IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Няма такъв позор просто - някакъв св. Йероним да ни го нафърфори изотзад - и то: на два пъти. Опасявам се, че швеци, французи, холандци просто ще ни опозорят.

    Докъде се стигна, бяхме лъвове, станахме мишкуняци, във футболната си дегенерация сме се запътили към разред Микроби вече.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • С тази защита българите с болни сърца не трябва да гледат мача с Франция.
      Дано заменят Иван иванов - играе на много посредствено ниво след контузията.
      Не знам има ли кой да влезе в защита , а и вратаря не беше на обичайното си ниво.

      Коментар


      • България 4 : 3 Люксембург

        Бяхме на крачка от пълния резил. Засега стигнахме дъното, предстои да копаем надолу.
        He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
          Понеже тук сме събрани банда "фенове" на Гришо ще споделя един залог, който направих за мача му днес:
          Соуса +5.5 гейма
          Коеф 1.80
          Разбира се - винаги губя докато залагам в неговите мачове - независимо дали в негова ползва или против него

          Коментар


          • Понеже тук сме събрани банда "фенове" на Гришо ще споделя един залог, който направих за мача му днес:
            Соуса +5.5 гейма
            Коеф 1.80

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
              Кое е излишното според теб ?
              Ами най-логичният - първият... Играят два отбора от бившия СССР и то младежите им, които не се различават чак толкова по класа

              П.П. Шегувам, ест че имах предвид 2-ката в Русия, но гледай ведро винаги има следващи...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                Ще си дам мнението за колонката във вид на логическа загадка от поредицата "познайте кое е излишното в поредицата" Т.е. елиминиране на въпросното излишно и удвояване на залога лично за мен би бил по-добър вариант.
                Но това все пак си е твое виждане и желая късмет, както и на отборите ни в ШЛ
                Кое е излишното според теб ?
                Only God Can Judge me...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                  Вчера цял ден джитках в 365 на живо, ама 2 мача ме върнаха на 0та: жапонците трябваше да вкарат още един гол, а не да правят 20 корнера (после гледах на някакъв стоп кадър, че не им е бил зачетен един редовен такъв)!
                  Също и Еквадор трябваше да вкарат 1 гол за късната ми колонка - паднаха 0-3 пидирашчета мръсни!...
                  И мен ме прецакаха японците, въпреки че трябваше да бият с разлика
                  Ама бразилците да бият на нула... е това вече е дърво
                  Успех с новите мачове
                  Аз ще ги мисля утре
                  Only God Can Judge me...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
                    След като вчера шано-то ме покри в късните мачове (както се изразява Груйчето )
                    Днес минавайки през Еврофутбола ме осени идеята за фиш !!!

                    Ето го и него:
                    Латвия 21 - Молдова 21 1
                    Италия 21 - Сърбия 21 1
                    Звезда Рязан - Енергомаш 2
                    Латвия - Люксембург 1
                    Швейцария 21 - Казахстан 21 1хк

                    Права колонка с общо К 10,76
                    Ще си дам мнението за колонката като логическа загадка от вида "познайте кое е излишното в поредицата" Т.е. елиминиране на въпросното излишно и удвояване на залога лично за мен би бил по-добър вариант.
                    Но това все пак си е твое виждане и желая късмет, както и на отборите ни в ШЛ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                      тези хич не ги знам какви са, ама ега ти вържат Коеф е перфекция, пък шаното снощи беше връх на сладоледа - явно е имало да връща за друг път
                      П.С. Мерсаж и хуабва почивка по празниците
                      Как не ги знаеш???????
                      Квалификации за евро-то на младежите и най-вече Енергомаш Белгород... тия са лидери на Втора Дивизия Център в Русия и газят наред

                      Хубава почивка и на теб
                      Only God Can Judge me...

                      Коментар


                      • тия маненките дето ги писа муси не ги играя в колонки хич!
                        пуснах една "сигурна" колонка за квалификациите:
                        ПОД 3.5 Малта - Шопландния
                        Испания над 2.5 да вкарат на Лихтенщайн
                        Уелс - Молдова 1
                        Коеф. 1.88

                        Коментар


                        • Вчера цял ден джитках в 365 на живо, ама 2 мача ме върнаха на 0та: жапонците трябваше да вкарат още един гол, а не да правят 20 корнера (после гледах на някакъв стоп кадър, че не им е бил зачетен един редовен такъв)!
                          Също и Еквадор трябваше да вкарат 1 гол за късната ми колонка - паднаха 0-3 пидирашчета мръсни!...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
                            След като вчера шано-то ме покри в късните мачове (както се изразява Груйчето )
                            Днес минавайки през Еврофутбола ме осени идеята за фиш !!!

                            Ето го и него:
                            Латвия 21 - Молдова 21 1
                            Италия 21 - Сърбия 21 1
                            Звезда Рязан - Енергомаш 2
                            Латвия - Люксембург 1
                            Швейцария 21 - Казахстан 21 1хк

                            Права колонка с общо К 10,76
                            тези хич не ги знам какви са, ама ега ти вържат Коеф е перфекция, пък шаното снощи беше връх на сладоледа - явно е имало да връща за друг път
                            П.С. Мерсаж и хуабва почивка по празниците
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • След като вчера шано-то ме покри в късните мачове (както се изразява Груйчето )
                              Днес минавайки през Еврофутбола ме осени идеята за фиш !!!

                              Ето го и него:
                              Латвия 21 - Молдова 21 1
                              Италия 21 - Сърбия 21 1
                              Звезда Рязан - Енергомаш 2
                              Латвия - Люксембург 1
                              Швейцария 21 - Казахстан 21 1хк

                              Права колонка с общо К 10,76
                              Only God Can Judge me...

                              Коментар


                              • Е, то и тук е така. Даже ми се струват малко като бройка вашите фирми, понеже тук са повече.

                                Вероятно основно собственик издържа бюджета, докато тук общинката дава само 250 хил. левас. До 1.5 милки е стоварено на фирмите. Затова казах, че е обречена работа тук без някой як генерален спонсор

                                Коментар

                                Working...
                                X