IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
    Това и аз си го мисля, че ще е така...ама там дето има парЕ...к'во праим?
    На мен ми изплатиха сумата, която беше останала вътре, като ползваха метода, по който обичайно съм теглил през последните месеци. Това стана след като им писах в чата, но не знам дали се дължеше на това, че съм писал или просто ще го направят автоматично за всички акаунти, по които са останали пари. Най-добре влез и ги разпитай
    "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ksarax Разгледай мнение
      Блокирани са защото не отговарят на изискванията за регистрация. Ще си останат блокирани и ще трябва да се регистрираш наново.
      Бонус от цялата работа, е че ще имаш бонус за нов клиент още веднъж
      Това и аз си го мисля, че ще е така...ама там дето има парЕ...к'во праим?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
        между другото - б365 най-накрая взеха лиценза за България...отделен въпрос, че в следствие на това са блокирали съществуващите акаунти, ама това смятам ще го оправят скоро...
        Блокирани са защото не отговарят на изискванията за регистрация. Ще си останат блокирани и ще трябва да се регистрираш наново.
        Бонус от цялата работа, е че ще имаш бонус за нов клиент още веднъж

        Коментар


        • между другото - б365 най-накрая взеха лиценза за България...отделен въпрос, че в следствие на това са блокирали съществуващите акаунти, ама това смятам ще го оправят скоро...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
            Понеже темата за В група или А областна е по-интеерсна, да взема да ти кажа, че Спартак още нищо не са свършили - имат баражи за влизане във В група, които трябва да изиграят - 7 отбора (победителите от областите Варна, Щумен, Силистра, Русе, Търговище, Разград и Добрич) се борят за 2 места. Та дано успеят, но да видим - моите любимци от Малеш (микрево) не успяха да влязат във В и пак ще си ритат за здраве в Пиринската Бундеслига, а имат супер стадионче, на което поне половината отбори в Б група могат да завидят
            Мерси за уточнението!
            Иначе знае ли човек....след като БФС сега фабрикува нова Първа дивизия с повече отбори, с изключение на ЦСКА-Литекс-Етрополе другите идват от Б-група.
            Така че може от В да трябва да попълват Б-то да не стане: Първа дивизия 14 отбора, Втора дивизия - 10 от които 2-3 втори отбори на лудогорец,левски и т.н.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
              Тоя Мастер дето с цитиран в статията не беше толкоз лош май...
              Иначе Спартаковци си свършиха "работата" тоя сезон:
              http://bulgarian-football.com/ofg-varna.html
              Понеже темата за В група или А областна е по-интеерсна, да взема да ти кажа, че Спартак още нищо не са свършили - имат баражи за влизане във В група, които трябва да изиграят - 7 отбора (победителите от областите Варна, Щумен, Силистра, Русе, Търговище, Разград и Добрич) се борят за 2 места. Та дано успеят, но да видим - моите любимци от Малеш (микрево) не успяха да влязат във В и пак ще си ритат за здраве в Пиринската Бундеслига, а имат супер стадионче, на което поне половината отбори в Б група могат да завидят
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Току що ми дойде страхотна идея докато обсъждахме с едни рашъни вчерашния атентат в Стамбул.Абе що не си поканите истинското ЦСКА и тъкмо ще станете 10 отбора?Според рашъните ще има доста публика тъй като имало доста фенове на истинското ЦСКА живеещи постоянно в България.Даже хората предложиха и име .Чемпионат българорасииски ЦСКА.
                За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него

                Коментар


                • Eх това "синьо" БФС:
                  http://gong.bg/bg-football/a-grupa/m...v-elita-381527

                  обясненията малко напомнят на това:
                  https://www.youtube.com/watch?v=AqdhkFoHi3Y

                  Коментар


                  • ...догодина се обединяваме с Литекс 2 и влизаме директно в Б група

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                      Откога се възражда, до къде е стигнал, че ми е интересно. Щото дългото възраждане на нафтата завърши наскоро (преди няколко месеца) с едно "сливане" за което никой думичка не обели!!! И май май некви дългове магически изчезнаха...

                      https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9F...B3%D0%B0%D1%81
                      Тоя Мастер дето с цитиран в статията не беше толкоз лош май...
                      Иначе Спартаковци си свършиха "работата" тоя сезон:
                      http://bulgarian-football.com/ofg-varna.html

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                        Не са 2, защото официалния фалира, а има само Спартак Варна "на феновете", който се възражда от регионалните групи!
                        Откога се възражда, до къде е стигнал, че ми е интересно. Щото дългото възраждане на нафтата завърши наскоро (преди няколко месеца) с едно "сливане" за което никой думичка не обели!!! И май май некви дългове магически изчезнаха...

