IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Браво на Гришо за победата му днес!
    Следва мач с Гофен, който може да бъде взет! Успех и дано стигне възможно най-напред!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение
      сент етиен .................. пак топли и студени топки за да бутат манчетата напред...
      Ти само виж във вишата лига какво става колко гола от засада им подариха и само реват!
      Last edited by X_Y; 18.01.2017, 16:33.

      Коментар


      • Какво е да си футболен фен? Днес всички говорят за трансферни рекорди – Погба, Бейл, Луис(най-скъп защитник), Марсиал (най-скъп тиинейджър), за рекордно високи заплати, за милионни и милиардни инвестиции от Китай и Близкия изток, за рекордни приходи от посещаемост и т.н. Пари, пари, пари... И сякаш парите са новият идеал във футбола, а не онова, заради, което този спорт е толкова популярен. А именно, заради футболният фен. В българският език си имаме хубави думи – привърженик или запалянко. Което ще рече – свързан, запален.
        Може би има хора, които избират любимият си клуб на базата на това какви финанси има, тайничко надявайки се част от тази космическа пара да влезне в джоба му – типично по нашенски. Други пък живеят живот, който дълбоко в себе си не харесват и не одобряват. Чувстват се нереализирани, неразбрани, отхвърлени, унизени, потиснати – все неща, които са болезнено познати на средния българин. И затова стават фенове на силни отбори.
        Така те се бият в гърдите, че „моят“ Байерн, Реал или Барса са победили. Нищо, че си купувам от евтиния салам-имитация, но важното е, че моят отбор би любимия отбор на злобния колега от работата. Някои са толкова безсрамни в това, че сменят отбора всеки пък, когато стария падне. С нов. Като изхабена самобръсначка. Като прекомерно употребена четка за зъби. Като хляб с изтекъл срок на годност. Пуф – и в кошчето за боклук. „Какво пък?“, ще каже някой, „Та това е само една игра“. Но кой беше казал, че „Човекът е човек, само тогава, когато играе“? Само в играта можем да видим какъв е човек наистина.

        Прочети още на: http://www.gol.bg/fen-zona/2017-01-13/istinskiyat-fen



        доста хора могат да се познаят в горните няколко изречения
        fuск the bеаr - give me the bееr

        Коментар


        • Какво е да си футболен фен? Днес всички говорят за трансферни рекорди – Погба, Бейл, Луис(най-скъп защитник), Марсиал (най-скъп тиинейджър), за рекордно високи заплати, за милионни и милиардни инвестиции от Китай и Близкия изток, за рекордни приходи от посещаемост и т.н. Пари, пари, пари... И сякаш парите са новият идеал във футбола, а не онова, заради, което този спорт е толкова популярен. А именно, заради футболният фен. В българският език си имаме хубави думи – привърженик или запалянко. Което ще рече – свързан, запален.
          Може би има хора, които избират любимият си клуб на базата на това какви финанси има, тайничко надявайки се част от тази космическа пара да влезне в джоба му – типично по нашенски. Други пък живеят живот, който дълбоко в себе си не харесват и не одобряват. Чувстват се нереализирани, неразбрани, отхвърлени, унизени, потиснати – все неща, които са болезнено познати на средния българин. И затова стават фенове на силни отбори.
          Така те се бият в гърдите, че „моят“ Байерн, Реал или Барса са победили. Нищо, че си купувам от евтиния салам-имитация, но важното е, че моят отбор би любимия отбор на злобния колега от работата. Някои са толкова безсрамни в това, че сменят отбора всеки пък, когато стария падне. С нов. Като изхабена самобръсначка. Като прекомерно употребена четка за зъби. Като хляб с изтекъл срок на годност. Пуф – и в кошчето за боклук. „Какво пък?“, ще каже някой, „Та това е само една игра“. Но кой беше казал, че „Човекът е човек, само тогава, когато играе“? Само в играта можем да видим какъв е човек наистина.

          Прочети още на: http://www.gol.bg/fen-zona/2017-01-13/istinskiyat-fen



          доста хора могат да се познаят в горните няколко изречения
          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
            Аз за Гришата съм със смесени чувства, знаете ми причините, но не мога да не го поздравя за страхотния успех -за мен тази му титла е с много по-висока стойност от всички спечели дотук взети заедно, даже и тази от атп500! Дано успее да развие успеха си на АО, защото тези турнири от Големия шлем са важни, останалото, колко и да силно като качества на играчите, е плява за амбициите на наш Гришо.
            Пожелавам му да влезе в топ 8 отново, а след това и нагоре, но да не забравя, че е преди всичко българин, а след това всичко останало - в това отношение може много да учи от шумадийчето Нуле Джуката
            Гришко уцели кака тоя път - такава дето му остава малко мъжка сила докато си гледа кефа "по света и у нас":
            http://www.sportal.bg/news.php?news=643046

            Предишните "енергийни вампири" явно му идваха в повече ...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
              Аз за Гришата съм със смесени чувства, знаете ми причините, но не мога да не го поздравя за страхотния успех -за мен тази му титла е с много по-висока стойност от всички спечели дотук взети заедно, даже и тази от атп500! Дано успее да развие успеха си на АО, защото тези турнири от Големия шлем са важни, останалото, колко и да силно като качества на играчите, е плява за амбициите на наш Гришо.
              Пожелавам му да влезе в топ 8 отново, а след това и нагоре, но да не забравя, че е преди всичко българин, а след това всичко останало - в това отношение може много да учи от шумадийчето Нуле Джуката
              На мен пък, Гъргор ми е през онова нещо.
              Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

