IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение
    Естествено, че ГГ плаща масрафа през външни дружества. В момента всички сметки на ПФК-то са запорирани и реално това дружество не може да функционира като стопански субект. Това е и целия зор, за който говори леко некомпетентно Пламен Марков преди време - че фалиралото ПФК не може да функционира, не може да плати и 5 лв. за ток, вода и пр. дори да има някой да вкара тия 5 лв. в него. Това е. Няма нищо ненормално или нелогично с оглед обстоятелствата.

    За оня по-долу дето мисли бавно - ГГ плаща мой човек, бърка си в джоба и плаща заплати и наем на стадиона и ток и всичко. Ако ще да е от село Микре. А гражданите от село Подуяне я ми припомни колко лева си извадиха от джоба и платиха, като имахте няколко милиона задължения само към НАП? А?
    Алоу - бързака, наместиха ли ти се гюлетата? Това първо, и второ ЗА ВТОРИ ПЪТ ТИ КАЗВАМ, ЧЕ И ДВАТА ОТБОРА ИМАХА ПОГАСИТЕЛНИ ПЛАНОВЕ ОЩЕ ОТ 2008 г., НО КАКТО СЕ ВИДЯ САМО ЕДИНИЯТ ОТ ТЯХ ПРАВИ НЕЩО ЗА ПОГАСЯВАНЕ НА ЗАДЪЛЖЕНИЯТА СИ. СПРАВКА - ЦУЦА 6 500 000 през 2008 и близо 15 000 000 през 2015 г./ПИТАЙ НАП/. А НИЕ ОТ 5 000 000 - 2010 до 3 500 000 ПРЕЗ 2015 г.
    "....... бърка си в джоба и плаща заплати и наем на стадиона и ток и всичко" - ама министър Кралев друго казва - ама ти поне бързак ще додеш и не ги помниш тез неща, нали? Или не ти изнася?
    Аре пробвай следващия път с факти да боравиш, не с лозунгите от парт. събрания провеждани в сектор "А".

    Коментар


    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
      Така поне казват.Че текущите сметки се плащат. А и ми все тая вече.
      Естествено, че ГГ плаща масрафа през външни дружества. В момента всички сметки на ПФК-то са запорирани и реално това дружество не може да функционира като стопански субект. Това е и целия зор, за който говори леко некомпетентно Пламен Марков преди време - че фалиралото ПФК не може да функционира, не може да плати и 5 лв. за ток, вода и пр. дори да има някой да вкара тия 5 лв. в него. Това е. Няма нищо ненормално или нелогично с оглед обстоятелствата.

      За оня по-долу дето мисли бавно - ГГ плаща мой човек, бърка си в джоба и плаща заплати и наем на стадиона и ток и всичко. Ако ще да е от село Микре. А гражданите от село Подуяне я ми припомни колко лева си извадиха от джоба и платиха, като имахте няколко милиона задължения само към НАП? А?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение

        Ша извиняааш, ама, би ле пояснил ...
        Така поне казват.Че текущите сметки се плащат. А и ми все тая вече.
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
          ... не трупа нови дългове, което значи, че текущите задължения се плащат. ...

          Ша извиняааш, ама, би ле пояснил ...
          Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

