнение. Полша така си спечелиха титлата през 2012 в София, която уж трябваше да е наша, но едно предателче осра работата и срина момчетата...
          Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
          ...да не говорим, че догодина има Олимпиада, така че никой няма да се натиска на Лигата - само отбори, които не са се класирали!
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • ...да не говорим, че догодина има Олимпиада, така че никой няма да се натиска на Лигата - само отбори, които не са се класирали!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
              Това са 2 съвсем различни неща, да знаеш Предполагам си наясно, че в Баку играем с втория отбор, нали? А ако не се върнем тази година в първа група на Световната лига (финалния турнир сме с Канада, Франция и Белгия, така че нещата са на кантар, особено с кудкудяците - с тях винаги сме играели трудно, поради спецификата на играта им - с много изнервяне, жестока защита и блок-аутове), догодина почти сигурно при нас идва Рашата (сега са най-зле от всички в първа лига) и финалния турнамент няма да е в Бг, така че пак ще отлагаме за друг път...
              Честно казано не си прав! Сегашните мачове в Лигата са проформа, защото там сме класирани за финалната фаза като домакини!
              Като гледам отбора в Баку, в него може и да имаме повече играчи, които биха били титуляри: близнаците, Тошко Алексиев, Ники Николов!
              Все пак две победи са си две победи! (нищо че снощи падаме от Аржентина 3-0, но това си е наш стар проблем - два мача силни един след друг рядко правим)!

              ПП Рашата е пълна мистерия - само загуби в Лигата, а в Баку бият, но играели само резерви в отборите си и се видя, че сме по-силни от тях?!

              Коментар


              • Офицери. Царски. Кражба.Партията. Майка. Ражда.Указ. Абревиатура.Болшевишка креатура.

                Армия. Казан. Чорба.Дядо. Мандра. Цесика.Милко Балев. Диктатура.Комунизъм. Режисура.

                Тройчо. Кинти. Комисион.Неустойка. Съд. Пардон.Плоски. Селянин. Умри.Анцузи. Крадец. Върни.

                Допинг. Дългове. Лиценз.Милост. „Синьо” БеФеСе.Г.А. Мустак. Шизофреник.Диагноза. Болшевик.

                Майкъл. Паро. Чужди. Свои.Кюрда. Седмица. Отбой.Съд. Заплати. Неплатени.Връзки. Подкупи. Простено.

                УЕФА. „Номер три”. Пробация.Пак световна конспирация.Акции. Провал. Сръдни.Сесека, това си ти.

                Лято. Жребий. Кишинев.Мъка. Равен. Жалки. Кеф!Протест. Чаршаф. Поезия.Победа. Две. Амнезия.

                Есен. Лупи. Шампион.Пролет. Мачове. Без гол.Пети. Круша. Боксова. Отново.Дългове. Лиценз. Фалит.

                Комунисти. Глас. Пищят.Сливане. Игри. Измами.Череп. Джудже. Кавали.Джудже. Проект. Провали.

                А. Окръжна. Бе педали.Череп. 6 милиона. Сезон.Морко. Йок. Стадион.Време. Мъка. Неуспехи.

                Край. на. сесека. во веки.

                Айде със здраве. На никого няма да липсвате!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                  я, да видим кучето какво казва за настоящия левски:

                  “Сегашният “Левски” бе създаден от Държавна сигурност. Татяна Дончева го узакони, тъй като тогава тя беше прокурор в Софийски градски съд. Този отбор, който играе сега, е подмененият “Левски”. Това е нелегитимен клуб. Истинския “Левски” не играе никъде”, завърши Петров, който предостави и документи за създаването от ДС на сегашния “Левски”

                  и нататък....

                  "Регистрацията на ФК “Левски” е извършена на 30 април 1992 година (б.а. в патентното ведомство е регистрирана емблемата на клуба). Понеже е минало доста време от тогава, аз ви предоставям удостоверение за актуалност от Софийски градски съд, което е издадено на 6 януари 2011 година, за да се види, че действително аз съм президент на ФК “Левски”, заяви Петър Петров в сутрешния блок на bTV “Тази сутрин”.

                  нека говедото пак да измучи нещо за оригинални клубове и емблеми...

