IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
    И Спартак Варна може да отиде да играе на "Армията" (стига да си платят наема) и тогава ти ще ги припознаеш ли като твоя отбор ????????????????????
    Кой точно Спартак (Варна) имаш предвид,щото те са вече два?

    А сега сериозно.pepe1234,ако В.Б. (или някой друг) реши да оздравява
    ,,фалиралият'' ЦСКА и в крайна сметка го направи,къде ще се помещава
    музея на ЦСКА с всички купи,титли и т.н.? На ,,Армията'' ,където ще играе
    този отбор или на ,,В.Левски'',където ще играе Литекс (Етрополе)?Или викаш
    да делнем всички трофеи на две ,че да си имат и двете ЦСКА-та поравно като
    за начало,защото феновете се били разделили?Или пък ще направим преброяване
    на феновете и ще делим според бройката фенове?

    Коментар


    • ГГ имаше възможност да избира или пътя на Рейнджърс, или пътя на Фиорентина, или дори пътя на Ботев (Пловдив) ..... а той избра пътя, който е най-близък до Уимбълдън ..... нека да видиме, кой отбор ще събере повече фенове ...... ЦСКА на мач от В група събираше повече фенове от цял кръг на А група .... Вервай ми, че ЦСКА ще събира мнооооого повече фенове от Чавдар-Литекс 1948 (Ловеч - Етрополе) .....
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
        Греъме, посочи ми член и алинея от тъговския закон, който касае историята на спортен клуб! Не отричам, че вероятно си много добър в правото, но историята не е обект на ТЗ. Някои дори казват историята била курва и т.н....
        Има цяла глава "Несъстоятелност". Прочети я.
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
          ... но историята не е обект на ТЗ. ....
          Явно си глупав(да не кажа нещо по-силно) !!!
          Аз съм ЦСКА-р до дъното на душата си, но стана 2-3 дена ти чета глупостите и меко казано ми писна...
          Точно историята е обект на ТЗ !!!
          С новото дружество няма да я има тази емблема, която са носили всички, за които си писал и които са носили успехи и радост в нашите души!
          И Спартак Варна може да отиде да играе на "Армията" (стига да си платят наема) и тогава ти ще ги припознаеш ли като твоя отбор ????????????????????
          Аре стига вече с тези глупости! Видял ли си емблемата на новия отбор (този дето ще играе в А група) ?????
          След като я видиш е редно да решиш - това "твоята" емблема ли е , или не !!!!
          Емблемата Е ЗАПАЗЕНА МАРКА и вече е ОБЕКТ НА ТЗ !!!!
          Only God Can Judge me...

          Коментар


          • Греъме, посочи ми член и алинея от тъговския закон, който касае историята на спортен клуб! Не отричам, че вероятно си много добър в правото, но историята не е обект на ТЗ. Някои дори казват историята била курва и т.н....
            Last edited by pepe1234; 07.06.2016, 17:24.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
              На мен ми се струва, че Дебелото и Боко си ги мерят, кой да вземе Левски.Това е сериозно влияние. Тонев май не "напуска" заради Очко Бобочко а заради Ангелов/10, май .... Може и да бъркам, де.
              не ъм убеден, но е крайно време да се разбере какво точно се случва в Левски - нито тоТонев, нито адвокатът имат пари, за да издържат Левски, само Николай Иванов има достатъчно читав бизнес, но за него най-малко се говори. каквото и да, важното е да излезе наяве, който трябва да си ходи, да си ходи и да продължаваме напреТ.
              П.С. И все пак ми звучи несериозно "избягалият собственик" пееФ да е по-силен от дригия "собственик" Тиквун, че да се налага тоТонев да се маха, а Ангелов да остава - прекалено несериозно изглежда като теория. Виж обратното по би ми се вързало - няма как Боко да държи цялата държава, а точно в Левски да подвие опашка и да избяга, ако изобщо има нещо общо
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                Левски не е точно в същата ситуация, ....
                На мен ми се струва, че Дебелото и Боко си ги мерят, кой да вземе Левски.Това е сериозно влияние. Тонев май не "напуска" заради Очко Бобочко а заради Ангелов/10, май .... Може и да бъркам, де.
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                  несериозно изказване, е твоето!!! И поне докато аз ти давам аргументи всеки път ти си пишеш с по едно изреченийце някакви заучени фрази и пароли. Димитър Пенев също има днес интервю и го казва, Сашо Манов ти цитирам, Пламен Марков, Ицо Стоичков, Ицо Янев, Владо Манчев и още и още. Ей това е клуба и той е там където са и те, там е и историята и титлите и всичко, там ще сме и ние!!!! Щели да ми прекръстят, напротив, цитирам ти една фраза "Съединението прави силата" дано разбереш. Активите на литекс и активите на чавдар ще се обединят с акативите на ЦСКА.
                  Какви аргументи бе, моето момче? Ситуацията около ЦСКА е в полето на правото а не на фантазиите.Айде на бас, че в правото съм по в час от теб?
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                    Груйчи, за пореден път се намесваш в разговора с едно извинявай и наистина е тъпо и то поне да казваше нещо. За 1000ен път закона търговския си го има и си се прилага по отношение на АДто то е ЮРИДИЧЕСКО ЛИЦЕ. Аз съм фен и съм ФИЗИЧЕСКО ЛИЦЕ нямащо нищо общо с някакво си АД. Нали си юристин стига глупости вече...

