IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Аз съм фен на Ливърпул,но в събота няма да се ядосам,
    ако ЛВГ се ,,бетонира'' на поста си.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от sauron Разгледай мнение
      Радвай се ,сега ти се е паднало а за това сами сме си виновни.Да рефера можеше да свири поне 1 дузпа но не го направи,а останалото ние сами си го направихме.Неприятно но факт.Аз ще се радвам след края на мача за купата на ФА уикенда.Като не можахме да се зарадваме на наши успехи поне да се порадваме на чуждите неуспехи Част от играта е а и все пак сме българи нали.......
      Точно така - въпреки че в случая моите впечатления са, че всички фенове на английски отбори различни от Ливърпул (независимо дали българи или чужденици) се смяха снощи!

      ИМАТЕ ПЪЛНО ПРАВО ДА СТИСКАТЕ ПАЛЦИ НА КРИСТЪЛ ПАЛАС И ДА НИ СЕ СМЕЕТЕ, АКО НЕ ГИ БИЕМ!

      Коментар


      • Радвай се ,сега ти се е паднало а за това сами сме си виновни.Да рефера можеше да свири поне 1 дузпа но не го направи,а останалото ние сами си го направихме.Неприятно но факт.Аз ще се радвам след края на мача за купата на ФА уикенда.Като не можахме да се зарадваме на наши успехи поне да се порадваме на чуждите неуспехи Част от играта е а и все пак сме българи нали.......
        Liverpool Forever

        Коментар


        • Първоначално изпратено от fantasy_gt Разгледай мнение
          Не помня да сме разговаряли днес по темата, за да отговарям на твои "шеги".
          Коментарът ми беше адресиран до Греъм, като в него съвсем доблестно (откровено, прямо, искрено, честно...) изказах мнението си за твоите писания тази сутрин.

          Колкото до "шегите" ти, ще ми се да вярвам, че останалите фенове Юнайтед имат по-развито чувство за хумор...
          Нали знаеш - майтап майтап, ама на голо дупе майтапа си е живо е**не!
          Сега вашето дупе (символично погледнато) е на разположение за онаждане и ще е грехота да не се възползваме!
          Хеле пък АЗ, като привърженик на един от големите Ви противници!
          Last edited by man_united; 19.05.2016, 14:08.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
            .......

            Хаки и Греъмчето поне имат доблеста да отговарят на шегичките!
            Не помня да сме разговаряли днес по темата, за да отговарям на твои "шеги".
            Коментарът ми беше адресиран до Греъм, като в него съвсем доблестно (откровено, прямо, искрено, честно...) изказах мнението си за твоите писания тази сутрин.

            Колкото до "шегите" ти, ще ми се да вярвам, че останалите фенове Юнайтед имат по-развито чувство за хумор...

            Коментар


            • Аз гледах мача откъм 40-тата минута и после видях спорните на повторенията - да, Ливера беше порязан - поне една от ситуациите беше 100% дузпа. Сега, казват, че сами са се били, което до голяма стешен е вярно, но една дузпа, ако се вкара и направи резултата 2:0, определено може да реши мача. Не че Ливера заслужаваха да спечелят, но и Севиля не ги надиграха нещо сушер брутално - за мен се получи равностоен мач, в който победи отборът с повече късмет, който се възползва от грешките на другия. Аз лично очаквах победа на ингилизите - така ми го говореха звездите, но реално тази загуба е победа за тях - няма да се разводняват в Европа, където така или инача максимумът би им бил преодоляване на групите в ШЛ и дотам. Обаче пък ще имат по-малко кинта, а и по-трудно ще вземат играчи, които няма да играят в ШЛ, макар че това за мен си е мит - Ливърпул е (или може би беше) марка, която всеки би искал. А и е пределно ясно, че в обозримо бъдеще няма да вдигне ушатата, но за Шипъ им е крайно време.

