IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Прекрасни!
    Attached Files

    Коментар


    • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение

      Хубава победа вчера за червените дяволи! Върна ни в борбата за 4тото място, въпреки че не съм сигурен че можем да устискаме!
      Победата не е точно ваша, заагубата е на Шититу и то най-вече на малоумното им ръководство - сухата статистика сочи, че откакто обявиха официално смяната с каталунското джудже, сити имат 5 мача в шипЪ, в които са записали 1 равен и 4 загуби, като единсветните им успехи са калитарската победа с дузпи на все още подобието на отбор от Мърсисайд и отстраняването на мегагранда Шахтьор Донецк в ШЛ. Ами какво да кажа - статистика.

      Апропо, колко е коеф ПСж да го отстрани в ШЛ, че от доста време не съм залагал, та ме сърбят ръцете

      П.С. Коригирам се, имат и една велика победа над Астън Вила
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар




      • Хубава победа вчера за червените дяволи! Върна ни в борбата за 4тото място, въпреки че не съм сигурен че можем да устискаме!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
          ходил съм с 5 лева в джоба, за да...
          за да те научи на комар владко шаламанов ли?

          Първоначално изпратено от mussi
          Ей Богу...
          ей Богу .................... в цял свят треньор който обира парите на децата чрез комар ще му скъсат джигера от дела и повече никога няма да има досег с деца, но в говеждия леевски си го местят в другия крачол ............... пардон .............. местят го на другия стадион

          ей Богу...

          утре този владко ще ги учи да залагат на точен резултат за предстоящия мач в който играят...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
            Принципно, си праф.
            Сичко е възможно. ФуДбол е. Топката е кръгла. Гледаме напрет. Момчетата плачат в съблекалнята...
            Не твърдА, че немат ченс, но просто мисля, че сме по силния отбор. И като отбор и като индивидОалности и като НАЙДОБРИЯТРЕНѝОР разбира са...
            Тоа път, май първия мач е в Мюнхен... Би било добре, ако земем да не губим с 2-0 на полувремето...
            Желая ВСИЧКИ футбалери на двата тима да са на линия и да се захапем от самото начало.. Па кво сабя покаже ...
            па мноу ясно, че сте тотален фафорид, ама на мен ми се ще да има интрига, та затова ще подкрепям слабите отбори
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от znae6t Разгледай мнение
              Не виждам никаква интрига в шампионската лига, особено пък при Баварците. Евентуално по някакво чудо Чоло ако забърка качествен железобетон срещу Барса му давам 5-10% шанс.
              бИтоня е ясен, никой не може да се надиграва с Барса, откакто имат Меси, единствено Интер на Моу ги отнесе и дваж Байрените, ама тогава Меската беше контузен Та затова битон и хасфалт му е майката, плюс яко ритане.
              А интригата е в мача на шейховете и меренето на маркучите, както го написа Манчо, останалот е на поне 90% ясно, но винаги има поне по 1 изненада, та да видим
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
                Ей Богу...
                ходил съм с 5 лева в джоба, за да има за цска
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                  .... Топката е кръгла. Гледаме напрет. Момчетата плачат в съблекалнята ...
                  Ей Богу...
                  Only God Can Judge me...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                    Па знам ли Бенфика бяха първи в групата си до последно (биха Атлетико като гости), отстраниха Зенит, които не са никак лощ отбор, първи са в Португалия, та що да нямат шансове, особено ако играете пак като срещу Юве първото полувреме. Реално шансове нямат, но винаги има нещо на хартия, което в случая май не е само на хартия
                    Принципно, си праф.
                    Сичко е възможно. ФуДбол е. Топката е кръгла. Гледаме напрет. Момчетата плачат в съблекалнята...
                    Не твърдА, че немат ченс, но просто мисля, че сме по силния отбор. И като отбор и като индивидОалности и като НАЙДОБРИЯТРЕНѝОР разбира са...
                    Тоа път, май първия мач е в Мюнхен... Би било добре, ако земем да не губим с 2-0 на полувремето...
                    Желая ВСИЧКИ футбалери на двата тима да са на линия и да се захапем от самото начало.. Па кво сабя покаже ...
                    Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                      Па знам ли Бенфика бяха първи в групата си до последно (биха Атлетико като гости), отстраниха Зенит, които не са никак лощ отбор, първи са в Португалия, та що да нямат шансове, особено ако играете пак като срещу Юве първото полувреме. Реално шансове нямат, но винаги има нещо на хартия, което в случая май не е само на хартия
                      Не виждам никаква интрига в шампионската лига, особено пък при Баварците. Евентуално по някакво чудо Чоло ако забърка качествен железобетон срещу Барса му давам 5-10% шанс.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                        Допускаш, че Бенфика може да ни изфърли в два мача ?
                        ... Хммм... не ща да звуча фенски, ама много силно не ми се верва... Не казвам че е невъзможно... ама..
                        От каков матрял са ни краките, ще разберем.. Ас се надяаам, просто тва безумие от мача в Мюнхен да не се повтори повече...
                        Па знам ли Бенфика бяха първи в групата си до последно (биха Атлетико като гости), отстраниха Зенит, които не са никак лощ отбор, първи са в Португалия, та що да нямат шансове, особено ако играете пак като срещу Юве първото полувреме. Реално шансове нямат, но винаги има нещо на хартия, което в случая май не е само на хартия
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                          напротив, жребият е супер за вас в стратегически план - отпадате, не се класирате за ШЛ догодина, защото това (през ЛЕ) ви е горе-долу единствения шанс за класиране за ШЛ, отебавате и евентуалната ЛЕ догодина и имате реално всички шансове да се борите за титлата, освен ако и Юнайтед не се класират за ШЛ и вземат Моу - тогава ще са отявлен фаворит за шипЪ