                    Гледай колкото до примера гледай си там металург донецк и легия мисля и ботевЪ и берое и лудогорче и т.н. Пак ти казвам левскарите не ми пречите историята никой не може да ни я вземе, просто си го премествам...
                    ти си знаеш - жив и здрав, аз приключих с разговора и за разлика от много други, държа на думата си! Няма да пожелавам успех на Цска - не съм чак такъв лицемер, но ви пожелавам да намерите честта си, онази, армейската, за която някога са умирали с усмивка и песен на уста, знаейки, че са прави - ще ти прозвучи патетично и няма да ме разбереш, но аз съм длъжен да го кажа. Жив и здрав!
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Груйчи, за пореден път се намесваш в разговора с едно извинявай и наистина е тъпо и то поне да казваше нещо. За 1000ен път закона търговския си го има и си се прилага по отношение на АДто то е ЮРИДИЧЕСКО ЛИЦЕ. Аз съм фен и съм ФИЗИЧЕСКО ЛИЦЕ нямащо нищо общо с някакво си АД. Нали си юристин стига глупости вече...

                      Гледай колкото до примера гледай си там металург донецк и легия мисля и ботевЪ и берое и лудогорче и т.н. Пак ти казвам левскарите не ми пречите историята никой не може да ни я вземе, просто си го премествам...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                        Ми с неизпрани пари няма как.Пеевски и ДПС го закъсаха и са се снишили докато отмине бурята.
                        хубууу де, дпс и пеев са се снишили сега, а миналата година, че даже играхме в втората шестица и завършихме 7-ми - най-ниското ни класиране в историята Каква е логиката Шиши да купува уж един клуб, като той не печели нишо, а оше повече - феновете се настройват против, тъй като няма ни титла, ни купа. Ваш Ганчо как ви купи та си сменихте позицията на 180 градуса - договори едно тенеке с пиян Боби и ей го, всички вече спокойно припознават.
                        А и дори и шиши да е в миманса, нали тоТонев е човек на Тиквун - той е в Левски от 2012 май, ако не ме лъже паметта - най-срамните страници в нашата история са именно последните няколко години с тоТонев. Да не говорим, че имахме юбилей, при това 100 години, на колкото чорбата никога няма да стане - и какво, дори и тъпия нарцис Боко няма да иска една титличка да ни даде, ей така за юбилея? Да купи феновете с успехи? При положение, че алтернативата е уж омразния Киро Гела, с който не се понасят - е, хайде стига, то бива съшита история с бели конци, ама тази с шиши и тиквун вече е трагикомична.