                        https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9F...B3%D0%B0%D1%81
                        Last edited by pepe1234; 07.06.2016, 22:56.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
                          Явно си глупав(да не кажа нещо по-силно) !!!
                          Аз съм ЦСКА-р до дъното на душата си, но стана 2-3 дена ти чета глупостите и меко казано ми писна...
                          Точно историята е обект на ТЗ !!!
                          С новото дружество няма да я има тази емблема, която са носили всички, за които си писал и които са носили успехи и радост в нашите души!
                          И Спартак Варна може да отиде да играе на "Армията" (стига да си платят наема) и тогава ти ще ги припознаеш ли като твоя отбор ????????????????????
                          Аре стига вече с тези глупости! Видял ли си емблемата на новия отбор (този дето ще играе в А група) ?????
                          След като я видиш е редно да решиш - това "твоята" емблема ли е , или не !!!!
                          Емблемата Е ЗАПАЗЕНА МАРКА и вече е ОБЕКТ НА ТЗ !!!!
                          [http://www.cska.bg/%D0%B5%D0%BC%D0%B...1%D0%BA%D0%B0/

                          mussi, ето ти едно линкче да си гледаш емблеми и да търсиш афтентичната. При левскарите е същото с емблемите (запазените марки). И защо точно пък да я няма, как го реши, може пък и да я проима. Обидите в спор са признак на липса на аргументи по принцип. Какви точно глупости четете? Че няма как да се оздрави, това е положението. Моля за по-добри алтернативи, ама нема. Мисля че писах по-рано и аз исках оздравяване ама преди да си загубим лиценза. От В група оздравяване не става, просто няма приходи досатъчно за тая работа...Айде оздравителите, каква гаранция имате, че едно оздравяване ще е успешно и няма да загубим 10 години по долните дивизии. Ами Божков утре ако каже, айде стига аз се оттеглям и ни остави у В или пък просто земе, че се гътне случайно, вие ли ще оздравявате нататък???? Така поне ще сме в А и отбора ще оцелее 100%. Вие на децата си какво искате да оставите ЦСКА по долните дивизии ли? ЦСКА без евро мачове ли? Видехме го вече Божков в ЦСКА няма нужда пак да идва да ни "оправя"... Той и сега имаше възможността да влезе и да оздравява, хортата се мъкнеха с акциите при него, ако го искаше можеше, но не го направи този не е оздравител, ама да видим де аз лично дори смятам, че той оздравителен план няма да подаде... има още малко време до към края на месеца да го направи...

                          Частта насъстоятелност съм я прехвърлил. Тя си касае едно АД е в процедура по несъстоятелност, която най-вероятно ще завърши с ликвидация....

                          Бад, ще си играем на армията и там ще си е и музея.
                          Last edited by pepe1234; 08.06.2016, 00:36.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                            Не са 2, защото официалния фалира, а има само Спартак Варна "на феновете", който се възражда от регионалните групи!
                            Той официалния фалира и няма мъжки отбор,но не
                            поддържа ли детско-юношеска школа? Поне такава им
                            беше идеята.Но докъде я докараха не знам.Повод да се
                            поинтересувам.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BAD Разгледай мнение
                              Кой точно Спартак (Варна) имаш предвид,щото те са вече два?
                              Не са 2, защото официалния фалира, а има само Спартак Варна "на феновете", който се възражда от регионалните групи!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от BAD Разгледай мнение
                                Кой точно Спартак (Варна) имаш предвид,щото те са вече два?

                                ...
                                И те ли .... ???
                                Имат още хляб да ядат до цифрата на ЦСКА
                                Only God Can Judge me...

                                Коментар

                                Working...
                                X