              Коментар


              • Аз за Гришата съм със смесени чувства, знаете ми причините, но не мога да не го поздравя за страхотния успех -за мен тази му титла е с много по-висока стойност от всички спечели дотук взети заедно, даже и тази от атп500! Дано успее да развие успеха си на АО, защото тези турнири от Големия шлем са важни, останалото, колко и да силно като качества на играчите, е плява за амбициите на наш Гришо.
                Пожелавам му да влезе в топ 8 отново, а след това и нагоре, но да не забравя, че е преди всичко българин, а след това всичко останало - в това отношение може много да учи от шумадийчето Нуле Джуката
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Браво на Гришо - гордеем се с него!
                  А междувременно:
                  ФИФА прие 48 тима да участват на финали на световни първенства от турнира през 2026 година

                  10 Януари 2017 | 11:52 | Агенция "Фокус"

                  Цюрих. Изпълкомът на Световната футболна централа официално подкрепи разширяването на формата на световните първенства по футбол, съобщава сайтът на ФИФА.
                  От финалите през 2026 година в заключителния турнир ще участват 48 тима, които ще бъдат разделени в 16 групи от по три тима.
                  Промяната е била приета единодушно от всички членове на Изпълкома на ФИФА.

                  Коментар


                  • Ееее, нищо за Гришо?! Не е редно си мисля...
                    https://gong.bg/tenis/maje/multimedi...mitrov-413541?
                    Промененият Григор Димитров

                    http://www.dnevnik.bg/sport/2017/01/..._v_svetovnata/
                    Григор Димитров изпревари Федерер в световната ранглиста

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                      Конкуренцията е силничка. Филми, музика, спорт, книги, изкуство, интернет, йедене, пиене ...

                      А митовете за пачкосаните футбалери свършиха. Над 80% почти не могат да си плащат сметките в световен мащаб. Пускай си през стриймове, щом ти се гледат по 8 мача наведнъж ( само им спирай звука, понеже ще ти забие и ще стане какафония. Ще си пускаш звука само на мача, който гледаш, спираш и следващия.
                      аз ли не можах да обясня?!?!? ................ ти ли не можеш да вденеш?!?!?!?

                      точно обратното ............... не искам да гледам по 8 мача едновременно и затова от 10 години апелирам мачовете да започват по различно време както беше преди 10 и повече години...

                      иначе стриймове не гледам ............... все пак имам кабелна телевизия, сателитна телевизия с повече от 4 000 канала и ИП телевизия

                      почти няма мач който да се играе в европа и да не го гледам по телевизията

                      последната година-две проблем ми създават само скандинавците понеже си завъртяха спътника към западна европа и сигнала над България се загуби

                      Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                      П.П. Напролет ще откриваме стадиона срещу вас
                      жалко, че ще паднете...
                      fuск the bеаr - give me the bееr

                      Коментар


                      • Пожелавам весело посрещане Коледните празници с една смешка:
                        The FA have transferred a yellow card from Erik Pieters to Bruno Martins Indi because of "Mistaken Identity"

                        Коментар


                        • Конкуренцията е силничка. Филми, музика, спорт, книги, изкуство, интернет, йедене, пиене ...

                          А митовете за пачкосаните футбалери свършиха. Над 80% почти не могат да си плащат сметките в световен мащаб. Пускай си през стриймове, щом ти се гледат по 8 мача наведнъж ( само им спирай звука, понеже ще ти забие и ще стане какафония. Ще си пускаш звука само на мача, който гледаш, спираш и следващия.

                          П.П. Напролет ще откриваме стадиона срещу вас



                          Коментар


                          • На кухите лейки в УЕФА им трябваха 10 години за да разберат, че всички мачове като започват по едно и също време се губят пари ............... много, много пари...

                            УЕФА изпълни плана си от края на лятото и реши мачовете от груповата фаза на Шампионската лига от сезон 2018/2019 да не започват по едно и също време. Новината съобщи генералният секретар на централата Джорджо Маркети.

                            "Като започнем от 2018-а година, ние ще имаме два начални часа за мачовете от Шампионската лига. Две срещи ще започват в 19.00 часа, а останалите шест мача от деня ще стартират в 21.00 часа централноевропейско време (съответно 20.00 и 22.00 часа българско време)."

                            "По този начин феновете ще могат да гледат на спокойствие повече срещи", отбеляза Маркети след края на днешния ден от заседанието на изпълкома на УЕФА. Така се нарушава традицията срещите от Шампионската лига да започват в 21.45 часа българско време.
                            тази тема я дъвча 10 години във форума и ще продължавам да я дъвча защото е голяма глупост ................ до сега да имаш възможност да гледаш по един мач на вечер, а след две години ще се гледат само по 2 мача на вечер при положение, че има 8 мача от ШЛ и понякога почти всички са интересни...

                            едно време си беше най-добре .................... като си пуснех телевизора в 17 часа с някой домакински мач на руски отбор и спирах телевизора в 1 часа с домакински мач на португалски отбор ........................ и така цели 3 вечери (вторник и сряда ШЛ, а в четвъртък с ЛЕ)

                            ще се усетят в УЕФА, че 8 мача по различно време носят повече приходи от 8 мача по едно и също време, но не знам колко петилетки им трябват за да го проумеят...
                            НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                              ....
                              Дано им се паднат Фенербахче, Зенит или Шахтьор - искрено им го желая, но вероятно ще изтеглят Спарта прага или Копенхаген.
                              да се самоцитирам - жалко, познах - едно е да искаш да им се падне, друго е да си знаеш, че са калитари.
                              Смърт за тях!

                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • делиорманци с лек жребий също ................... датчаните започват да играят футбол чак края на март
                                НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X