              Моето мнение е оптимистично за Ливера догодина - Конте е бездарник, Пепи - двойно повече, Почетино е смешка, ако ЛВГ остане, то няма какво да пиша повече там, Лестър няма да са в десетката, та кой остана - а, да, чичо ви Менгер - очаквам битка между Арсето и Ливера за титлата в Шипъ, освен ако на Пепи не му купят Меско , Неймар и Суарес накуп или Моу не се запъти към дъртия Трафорд
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                Това кога съм съм го казал?Или по манкски навик ги говориш тия неща.Мача го загубихме защото второто полувреме не играхме нищо.
                Съдията взе не едно и две грешни решения, които в крайна сметка повлияха на крайния изход, но трябва да бъдем реалисти. Морено им подари първия гол с две неадекватни прояви, при това в изключително неподходящ за нас момент. 15 минути по-късно напрежението вече щеше да ги е сковало, ако си водехме 1-0. Един от водещите ни играчи цял сезон, Коутиньо, игра все едно е Меси в мачовете с Атлетико, т.е. скри се. Коло Туре на 39 години ни беше най-стабилният защитник около 60 минути, което казва всичко за защитата. Лалана и Фирмино също не бяха на ниво. За Стъридж си знаем, че рядко има сили да поддържа добро ниво повече от 60-70 минути, а снощи с оглед на развитието на мача се наложи да стои до края, което го направи неефективен. И все пак аз вярвам, че Клоп ще ги направи машини до началото на новия сезон, заедно с 3-4 нови попълнения. Дано съм прав, защото догодина в лигата ще бъде касапница с Гуардиола, Конте, Венгер, Почетино, Раниери.... и ЛВГ, надявам се
                "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

                Коментар


                • Първоначално изпратено от fantasy_gt Разгледай мнение
                  Не го храни! Цяла нощ си е писал сценария, така че нека си го изиграе и да получи планирания втори оргазъм.

                  ....без коментар тоя пост!

                  Хаки и Греъмчето поне имат доблеста да отговарят на шегичките!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                    Това кога съм съм го казал?Или по манкски навик ги говориш тия неща.Мача го загубихме защото второто полувреме не играхме нищо.
                    Това го каза Клопчо...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                      Това кога съм съм го казал?Или по манкски навик ги говориш тия неща.Мача го загубихме защото второто полувреме не играхме нищо.
                      Не го храни! Цяла нощ си е писал сценария, така че нека си го изиграе и да получи планирания втори оргазъм.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                        Тоя съдия дето Е ВИНОВЕН,
                        Това кога съм съм го казал?Или по манкски навик ги говориш тия неща.Мача го загубихме защото второто полувреме не играхме нищо.
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Тъпо.
                          Когат садята става действащо леце във фудболен мач.
                          Одавна сметам, че требе видьоповторението да е закон...
                          Тъпо.
                          Не че Ливерот заслужааше кой знае колко пубедата...
                          Бех за тех, щото съм фен на тренера им.
                          Нищо.
                          Другее път...
                          Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                            Чорбата до момента щеше да води 3:0 без значение на кой от двата отбора.

                            Затова от УЕФА ги изкараха от елитния футбол, щото иначе ингилизи и спаньолци немаха шанс
                            Taka e, то заради международния заговор съдията поряза Ливера.Просто заради екипите ги беше объркал със селския ни колос

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                              Ние ше се подготвяме за лигата по хандбал ...явно това вече се котира
                              Може и в ММА, кеч или там някоя разновидност, щото така почнахте мача сякаш сте на домакински мач на село!
                              Тоя съдия дето Е ВИНОВЕН, че загубихте финала трябваше да вдигне 3 картона на футболисти на Ливърпул преди 15тата минута...и ако спазваше правилата сигурно щяхте да свършите с 8-9 човека!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Hakkinen Разгледай мнение
                                Усещам, че снощния мач ти е донесъл повече радост, отколкото на феновете на Севиля
                                Не вярвам .. все пак се радвам на крайния победител...умерено

                                Коментар

                                Working...
                                X