                  мууааааахаххахахахаа
                  няма да се учудя котараците на боса от банкя да купят кучешкия левски, а този на патков да го оставят да фалира...



                  тогава да видим грухчовците пак какви ще ги пишат из форума докато си бъркат в носа да си ядат сополите...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                    фитката с Гришката и Божков не стана, щот' титлите щяха да станат 4 + 31 = 35

                    Малко са за славен тип кат' чорбиците и затова се мина на тактиката 31 + 31 = 62

                    62 звучи по-секси някак

                    Ха, наздраве!
                    мда ................. клуб на 60 години с 62 титли .................. мечтата на шматките...

                    много балами живеят на този свят, де ................. не може да се отрече ................. само титли са ви в главите, а тарикатите знаят къде и как да ви излъжат...

                    черепа се интересува само от имотите които може да заграби от цецка ...................... нито титли му трябват, нито купи, нито история .................... за него е важно да го припознаят заблудените фенчета за да вземе стадиона с базите на панчарево и 4-ти км

                    после ще ви изклати по познатия вече начин .................. както изклати всичките акционери при патките и мостовете

                    ама, черепа си го заслужавате ................ той ще ви закопае окончателно...
                    Last edited by 2012; 22.06.2015, 02:47.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                      ти се смееш и то си е за смях, но съм почти убеден, че ако минджите и индже вАйвода не се направят на звезди, точно това ще се случи - чорбаспор ще регистрира нова марка АС Чорба 23 и хоп, припознати са от феновете, дават им базата (варненския хипопотам Крали Краско тъй рече), припознават титлите и другите да го духат. Е, няма да имат емблема, ама дреме ти - питай БотевЪ (Сопот) как се правят тия работи. Да не говорим за Локо (Кюстендил), Берое (Тетевен), Пирин (Кресна) и т.н., даже съм почти сигурен, че и чорбетата ще позакупят някой отбор от В група и ще си ритат там. Проблем може да направят само минджите и инджето, но то е ясно, че като ги понатисне Тиквун, зер избори идат, и ще се кротнат.
                      хахахаххаххахаа

                      да питали БотевЪ (Сопот) за емблемата

                      сегашната емблема на БОТЕВ е първата на клуба направена след създаването му ................. само 100 годишна емблема

                      а сега всички говеда да отидат при майките си и да попитат кой е истинския левски ....................... този който през 1992 година беше подарен на томас лавчис или истинския левски е на петър петров (кучето) който е патентовал оригиналната емблема на левски и по решение на съда неговия левски е легитимния

                      я, да видим кучето какво казва за настоящия левски:

                      “Сегашният “Левски” бе създаден от Държавна сигурност. Татяна Дончева го узакони, тъй като тогава тя беше прокурор в Софийски градски съд. Този отбор, който играе сега, е подмененият “Левски”. Това е нелегитимен клуб. Истинския “Левски” не играе никъде”, завърши Петров, който предостави и документи за създаването от ДС на сегашния “Левски”

                      и нататък....

                      "Регистрацията на ФК “Левски” е извършена на 30 април 1992 година (б.а. в патентното ведомство е регистрирана емблемата на клуба). Понеже е минало доста време от тогава, аз ви предоставям удостоверение за актуалност от Софийски градски съд, което е издадено на 6 януари 2011 година, за да се види, че действително аз съм президент на ФК “Левски”, заяви Петър Петров в сутрешния блок на bTV “Тази сутрин”.

                      нека говедото пак да измучи нещо за оригинални клубове и емблеми...

                      мууааааахаххахахахаа

                      Коментар


                      • [QUOTE=Грую Груев;1059831933]ти се смееш и то си е за смях, но съм почти убеден, че ако минджите и индже вАйвода не се направят на звезди, точно това ще се случи - чорбаспор ще регистрира нова марка АС Чорба 23 и хоп, припознати са от феновете, дават им базата (варненския хипопотам Крали Краско тъй рече), припознават титлите и другите да го духат. Е, няма да имат емблема, ама дреме ти - питай БотевЪ (Сопот) как се правят тия работи. Да не говорим за Локо (Кюстендил), Берое (Тетевен), Пирин (Кресна) и т.н., даже съм почти сигурен, че и чорбетата ще позакупят някой отбор от В група и ще си ритат там. Проблем може да направят само минджите и инджето, но то е ясно, че като ги понатисне Тиквун, зер избори идат, и ще се кротнат.

