IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ...само дето сега се зове "медикаменти за възстановяване"! Бла-бла-бла
    Направо се чудя Серена Уилямс как успя да забременее!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

      Това съм го позабравил, но тогава имаше толкова много златни, че никой не броеше сребърните, а още по-малко пък бронзовите. Сега се кефим на влизане във финала - просто други реалности, а всяко време си има плюсовете и минусите
      ...и какви химици имаше тогава...ехеее, сега само хамериканите, ямайците и тук таме някои други останаха...даже на братушките изпохващаха зоба!

      Коментар


      • "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

        Коментар


        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

          А Антоанета Френкева взе сребро и бронз тогава ..... Цялата олимпиада '88 беше много силна за наш'те.
          Това съм го позабравил, но тогава имаше толкова много златни, че никой не броеше сребърните, а още по-малко пък бронзовите. Сега се кефим на влизане във финала - просто други реалности, а всяко време си има плюсовете и минусите
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Please Mum help, they're trying to take Coutinho from us
            Click image for larger version

Name:	DFqAd-4XkAAu0_X.jpg
Views:	1
Size:	86.7 КБ
ID:	3221821

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

              факт, успех е, не помня откога не сме имали подобно представяне при мъжете - помня Таня Богомилова със златото в Сеул'88 - егати времената бяха...
              А Антоанета Френкева взе сребро и бронз тогава ..... Цялата олимпиада '88 беше много силна за наш'те.
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                http://www.dnevnik.bg/sport/2017/07/...skiia/?ref=rss

                Браво на младежа! Дори да завърши 8-ми на финала пак си е успех!
                факт, успех е, не помня откога не сме имали подобно представяне при мъжете - помня Таня Богомилова със златото в Сеул'88 - егати времената бяха...
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • http://www.dnevnik.bg/sport/2017/07/...skiia/?ref=rss

                  Браво на младежа! Дори да завърши 8-ми на финала пак си е успех!

                  Коментар


                  • Тази плоча с припознаването се изтърка, айде стига вече с тия подуенски опорни точки. Колкото вчерашния Ботев е Металург Сопот, толкова ЦСКА е Чавдар Етрополе или Литекс. За вас Пешо Кучето каза истината отдавна...

                    При нас след придобиването на активите в несъстоятелността нещата стават съвсем ясни. Въпрос на време е чисто правно този въпрос да бъде изчистен и затворен.

                    А разделянето на армейската общност на база негативните чувства към Ловеч няма да работи дълго. И по-добър собственик можеше да има - да, но то е валидно с огромна сила и за вас мисля...

                    И последно - не прави чест на Домусчиев, че финансира онова "нещо" наречено честното ЦСКА 1948. Аз там не виждам нито един истински армеец, за разлика от "нечестното" ЦСКА където са най-великия български тренер и червена легенда Пенев, Стоичков, Паро, Георги Велинов, Жеков и пр. С един Вальо Илиев отишъл за едната заплата няма да ме убедят в нищо - фалшиви са до припадък...

                    Коментар


                    • A, ето и дидо-припознавача се е появил. Евала, Дидо, казано на аФтентичен майчин език за помаците от Микре и околията, колко му е да си доставиш вушевен екстаз от загубата на Левски - все пак дедите на тези, дето сега по маркетингови цели се преместиха на Ярмията, че ярмата там е по-качествена, са предали този, името на който носим с гордост!

                      И докато аз ще пожелая истински и искрено успех на БотевЪ и в следващия кръг, а и след това, то ти директно ги прокълна догодина да не играят, защото оранДжевото тире и догодина ще си кеси в Щубай и Гудбай къп, ако изобщо ви има дотогава. Макар че, за целите на маркетинга, току-виж си смените пак формата и се преместите в Овча купел, примерно, защот Ловеч и Микре в сърцето никой не може да ви ги отнеме. Срам и Позор...

                      За мача снощи - справедливо отпаднахме, можехме и разгром да отнесем, но техният централен беше най-слабия на терена, което си е особено постижение за този мач. Дано много бързо разкарат Жадното и да докарат някой гладен за успехи, че иначе тръгваме бавно и славно по стъпките на свети Лупий Свинеубиец. Само дето аз няма да припознавам, както всъщност направи и масата от червените привърженици с интелигентност над средната - в тази тема има над 20 чорбари (някои ги знам лично), но припознахте само ти, пепе (той е доста объркан милия) и бате Пешо, който е винаги на контра.

                      Още веднъж - успех на БотевЪ, за Делиорманец съм малко спорен, но успех и на тях!
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • АФтентичното Лецке не измени на себе си и причини ПОРЕДЕН футболен СРАМ за България. И понеже т.нар. им фенове няма и гък да кажат срещу зетя на Таки, племеникка на Таки, момчетата на Таки и пр., ще развиват мунчовски ловешко-етрополски теории, които много скоро ще загубят и последните си основания.

                        Влязох тук да кажа едно огромно БРАВО на Ботев - така се защитава българската чест, БРАВО МОМЧЕТА! Другата година армейците ще сме до вас в евробитките!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                          за пръв път виждам плевенчанин да подкрепя Ловеч - явно има нещо във въздуха в този край...
                          Казвал съм ти много пъти да не бързаш.Щото вървите по нашите стъпки.Ловеч е много хубав град жалко че го съсипаха

                          Коментар


                          • БРАВО НА БОТЕВ..ЛЕВСКИ ПОНЕ РАВЕН МОЖЕХА ДА НАПРАВЯТ..

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                              Груйчи честито пак заапахте питоня.Добре че са Ботев.На тях браво
                              за пръв път виждам плевенчанин да подкрепя Ловеч - явно има нещо във въздуха в този край...
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Груйчи честито пак заапахте питоня.Добре че са Ботев.На тях браво

                                Коментар

                                Working...
                                X