          Коментар


          • Първоначално изпратено от cudicini Разгледай мнение
            Пак ще те питам - КАК ТАКА ДРУЖЕСТВО В НЕСЪСТОЯТЕЛНОСТ ПЛАЩА ПО 7-8 000 ЛЕВА ЗАПЛАТИ /НА АМАТѝОРИ/, А НЕ ПОГАСЯВА ЗАДЪЛЖЕНИЯ.
            КАК ИГРАЕ НА СТ. Б.А. БЕЗ ДА ПЛАЩА АБСОЛЮТНО НИЩО.
            Понеже виждам накъде отива разговора - пожелавам ти весели празници и добро настроение!
            А аз пак ще ти отговоря - не знам. Но доколкото знам ЦСКА не трупа нови дългове, което значи, че текущите задължения се плащат. А какви са заплатите и ти самия няма как да знаеш. Но скоро ще се разбере,де. А за наемите ще ми е инстересно да разбера колко пари е платил Левски за наем на Герена в последните 26 години
            Весели празници и на теб.
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • чИ, как казахте, че влизате в три шест пет?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                В момента не знам. Макар да знаеш разликата между трухички за да се бие в гърдите Бащицата и топлия бял хляб дето на вас ви се дава.
                Както се казва има го това в играта. При обратната ситуация и позициите ни щяха да са обратни. Важното е да не си заравяме главата в пясъка. ЦСКА си получи заслуженото.Кой бил виновен?Има си органи да разследват ако искат.Или им позволят.ЦСКА е на Ганчев.Дали в ТР го има или не не е важно. Левски на Тиквата и Дебелия.Дали го има в ТР не е важно.Принуждават се фирми, чиито бизнес зависи от обществените поръчки да "спонсорират" Левски. И това е видно за всички.
                Колкото до "Закона затова е закон да се спазва" ..... Виждаме в България кога и как се спазват законите.
                Много ми се иска всички закони в България да се спазват за всички така както се спазиха за ЦСКА, Локо София и Литекс. И не само с сферата на футбола, но и във всички сфери. Тогава държавата ни може да стане нормална.
                Пич, ето за това говоря.
                Когато стигнем до фактите и започват мантрите.
                До сега ТР беше меродавен, вече не е.
                Законите обаче продължават да не важат за едни.
                Пак ще те питам - КАК ТАКА ДРУЖЕСТВО В НЕСЪСТОЯТЕЛНОСТ ПЛАЩА ПО 7-8 000 ЛЕВА ЗАПЛАТИ /НА АМАТѝОРИ/, А НЕ ПОГАСЯВА ЗАДЪЛЖЕНИЯ.
                КАК ИГРАЕ НА СТ. Б.А. БЕЗ ДА ПЛАЩА АБСОЛЮТНО НИЩО.
                Понеже виждам накъде отива разговора - пожелавам ти весели празници и добро настроение!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от cudicini Разгледай мнение
                  Не ме разбра, но нейсе.
                  Понеже имало подкрепа за едните, та аз за другите питам - наеми, охрана, ток и т.н. КОЙ ги плаща?
                  В момента не знам. Макар да знаеш разликата между трухички за да се бие в гърдите Бащицата и топлия бял хляб дето на вас ви се дава.
                  Както се казва има го това в играта. При обратната ситуация и позициите ни щяха да са обратни. Важното е да не си заравяме главата в пясъка. ЦСКА си получи заслуженото.Кой бил виновен?Има си органи да разследват ако искат.Или им позволят.ЦСКА е на Ганчев.Дали в ТР го има или не не е важно. Левски на Тиквата и Дебелия.Дали го има в ТР не е важно.Принуждават се фирми, чиито бизнес зависи от обществените поръчки да "спонсорират" Левски. И това е видно за всички.
                  Колкото до "Закона затова е закон да се спазва" ..... Виждаме в България кога и как се спазват законите.
                  Много ми се иска всички закони в България да се спазват за всички така както се спазиха за ЦСКА, Локо София и Литекс. И не само с сферата на футбола, но и във всички сфери. Тогава държавата ни може да стане нормална.
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                    Както и до сега.Ако си платиме дълговете към държавата и все още има ЦСКА ще го дадат.
                    Не ме разбра, но нейсе.
                    Понеже имало подкрепа за едните, та аз за другите питам - наеми, охрана, ток и т.н. КОЙ ги плаща?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от cudicini Разгледай мнение
                      А как седи въпроса със ст. Бълг. Армия?
                      Както и до сега.Ако си платиме дълговете към държавата и все още има ЦСКА ще го дадат.
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                        Не.
                        Въпроса трябваше да задам да други участници в темата не към теб. Облъчват се тези, които позволяват да бъдат облъчвани.Аз си имам достатъчно инфо да знам кое какво по темата.
                        А как седи въпроса със ст. Бълг. Армия?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от cudicini Разгледай мнение
                          Мерси, сега разбираш ли за облъчването?
                          Не.
                          Въпроса трябваше да задам да други участници в темата не към теб. Облъчват се тези, които позволяват да бъдат облъчвани.Аз си имам достатъчно инфо да знам кое какво по темата.
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                            Тука си прав.Въпросът не трябваше да е към теб,май.
                            Мерси, сега разбираш ли за облъчването?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от cudicini Разгледай мнение
                              Драги, винаги съм твърдял, че ЦСКА е на ЮИ /ДПС/ а не на ГГ. Питай Дидко- той още ми отговаря на едни въпросче-та. ГГ ще направи опит да ви обедини с Латекса, но дали ще стане - незнам. Най - много да ви премести на ст. Септември и да ви прекръсти на "Лиска - Септемврийска".
                              Тука си прав.Въпросът не трябваше да е към теб,май.
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                                Има ги естествено. Ама като пишеш за доносници имай предвид и "вашите" При това особено Агент Николай.
                                И още нещо да те питам дружески.Защо като преценявате кой бил собственик на Левски гледате ТР а когато преценявате за ЦСКА веднага отсичате - Ганчев?
                                Драги, винаги съм твърдял, че ЦСКА е на ЮИ /ДПС/ а не на ГГ. Питай Дидко- той още ми отговаря на едни въпросче-та. ГГ ще направи опит да ви обедини с Латекса, но дали ще стане - незнам. Най - много да ви премести на ст. Септември и да ви прекръсти на "Лиска - Септемврийска".

                                Коментар

                                Working...
                                X