IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
    Давай Гришо
    Еба ти мърляча!!!Цял живот да живре в добри държави,ще си остане срлянчето от Хаскейой!!!

    Коментар


    • Не гледам редовно тенис , но три дена се загледах и да споделя че най -без ентер едният играч без грам потенциал е Григор .....за съжаление .
      Животът е огледало.....усмихвай се

      Коментар


      • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
        На мен ми се искаше да вземем Гризман и да играем с бърза 9ка ...ама явно е било писано да заложим на "тежък център"!
        Мисля, че вече Лукаку е готов да играе в голям отбор, а не както беше преди с Челси! Факт е че тогава Моу го изрита от Челскито, а сега го взема за 75мил. - определено и той мисли, че е готов!
        Разбира се, винаги има опастност да се окаже, че му е тежко да е лидер на такъв отбор и да се издъни. Примери бол. Не всеки, колкото и да е талантлив става лидер на голям отбор. Но при всички случаи това е момента за такъв трансфер. И възрастта и опита са налице. От него си зависи вече.... И от Моучо .....
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Давай Гришо

          Коментар


          • На мен ми се искаше да вземем Гризман и да играем с бърза 9ка ...ама явно е било писано да заложим на "тежък център"!
            Мисля, че вече Лукаку е готов да играе в голям отбор, а не както беше преди с Челси! Факт е че тогава Моу го изрита от Челскито, а сега го взема за 75мил. - определено и той мисли, че е готов!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

              Рууни със сигурност ще вкара 20+.Евертън стягат доста добър отбор. Засега май само Лукаку продават а ядрото остава същото + Рууни, онова хлапе юноша на Юнайтед и още некой друг .... Куман е добър треньор .... Колкото до фейл на Лукаку .... а дано
              а дано....ама надали!

              Коментар


              • Освен това решението на Рууни да си намали наполовина заплата само и само да се върне в любимия си отбор, вместо да предпочете самосвала с юаните, заслужава само респект.
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                  Aбе колко сдаде, колко го сдадоха, е отделна тема. Идването на Перси беше крайъгълният камък, оттам насетне беше пътник рун пиг-а. То само вратар дето не го сложиха да играе, ми логично е да му падне формата от толкова експерименти. Той пък си получаваше тлъстата заплатка и баш го бригаше, че не играе. За мен лично транферът му е много интересен, не по-малко интересен от Луканката - ще видим дали църнио става за големи отбори, а рун пиг дали все още има какво да покаже, Лично аз няма да се учудя от фейл на Лукаку и разцвет за рунтавия добитък с 20-на гола догодина, но ще видим какво ще стане
                  Рууни със сигурност ще вкара 20+.Евертън стягат доста добър отбор. Засега май само Лукаку продават а ядрото остава същото + Рууни, онова хлапе юноша на Юнайтед и още некой друг .... Куман е добър треньор .... Колкото до фейл на Лукаку .... а дано
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение

                    Щеше да е хубаво да вземем 40-50 милки от китайчетата, ама явно му направихме услуга на човека...все пак е голмайстора ни за всички времена...жалко, че последните 2-3 сезона съвсем сдаде багажа ...
                    Aбе колко сдаде, колко го сдадоха, е отделна тема. Идването на Перси беше крайъгълният камък, оттам насетне беше пътник рун пиг-а. То само вратар дето не го сложиха да играе, ми логично е да му падне формата от толкова експерименти. Той пък си получаваше тлъстата заплатка и баш го бригаше, че не играе. За мен лично транферът му е много интересен, не по-малко интересен от Луканката - ще видим дали църнио става за големи отбори, а рун пиг дали все още има какво да покаже, Лично аз няма да се учудя от фейл на Лукаку и разцвет за рунтавия добитък с 20-на гола догодина, но ще видим какво ще стане
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                      Отличен трансфер за Манчо, ако го бяха дали на китайците срещу 1 милиард евраци Юнайтед спрягат нелош отбор за титлата, да видим дали ще ги бъде
                      Щеше да е хубаво да вземем 40-50 милки от китайчетата, ама явно му направихме услуга на човека...все пак е голмайстора ни за всички времена...жалко, че последните 2-3 сезона съвсем сдаде багажа ...

                      Коментар


                      • Отличен трансфер за Манчо, ако го бяха дали на китайците срещу 1 милиард евраци Юнайтед спрягат нелош отбор за титлата, да видим дали ще ги бъде
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Click image for larger version

Name:	DETi6p7XsAA1DEf.jpg
Views:	1
Size:	46.2 КБ
ID:	3215938

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                            ​​​​

                            Да ти кажа личи ти че си бил футболист
                            Бешо!!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                              ама не в умрялото на 09.09. 2016 "кирливо дружество", както го нерече настоящият собственик на оранжевия хибрид...
                              В друг отбор е ритал кафала, макар че и той се сля и вля 5-6 пъти и стана особено известен с едни оди за Симитли
                              Фен съм на Поли!!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                                Да ти кажа личи ти че си бил футболист
                                ама не в умрялото на 09.09. 2016 "кирливо дружество", както го нерече настоящият собственик на оранжевия хибрид...
                                В друг отбор е ритал кафала, макар че и той се сля и вля 5-6 пъти и стана особено известен с едни оди за Симитли
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X