IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Пепе, това кое първенство?
    Гледам в цитата един, двама гостуващи българи.
    И яко щипане, блъскане и бутане.
    И съдията е педал.
    Май е яко за гледане

    Коментар


    • ето едно мнение от един форум:

      1. В 6та минута Минев блъска Асприля без топка. Трябва да получи червен картон, но съдията му дава само жълт.
      2. В 11та минута нарисуван втори жълт за Минев, съдията му го спестява.
      3. В 14та минута Бедоя налита два пъти на Йонсен, който го блъска. Правилен червен на Йонсен, но трябва да има и жълт за Бедоя, който съдията не дава.
      4. В 47ма минута, Бедоя спъва вратаря Баревиера, който вече е уловил топката. Тук следва нарушение за Литекс и втори жълт за Бедоя.

      В заключение Литекс с 10 души, а говедата с 9. Това трябваше да се случи, а какво стана всички видяхме...
      И аз да допълня:
      - лакетче на Гаджев - червен
      - несъществуваща засада на Асприля за 2:0

      Сега като извадят и Литекс, след като махнаха нас и Локото, Леефски ще си играят дербита с орлетата, че и те са с един прекрасен спонсор на гърдите... Вече е ясно КОЙ комаднва парада...
      И да допълня още нещо, виждаме другите начини за които говореше мисля Наско преди време..

      Елате да си гледаме В група, там поне се играе истински футбол
      Last edited by pepe1234; 12.12.2015, 18:56.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
        Мога само да поздравя маркетинга на чорбата за следната сценка - цък. E, такъв продъкт плейсмънт струва доста пари, но предполагам, че от Дисни са се погрижили отлично за подобаваща компенсация на червените, за да останат сити (в прекия и преносния смисъл, все пак ползваха лика на дърт пейдър). Което е добро и идейно, следва да се похвали, макар да е в чуждата градинка - така се прави кинта от нищото - хем говедата в Г (пардон, свинете) доволни, че имат хорео, хем тарторите са гушнали по някое леФче (предполагам, не малко), хем и филмът промотиран. Е, мен ме отказаха да ида да го гледам точно с тази сценка, но аз съм от малкото, които ще се усетят

        П.С. Импе, съвсем приятелски съвет, възползвай се, все пак с този аватар си от създаването на форума, а и си перфектен за подобен продъкт плейсмънт
        Груйчи,

        вярно е - паднахме лошо! Нямам представа дали ще се вдигнем отново.

        Но помни, че чорбетата са БГ армия, а телюгите Вътрешна сигурност ( МВР ).

        П.П. Ние никога не сме ви посрамвали, когато БГ армия излезе да денси срещу някой чуждоземен лилипут. Размазваме ги!

        Ако това не ви интересува, няма проблем - ритайте ни и скачайте с бутонките отгоре ( ама звучи комплексарски, гледано отстрани ).

        Съжалявам, че Докото отпадна за купата, играли са по-добре от Монтаня и исках да ни се паднат после чорбетата, за да видиш, че тук не се ляга на никого.

        Поздрави!

        Коментар


        • Груйчи жал ми е за вас.Много приятели имам истински левскари.Отвратени са от това което се случва в Левски.Иво Тонев собственик щото Батков му "подарил" акциите стига бе ба си лафа.Никой не знае с какви пари се строи трибуната.Хората казват че истинските собственици са Бойко ДПС и Пеевски.Уредиха ви със спонсори.А БТК дължи 200 милиона на държавата но ви е спонсор.Гонзо завършил осми клас викат му инДжинера.Подарихме му учебници за девети клас дано го изкара.Ще му подарим и за десети.Треньора Стойчо е най хубавото нещо в Левски щото не е от Левски не го гонете.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
            Остави ги междузвездните, а нещо за Преслав...!?

            '
            Aми Преслав като Плиска - дръвце, ама ние и такова нямаме
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
              Мога само да поздравя маркетинга на чорбата за следната сценка - цък. E, такъв продъкт плейсмънт струва доста пари, но предполагам, че от Дисни са се погрижили отлично за подобаваща компенсация на червените, за да останат сити (в прекия и преносния смисъл, все пак ползваха лика на дърт пейдър). Което е добро и идейно, следва да се похвали, макар да е в чуждата градинка - така се прави кинта от нищото - хем говедата в Г (пардон, свинете) доволни, че имат хорео, хем тарторите са гушнали по някое леФче (предполагам, не малко), хем и филмът промотиран. Е, мен ме отказаха да ида да го гледам точно с тази сценка, но аз съм от малкото, които ще се усетят

              П.С. Импе, съвсем приятелски съвет, възползвай се, все пак с този аватар си от създаването на форума, а и си перфектен за подобен продъкт плейсмънт
              Остави ги междузвездните, а нещо за Преслав...!?

