IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
    Браво на Лудогорец и за съжаление отново съдията подпря Арсенал,ебати смешният отбор е това а какви смешни български фенове ха ха ха закакво се радват за гол от засада или за гол от аут че не разбрах. Домус момус но надиграха прехвалените Лондончани , твх само Liverpool ги ликува .You'll Never Walk Alone !!!!!
    АРСЕНАЛ след първия мач (6-0) подцениха домусчетата, но дори и с резервите показаха, че са с класи над тях

    пореден мач в който от лондонския тим се интересуваха само от трите точки...
    НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
      Браво на Лудогорец и за съжаление отново съдията подпря Арсенал,ебати смешният отбор е това а какви смешни български фенове ха ха ха закакво се радват за гол от засада или за гол от аут че не разбрах. Домус момус но надиграха прехвалените Лондончани , твх само Liverpool ги ликува .You'll Never Walk Alone !!!!!
      Надиграл ги ама резултата 3 на две за Арсенал.Радвам се тоя смешник го биха.Желая му пандела за кражбите и смешният му отбора да отива в окръжните групи...От сърце и безплатно

      Коментар


      • Браво на Лудогорец и за съжаление отново съдията подпря Арсенал,ебати смешният отбор е това а какви смешни български фенове ха ха ха закакво се радват за гол от засада или за гол от аут че не разбрах. Домус момус но надиграха прехвалените Лондончани , твх само Liverpool ги ликува .You'll Never Walk Alone !!!!!
        Животът е огледало.....усмихвай се

        Коментар


        • Сега по телевизията някакъв съсел разправя, че Лудогорец живеели в истинска приказка - щях да падна от столът.

          Да паднеш в два мача с общ резултат 2:9, макар и от силен тим като Арсенал, не е приказка, ами хорър... Да не говорим, че от деветте гола, четири им ги изпонавкара някакъв възкресен трупец...


          Click image for larger version

Name:	vllkyt2dusrhghbee.d120ebe1.jpg
Views:	1
Size:	58.8 КБ
ID:	3042100

          Нормално, де... и аз да бях на мястото на бай Енцо, и аз щях да корумпирам когото трябва, без да му мисля. А обитателите на отвъдното нека си се чудят защо Петър бръмчи все с новички яки Ферари-та...
          Last edited by Императорът; 01.11.2016, 23:57.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
            Днес Четата на Домуз паша се бори ного храбро, харесаха ми, ама накрая дядо Енцо Ферари пак им го сложи отзад с твърде голямо унизителство.
            Кеф кеф кеф кеф.Бой само бой.До няколко години тия ще изчезнат от картата.Жалко само че и Левски върват по нашият път.С тия собственици фалита е сигурен......Въпрос на една максимум две години е.

            Коментар


            • Днес Четата на Домуз паша се бори ного храбро, харесаха ми, ама накрая дядо Енцо Ферари пак им го сложи отзад с твърде голямо унизителство.
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • http://www.gol.bg/manunited/2016-10-...-za-da-izpluva

                НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                Коментар


                • в шипЪ след изиграване на 1/4 от мачовете се пооформиха нещата



                  остава 3/4 от сезона и да се види на кой до къде ще му стигнат силите...
                  НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                    ... значи Маурунката почва да налучва състава...
                    мда

                    друго си е лига европа да ви подаряват по няколко дузпи...

                    на този турнир (ЛЕ) имена (като м@н@фите) им трябват да играят в него, че иначе лудогорец кой ще иска да ги гледа?

                    там ще са победите ви до нова година .................. след това на елиминациите е ясно, че и УЕФА не може да съживи мъртвеца...
                    НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                      Домусо-вите са отдавна промити.

                      Днес на два пъти казвам:
                      - БГ отбор не е падал с толкова в Англия - те не ми вярват.
                      - хортувам - даже имате имате отбор, който е бил 2 пъти действащия шампион на Юръп на техен терен в Англия ( пак не ми вярват ).
                      - накрая ми писна и казвам: Имате една пълна ливада ( вратар ), който не стига, че сере по Нац. отбор, ами отново половината голове ги пусна.
                      - и накрая: не ви знам идола чичо Гошо, ама с толкоз фрост треньор да се надиграва с Арсенал - дори не съм го мечтал

                      Само 6 парцала ( дано се надиграват и в Софето ), понеже парцалите във вратата ще са повече
                      Аз също смятам така. Имаш моя глас за подкрепа

                      Коментар


                      • that pass, that touch...

                        https://cdn-e1.streamable.com/video/...f99461a31f2a19

                        Коментар


                        • Знам ти прогнозата за второто участие ( на Нац. каузата ) и ще ти пиша накрая. Не съм душманин на БГ отбор, но това си е направо неграмотен отбор.

                          Дано не подобрят "рекорда" на ФК Лесна от 1:17

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
                            Гелосаната мастия намери каквото търсеше.Напълниха отворената му уста и празна глава.
                            Стори ми се, че една коза те вика за доене. Виж там и се заеми на двора

                            П.П. Гелосаната мастия е фрост вярно, но модел му е печеливш за момента.

                            Вечният му грях ще бъде, че се опитва да се сравнява с великия ЦСКА. Само изперкал тъпанар ( Домус ) може да си мисли, че ще "произведе": Стоичков, Пенев, Костадинов и то накуп.

                            Колкото и да е странно на чорбата й дай само Евротурнири и такива шматки като Арсенал. Ще ги попилеят ...

                            Коментар


                            • Домусо-вите са отдавна промити.

                              Днес на два пъти казвам:
                              - БГ отбор не е падал с толкова в Англия - те не ми вярват.
                              - хортувам - даже имате имате отбор, който е бил 2 пъти действащия шампион на Юръп на техен терен в Англия ( пак не ми вярват ).
                              - накрая ми писна и казвам: Имате една пълна ливада ( вратар ), който не стига, че сере по Нац. отбор, ами отново половината голове ги пусна.
                              - и накрая: не ви знам идола чичо Гошо, ама с толкоз фрост треньор да се надиграва с Арсенал - дори не съм го мечтал

                              Само 6 парцала ( дано се надиграват и в Софето ), понеже парцалите във вратата ще са повече

                              Коментар


                              • Не че злобея, но просто ми писна да рекламират Четата на Домуз паша като някакъв едва ли не европейски футболен колос... даже из метрото им налепили баси плакатите... а са най-обикновено средняшко тимче. като фен на ЦСКА, мога да изпитвам само пренебрежение към така наречените им "успехи".

                                Ако статистиката погледнем, ще видим, че това: най-най-най-позорната загуба на български отбор в Англия в цялата история на евротурнирите !!!
                                Last edited by Императорът; 20.10.2016, 00:29.
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X