                          Иначе познах за Пърцилона и Атлетико (реално единственият отбор, който мжое да ги спре тази година), но очаквах малък тим на 1/2 финалите, ама знам ли, може пък и Бенфика да се класират или пък Волфсбург - там и двата гранда са с глинени крака (дано Колчо не ме псува много )

                          А какво ще кажете ПСЖ да вземе ШЛ - знам, че звучи много еретично (или пък еротично, въпрос на вкус), ама за толкова набита пара, все требе нещичко да се случи? Отделно, че вече си взеха титлата у френция, та нямат за какво друго да играят, а ако Барса отпадне (което очаквам да се случи), всичко би било възможно
                          Допускаш, че Бенфика може да ни изфърли в два мача ?
                          ... Хммм... не ща да звуча фенски, ама много силно не ми се верва... Не казвам че е невъзможно... ама..
                          От каков матрял са ни краките, ще разберем.. Ас се надяаам, просто тва безумие от мача в Мюнхен да не се повтори повече...
                          Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Hakkinen Разгледай мнение
                            Пратиха Клопо срещу бившия му отбор... лош жребий за нас, ама какво да се прави
                            напротив, жребият е супер за вас в стратегически план - отпадате, не се класирате за ШЛ догодина, защото това (през ЛЕ) ви е горе-долу единствения шанс за класиране за ШЛ, отебавате и евентуалната ЛЕ догодина и имате реално всички шансове да се борите за титлата, освен ако и Юнайтед не се класират за ШЛ и вземат Моу - тогава ще са отявлен фаворит за шипЪ

                            Иначе познах за Пърцилона и Атлетико (реално единственият отбор, който мжое да ги спре тази година), но очаквах малък тим на 1/2 финалите, ама знам ли, може пък и Бенфика да се класират или пък Волфсбург - там и двата гранда са с глинени крака (дано Колчо не ме псува много )

                            А какво ще кажете ПСЖ да вземе ШЛ - знам, че звучи много еретично (или пък еротично, въпрос на вкус), ама за толкова набита пара, все требе нещичко да се случи? Отделно, че вече си взеха титлата у френция, та нямат за какво друго да играят, а ако Барса отпадне (което очаквам да се случи), всичко би било възможно
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Hakkinen Разгледай мнение
                              Пратиха Клопо срещу бившия му отбор... лош жребий за нас, ама какво да се прави
                              След като в Лигата разминаха големите отбори бях сигурен, че тук ще натресат Пуул на Борусия

                              Коментар


                              • Пратиха Клопо срещу бившия му отбор... лош жребий за нас, ама какво да се прави
                                "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

                                Коментар

                                Working...
                                X