IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Life won't wait for you.

    Коментар


    • Естествено, че няма да има хора на Беларус. Да не са луди?! Да дават пари за такава пародя. Никога няма да отида, да даже и да ми платят

      Коментар


      • Чудех се, дали на мача с Беларус ще дойдат и 50 човека, извън братовчедите и майките на футболистите. Националният отбор е такова дъно, че ми се повръща

        Коментар


        • Нашето момче Григор вече на 17то място - http://www.sportal.bg/news.php?news=633153

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
            Долно е да си на стадиона, да се кефиш, да куфееш и в последния момент да се изтъркаля топката де не трябва. Когато бях по-свежарка съм имал такива преживелици и знам, че това те дърпа обратно на стадиона. Като хазартът. А дано се получи следващия път.
            Публиката ги подведе. Започнаха от 80 мин. да ги напъват да бият и те се отвориха. Трябваше да си затворят мача на 2:2 - хем си беше справедлив резултат, хем точка = парички, хем престижен резултат.

            Ама, нямат опит още и се вързаха на публиката

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
              Бе и аз не съм хулиган особено футболен, ама снощи ме обискираха и то два пъти докато стигна до мястото си на 13-тия ред в сектор В (за което респект към органите на реда)! Е, преживяването беше уникално и съвсем честно мога да кажа, че искрено се изкефих и крещях на двата гола на Лудогорец и макар да съм топчия от 22 години ми стана малко кофти след последния съдийски сигнал... Добре че с мен беше любимата ми, която май вече стана истинска футболна фенка

              Go Gunners!

              Само Дунав!

              Да живее България!

              П.П. Градацията е възходяща.
              Долно е да си на стадиона, да се кефиш, да куфееш и в последния момент да се изтъркаля топката де не трябва. Когато бях по-свежарка съм имал такива преживелици и знам, че това те дърпа обратно на стадиона. Като хазартът. А дано се получи следващия път.

              Коментар


              • Ами да беше погледнал към ред 20, където бог Маранди киризеше мачлето тоже

                Утре драсвам да гледам чорбетата в Разград.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                  Бирата напоследък не ми понася на стомахчето.. Пък и ще ме арестуват като запасен с твърди предмети. Аз да не съм футболен хулиган?
                  Бе и аз не съм хулиган особено футболен, ама снощи ме обискираха и то два пъти докато стигна до мястото си на 13-тия ред в сектор В (за което респект към органите на реда)! Е, преживяването беше уникално и съвсем честно мога да кажа, че искрено се изкефих и крещях на двата гола на Лудогорец и макар да съм топчия от 22 години ми стана малко кофти след последния съдийски сигнал... Добре че с мен беше любимата ми, която май вече стана истинска футболна фенка

                  Go Gunners!

                  Само Дунав!

                  Да живее България!

                  П.П. Градацията е възходяща.
                  Last edited by kev; 03.11.2016, 08:08.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                    ами, освен да се заредиш с бири до тъч линията, друга алтернатива нямаш
                    Бирата напоследък не ми понася на стомахчето.. Пък и ще ме арестуват като запасен с твърди предмети. Аз да не съм футболен хулиган?

                    Коментар


                    • ами, освен да се заредиш с бири до тъч линията, друга алтернатива нямаш

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                        Ще бият ама център. Дано само ония тенера на базел не подходи страхливо... Освен това преди това имат мач с нас.
                        Къде си, бе, Пепе 123... ракетата лети? Ще правим ли нова среща на инвеститорите? Може и на футболния терен. Аз ще го играя постоянна резерва или Любимец 13.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Dali Разгледай мнение
                          Браво на Лудогорец. Вярно е, че изпуснаха равенство - нещо, за което няма да им изпадне случай друг път, но пък не може да ги критикуваме след такава игра и загуба от Арсенал. Англичаните са уникален отбор, Барса да играе с тях ще се озори в момента. Виждате за какво ниво говорим. На фона на това, че Лудогорец тук играе мачове с Дунав и Локо Горна....какво повече да искаме. Браво на момчетата. Дано бият Базел тук и да стигнат до Лига Европа през пролетта
                          Ще бият ама център. Дано само ония тенера на базел не подходи страхливо... Освен това преди това имат мач с нас.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                            Сега по телевизията някакъв съсел разправя, че Лудогорец живеели в истинска приказка - щях да падна от столът.

                            Да паднеш в два мача с общ резултат 2:9, макар и от силен тим като Арсенал, не е приказка, ами хорър... Да не говорим, че от деветте гола, четири им ги изпонавкара някакъв възкресен трупец...


                            [ATTACH]7627[/ATTACH]

                            Нормално, де... и аз да бях на мястото на бай Енцо, и аз щях да корумпирам когото трябва, без да му мисля. А обитателите на отвъдното нека си се чудят защо Петър бръмчи все с новички яки Ферари-та...
                            Навремето ЦСКА така поведе в първите минути с 3:0 на Байерн. В заставата не можехме да повярваме. Малко преди това тровках командира, че Чорбата ще я отнесат както войската омахва кюфтетата, когат има. После немците наваксаха до 4:3. но удържахме победата. Много им трябва на Лудогорец, за да повторят онези подвизи незабравими.

                            Коментар


                            • Браво на Лудогорец. Вярно е, че изпуснаха равенство - нещо, за което няма да им изпадне случай друг път, но пък не може да ги критикуваме след такава игра и загуба от Арсенал. Англичаните са уникален отбор, Барса да играе с тях ще се озори в момента. Виждате за какво ниво говорим. На фона на това, че Лудогорец тук играе мачове с Дунав и Локо Горна....какво повече да искаме. Браво на момчетата. Дано бият Базел тук и да стигнат до Лига Европа през пролетта

                              Коментар


                              • Там си паднаха срамно. Тук паднаха достойно. Това за надиграването на арсенал е малко смешно. Ще е добре и ние да им се противопоставим, дано тичането вчера и тъпкането с химя им окажат влияние на мача с нас да ги вкараме в някоя кризичка...

                                Коментар

                                Working...
                                X