                        В Левски пари няма, всичко се прави на кредит, като се покриват задълженията към нап по план графика (или поне се плаща нешо, за да не излетим във В като чорбата), а останалото се разсрочва, но някои червени шамани още си пишат за боко и пееФ и т.н. - то бива гьобелсова пропаганда, но червената помия вече ми идва в повече
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                          и как има, като няма нито един трансфер за повече от 100К евро в Левски от 2 години Ще ми обясниш ли как има пари, ама те не се ползват? Пазим си ги ли, що ли? Чакаме да върнат чорбата в А група и тогава ще купуваме
                          Ми с неизпрани пари няма как.Пеевски и ДПС го закъсаха и са се снишили докато отмине бурята.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                            Пари има бол ама са мръсни..В Левски положението е като в песента на Тодор Колев.Мъгла и след мъглата пак ...мъгла
                            и как има, като няма нито един трансфер за повече от 100К евро в Левски от 2 години Ще ми обясниш ли как има пари, ама те не се ползват? Пазим си ги ли, що ли? Чакаме да върнат чорбата в А група и тогава ще купуваме
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                              несериозно изказване, е твоето!!! И поне докато аз ти давам аргументи всеки път ти си пишеш с по едно изречениййце някакви заучени фрази и пароли. Димитър Пенев също има днес интервю и го казва, Сашо Манов ти цитирам, Пламен Марков, Ицо Стоичков, Ицо Янев, Владо Манчев и още и още. Ей това е клуба и той е там където са и те, там е и историята и титлите и всичко, там ще сме и ние!!!! Щели да ми прекръстят, напротив, цитирам ти една фраза "Съединението прави силата" дано разбереш. Активите на литекс и активите на чавдар ще се обединят с акативите на ЦСКА.
                              пепе, още веднъж се извинявам и за го правя за последно, да влизам в чужд разговор, но ти на колко години си? Седи Греъм и ти обяснява, че има законови положения, ти ми пееш мантри как цска бил Стоичков и Пенев и дълговете нищо не значели - ами значат, това не ти е градинката пред блока, дето си има някакво тимче и си подритквате през почивните дни, това е голям клуб и той следва да спазва законодателството, ако не го спазва - аут и толкова - няма да е първия, няма да е последния. Ако толкова те вълнува какво ще стане с Цска при вариант фалит - ето това ще стане - можеш да си го прочетеш и сам в уикито, че гледам ти е сред любимите изотчници на информация - FK Liepāja was founded in March 2014 as an indirect legatee of FK Liepājas Metalurgs, which was dissolved following the 2013 Latvian Higher League season due to the bankruptcy of its owner company and the sole sponsor metallurgical plant A/S Liepājas Metalurgs. FK Liepāja incorporated all the players, including youth teams, as well as the participation place in the 2014 Latvian Higher League, which had been at the disposal of Liepājas Metalurgs prior to its bankruptcy

                              няма наследство на титли и купи, нищо че играе на същия стадион и е приел всички играчи на предшественика си. не е директен наследник, няма и как да бъде, затова и си се води основан 2014 и толкова, а "наследодателя" Металургс Лиепая просто е престанл да съществува с все купите и отличията си. И си прав - история не се купува, тя просто безвъзвратно умира...
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                                Левски не е точно в същата ситуация, но мътилката при нас също е сериозна и надявам се, ще се раздигне в близките дни. Спонсорите са отдавна вече предъвкана тема - повече от видно е, че апри с кофи в Левски няма, мантрата с подкрепата на Боко и Шиш също не издържа, с оглед на 7 фодини без титла и купа.
                                В Левски се върви кум проясняване - инджинеро подаде оставка, тоТонев уж също си тръгва от УС, онова смешното ухилено, като болно от имбецилизъм стоЮ също го разкараха - ще гледаме и ше видим - дано само НСПП да не се върне, защото тогава наситина ще има основание за вторите начини и т.н.
                                Ще видим, пък после и ще коментираме, ако вече не сме съвсем отчаяни от глупсотите у нас
                                Пари има бол ама са мръсни..В Левски положението е като в песента на Тодор Колев.Мъгла и след мъглата пак ...мъгла

                                Коментар

                                Working...
                                X