                        В сряда и при нас ще е весело - мисля, че е крайно време да се разбере КОЙ финансира клуба, КОЙ плати лиценза, КОЙ осигури продължаването на работата по сектор А (единственото хубаво нещо при нас в последните поне 5 години) и т.н.

                        Хайде лека, че ми е много насрано с този дъжд, а и станах рано след снощния запой, та може и да ида да полегна[ При нас батака ее още по голям и тепърва ще ни се смее цяла България.Можеш да си сигурен,имал съм допирни точки с другаря Тотонев и е по хлъзгав и от Лупи.Единственото хубаво е,че в Левски няма страдащи от мания за величие(имам в предвид феновете).Пии една бира и ще се оправиш,ако не стигнеш до 17 де
                        За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от emos Разгледай мнение
                          Една баба завещава на внучката'Ранчо,ферма.3 хапартамента( тип лордо) и 100 милиона.На въпроса на внучката за банаката.отговора е .ВЪВ ФЕЙСА БАБА,ВЪВ ФЕЙСА
                          ти се смееш и то си е за смях, но съм почти убеден, че ако минджите и индже вАйвода не се направят на звезди, точно това ще се случи - чорбаспор ще регистрира нова марка АС Чорба 23 и хоп, припознати са от феновете, дават им базата (варненския хипопотам Крали Краско тъй рече), припознават титлите и другите да го духат. Е, няма да имат емблема, ама дреме ти - питай БотевЪ (Сопот) как се правят тия работи. Да не говорим за Локо (Кюстендил), Берое (Тетевен), Пирин (Кресна) и т.н., даже съм почти сигурен, че и чорбетата ще позакупят някой отбор от В група и ще си ритат там. Проблем може да направят само минджите и инджето, но то е ясно, че като ги понатисне Тиквун, зер избори идат, и ще се кротнат.

                          В сряда и при нас ще е весело - мисля, че е крайно време да се разбере КОЙ финансира клуба, КОЙ плати лиценза, КОЙ осигури продължаването на работата по сектор А (единственото хубаво нещо при нас в последните поне 5 години) и т.н.

                          Хайде лека, че ми е много насрано с този дъжд, а и станах рано след снощния запой, та може и да ида да полегна
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                            Можем да ги поздравим за двете победи!
                            Аз гледах 4я гейм на мача с Русия и много ми харесаха! Дано стигнат финал в Баку и да спечелят лигата и се върнат в първа дивизия!
                            Това са 2 съвсем различни неща, да знаеш Предполагам си наясно, че в Баку играем с втория отбор, нали? А ако не се върнем тази година в първа група на Световната лига (финалния турнир сме с Канада, Франция и Белгия, така че нещата са на кантар, особено с кудкудяците - с тях винаги сме играели трудно, поради спецификата на играта им - с много изнервяне, жестока защита и блок-аутове), догодина почти сигурно при нас идва Рашата (сега са най-зле от всички в първа лига) и финалния турнамент няма да е в Бг, така че пак ще отлагаме за друг път...
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                              Знам, че добре обяснявам.

                              И след няколко години двете чорбици шъ спорят за титлата. Ако не са едните, шъ са другите.

                              Запей за 63-та титла сега. Запей, Груйчи
                              Една баба завещава на внучката'Ранчо,ферма.3 хапартамента( тип лордо) и 100 милиона.На въпроса на внучката за банаката.отговора е .ВЪВ ФЕЙСА БАБА,ВЪВ ФЕЙСА
                              За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                                Чакам волейбалерите да почнат. Днес срещу Русия ме изненадаха. Хич не съм го очаквал и затова не ги гледах.
                                Можем да ги поздравим за двете победи!
                                Аз гледах 4я гейм на мача с Русия и много ми харесаха! Дано стигнат финал в Баку и да спечелят лигата и се върнат в първа дивизия!

                                Коментар

                                Working...
                                X