IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
    Аз ще ти кажа - поредната ми победа (с девет човека) за кръга в лигата без смени във фентъзи-то
    може, може - свикнал съм да те виждам пръв там, но все отзад-напред
    Интересното е, че и аз иограя с 9 човека и все още съм втори
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
      ....

      За финал - все още се чудя кое ме удиви повече през уикенда - победата на Барса с 4-ка или победата на онези куци коне край мръсния сайд с подобен резултат като гости на шитито А може и да е победата на чукотките, знам ли
      Аз ще ти кажа - поредната ми победа (с девет човека) за кръга в лигата без смени във фентъзи-то
      Only God Can Judge me...

      Коментар


      • ЛЕ ми е много мътна и ще я пропусна - нищо не и отбирам. А снощи си бяха много ясни нещата и до голяма степен логични - само ме е яд, че не си дублирах залога за Х2 на Бенфика срещу Астана при 2:0 за домакините, но здраве да е. Иначе наш Мърля си е взел поука - 3 хикса срещу нелоши съперници (е, нямат нищо общо с Барса, Челси и Вердер, но все пак) с казахстански отбор си е постижение отвсякъде. Браво.

        Някакси не се коментира нищо около нашето първенство, то вярно, че тук 90% са чуждопоклонници, ама все пак. И с двата водещи тима са случиха по 2 много големи неща.

        ЦСКА:
        - 4.4.16.16 издаде депеша, че ще преобразува Латекса в чорбата. Бях давал колко цска-та има в момента, сигурно новото име на латекса би било ЦСКА София (София) и готово - нищо по-лесно в родната татковина. Синьото бфс ще си затвори очите и готово. Новият отбор ще има реално 4 титли, но всички ще си ги броят за 36 (1 на "учредителя" АС-23, 31 на комуноидната чорба и 4 на най-честната мутра на прехода), така и марандича ще запее директно за 37-мата, че с 32-та се изтърка. А забравих, може да имат и една титла на В група - титла е, брои се, та станаха 37, пък и имат уникалния шанс да са единственият отбор в света, който е спечелил и А и В група в един сезон. Ми супер, шо не. Само не знам онази осмица край Осъм как ще се преформатира - 4:4 ли ще стане, що ли
        - Някакви си Акционери за ЦСка (не ги знам какви са, ама пак пари искат) търсят едни има-няма 20 милки до началото на пролетния полусезон, пък 4.4.16.16 щял да даде остатъка. То и без това никой не знае колко е реалният дълг на чорбата (и за Левски не се знае, но това е друга тема), та може и да стигнат. Че и да останат. Ако не стигнат, шели да ди дадат на волейболната чорба. Ще следя с интерес дали ще съберат и 20К леФчета.

        Левски:
        - какво стана с Пирин никой не разбра - хем по лафкена линия трябваше да бием, то нали ние сме на дебелян свинеевски, хем паднахме. Естествено вднага стана "ясно", че са заложени незнам си колко милиона на загуба в едни китайски букита, та Левски да вържат бюджета. Що не са заложили на обръщачка, като коеф е много по-висок, а и не се губят точки за поредната директива Левски-шампион, никой не казва. Абе със сигурност са отборът на Пеевски, това е гаранция от всеки резултат - ако бият Пеевски е палтил, ако не бият - пак е платил. А и синьото БФС помага - абе работата е ясна - говедата са толкова зле, че и купен мач не могат да вземат.
        - направиха се промени в ръководството, но все още го няма големият акционер с онези прословути 13 милки. Ако стане, то е ясно, че там ще е Спас Русев - е, не е най-добрата опция, но поне е комуне от чужбина, а не от Микре. Ама изберете българското все пак. Тръста взеха 10% от акциите, което е добре, а и се заложиха някои добри неща на маркетингова основа. Пари в отбора все още няма, нови играчи с качество - също, така че титлата е само хипотеттична величина и за това никой не си прави илюзии.