              Коментар


              • Мога само да поздравя маркетинга на чорбата за следната сценка - цък. E, такъв продъкт плейсмънт струва доста пари, но предполагам, че от Дисни са се погрижили отлично за подобаваща компенсация на червените, за да останат сити (в прекия и преносния смисъл, все пак ползваха лика на дърт пейдър). Което е добро и идейно, следва да се похвали, макар да е в чуждата градинка - така се прави кинта от нищото - хем говедата в Г (пардон, свинете) доволни, че имат хорео, хем тарторите са гушнали по някое леФче (предполагам, не малко), хем и филмът промотиран. Е, мен ме отказаха да ида да го гледам точно с тази сценка, но аз съм от малкото, които ще се усетят

                П.С. Импе, съвсем приятелски съвет, възползвай се, все пак с този аватар си от създаването на форума, а и си перфектен за подобен продъкт плейсмънт
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                  Честито на арсето, класират се напред въпреки Менгер,
                  много поздрави от ВЕНГЕР на всички хейтъри които цяла есен пишеха как АРСЕНАЛ ще отпаднат от ШЛ след груповата фаза...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                    a вие защо викате ботев като сте металик или в най-добрият случай ботевЪ И като сте били толкова против Тракия, що бяхте първи дружки на чорбата? Или и с тях сте дружки покрай едни разформирования през 1949?
                    още те боли главата явно ..................... иди до аптеката, вземи си хапчета и си лягай, че утре трябва да се явиш на работа...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                      милиционерски обор се жалва от милиционери

                      колко години ни биеха милиционерите защото викахме БОТЕВ???
                      a вие защо викате ботев като сте металик или в най-добрият случай ботевЪ И като сте били толкова против Тракия, що бяхте първи дружки на чорбата? Или и с тях сте дружки покрай едни разформирования през 1949?
                      Честито на арсето, класират се напред въпреки Менгер, само манчестърци се о@каха, но на тях им е простено, все пак другият отбор (градският) продължи напред
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • милиционерски обор се жалва от милиционери

                        колко години ни биеха милиционерите защото викахме БОТЕВ???

                        Коментар


                        • Чорбетата извадиха късмет, Докото отпадна. Съдията се погрижи с отменен гол за 2:1 в 86 мин. на мача

                          Коментар


                          • ОФИЦИАЛНО: България домакин на Световното по волейбол!
                            Ще приемем Мондиал 2018 заедно с Италия

                            Прочети още на: http://www.gol.bg/volleyball/2015-12...vo-po-voleybol

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                              седи, бре - чорбата ще са единственият отбор, който ще стигне финал за купата с мачове срещу отбори от Б и В група, а там ще се срещне с чорба-2, т.е. обратното латекс-1 и латекс-2 А да напомням ли, че трябваше да отпаднете още в първия предварителен кръг срещу Септември - уникална недадена дузпа в 93-тата минута, с която мачът приключваше, каквато дори и срешу Юнайтед не биха пропуснали. Ето ти линка, че чорбите сте със слаба памет в тази насока - цък.

                              Иначе аз напоследък съм само напред със залозите - просто не залагам Но сигурно скоро пак ще разваля тази традиция - ще те държа информиран
                              Нема шанс чорбицата, ако се срещне с Доко ГО ( а те водят на полудремето с 1:0 срещу Монтаня ).

                              Ноу! Нет!

                              Коментар


                              • седи, бре - чорбата ще са единственият отбор, който ще стигне финал за купата с мачове срещу отбори от Б и В група, а там ще се срещне с чорба-2, т.е. обратното латекс-1 и латекс-2 А да напомням ли, че трябваше да отпаднете още в първия предварителен кръг срещу Септември - уникална недадена дузпа в 93-тата минута, с която мачът приключваше, каквато дори и срешу Юнайтед не биха пропуснали. Ето ти линка, че чорбите сте със слаба памет в тази насока - цък.

                                Иначе аз напоследък съм само напред със залозите - просто не залагам Но сигурно скоро пак ще разваля тази традиция - ще те държа информиран
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X