        За финал - все още се чудя кое ме удиви повече през уикенда - победата на Барса с 4-ка или победата на онези куци коне край мръсния сайд с подобен резултат като гости на шитито А може и да е победата на чукотките, знам ли
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
          Направо съм бесен на Юнайтед! Едно дето играха като пълни безхаберници, друго дето ми прецакаха залога, както и на хиляди заложители, ами и сега тотално си осраха шансовете за класиране!!!
          И мен ме издъниха - бях пуснал над1,5 гола в мача
          Иначе не виждам как да са си прецакали шанса за напред - не вярвам ЦСКА да падне от ПСВ. Най - малкото заради класирането напред - имат по-добри показатели в преките двубои при победа и определено ще играят за нея...
          Only God Can Judge me...

          Коментар


          • Направо съм бесен на Юнайтед! Едно дето играха като пълни безхаберници, друго дето ми прецакаха залога, както и на хиляди заложители, ами и сега тотално си осраха шансовете за класиране!!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
              Nice move
              Найс, а?

              Жалко, че бях сложил един дубъл корнери, в които имах над 5.5 корнери за ЦСКА- оригинала

              Сега пуснах над 5.5 корнера за Юнайтед и над 3.5 за Севиля за 1.99
              Имам и над 4.5 картона на Атлетико- Галата

              Айде Юнайтед!!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                Майната им съставите!
                Смених ГГ с над 1.5 гола на мача на ЦСКА и коефициента дойде 2.4!
                Nice move
                Only God Can Judge me...

                Коментар


                • Майната им съставите!
                  Смених ГГ с над 1.5 гола на мача на ЦСКА и коефициента дойде 2.4!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
                    И на мен Байерн-ите ми прецакаха корнерите
                    Много ми е чудно как при такова надмощие ( и в моментите с човек по-малко) и три минути преди края имаше само 4 корнера в мача
                    В крайна сметка са станали 7, но пак не вършат работа.
                    Днес май ще почивам... звездите ми го говорят, че са ниски коефициентите за залозите, които искам
                    Трябва да хвърля едно око на съставите, но за сега идеята ми е:
                    Ман Ю победа + ГГ на ЦСКА - Волфсбург + Атлетико над 1.5 гола

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                      Без да се хваля, но не ми излиза 1Х на Порто с Динамо к - 220 кинта у киреча. Дейна и скапаните портокалци
                      И на мен Байерн-ите ми прецакаха корнерите
                      Много ми е чудно как при такова надмощие ( и в моментите с човек по-малко) и три минути преди края имаше само 4 корнера в мача
                      В крайна сметка са станали 7, но пак не вършат работа.
                      Днес май ще почивам... звездите ми го говорят, че са ниски коефициентите за залозите, които искам
                      Only God Can Judge me...

                      Коментар


                      • Излезна ми сигурния требъл след половин час игра, ама защо нямах кураж да ги пусна да вкарат над 2.5?!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                          Мамка му и прасе!!!Бех играл Челски да паднат!!!Явно разбирам от футбол по-малко и от Груйчето!!!
                          Без да се хваля, но не ми излиза 1Х на Порто с Динамо к - 220 кинта у киреча. Дейна и скапаните портокалци
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Мамка му и прасе!!!Бех играл Челски да паднат!!!Явно разбирам от футбол по-малко и от Груйчето!!!

                            Коментар


                            • Добър вечер,

                              Бях написал един пост:

                              Реал Мадрид - отбор без душа и сърце от много години.

                              И сега го няма?!?!

                              Каква е тази цензура? Не съм писал тука отдавна, преди пак си имаше цензура, но чак пък такава!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                                Тъпо - от 3-1 - червен картон и изтърваха аванса!
                                Аз за Порто съм играл над 4.5 Жълти картона на 1.64 - очаквам тегав мач и здраво ритане!
                                Тея бяха малките (под 19г) и Порто ме издъниха...
                                Финален бет за довечера:
                                Байерн - Олимпиакос over 8.5 корнера
                                Барселона - Рома over 8.5 корнера
                                Общ К 2,40
                                Хаирлия да е...
                                Only God Can Judge me...

                                Коментар

                                Working...
                                X