IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    А, Колче, добре дошел Радост е да те видя - айде решете се за някоя сбирка, този път вече няма да отсъствам (да не се заричам де), че вече на две поредни ти отказвам, ама чаветата поотраснаха и вече не е чак такъв проблем сбирка вечер
    Вдзаимо, Груйче...
    дЯцата попораснаа и сега е по-реално да стане събИрка...
    Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    Ми за повечето неща съм на 100% съгласен. За Левски и на 101%, ама много нерви пръскам там макар и значително по-малко отколкото преди 10 години - дезаинтересоваха ме много напоследък За политписарушките също си прав, но това наистина си е проблем на инвестора - то и аз, ако не ми щукне нещо, гледам да не пиша много, защото е глас в пустиня, а и рядко се чете нещо интересно, щото пък интересните хора не им се пише и става перпетуум мобиле...
    +1 дА...
    Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    За Баварията не съм съвсем съгласен - не че оспорвам твоето мнение (дори не гледах мача), но за транферите определено не са прави. Сега, дават ти 100+ милки за Мюлер, пък ти им ги отказваш и ги държиш основно в резервния състав.
    Конкретно Мюлер, ся играе (?) СЛАБО. Нормално е, да не е титуляр всеки мач... Относно 100-те мильона. И да и не. Това, са БЕЗОБРАЗНО МНОГО ПАРИ... Бих го продал ВЕДНАГА.. (казвал съм го и преди... при оферта от такъв калибър, ТИЧАМ в най-близкия магазин за БМВ-та, че там им е у района, купувам най-натоканата 7-ца. БЕЛА. Мюлер на дзадната седалка с лепенка на устата, шофер с бели ръкавици и каскет и ГАЗ към стадьона на купувача. Разбира се, колата е подарък... ).. налЕ.. От друга страна обече, същия тоа, е СЪРЦЕТО на отбора (дори и в сегашното му на Мюлер състояние), продадеш ли го, ставаш не вековен клуб с традиции душа и философия, а лафка за конфекция, готова да отвори посреднош, само и само някой да си купи кюлоти... А бе, разбираш ме.. ТОВА е една от причините, на дърти години ОЩЕ да съм фен на Байерн. Там, все още, НЕ ВСИЧКО е ПАРИ
    Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    Ми не е много весело. Ок, купуваш всичко из Германия, хегемон си, но за нещо друго ти трябва някой класен играч. Търсиш някой, те пък много скъпи, ама пак, понамирват се - ей то го Алексис Санчес - страхотен играч, що да не го вземеш? Определено ще прави разликата, ама не го взеха. Или пък Диего Коща - супер нападател.
    На тоа етап, мисла че и в Германия има достатъчно качество. Целта е не купуването на единица, а създаването на ОТБОР. Диего Коща, и без пари не го ща.. Освен с цел спекула..
    Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    Сега там Неймар и Бапе-та - вярно са чекиджийски истории, дори не ги коментирам,
    Всъшнос, Неймара е МНОГО сериозен футбалер, Ембапе определено загатва, но за сега НЕ Е ПОСТИГНАЛ НИЩО.. и ... оп 400 МЛН. за двамата ????
    Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    но все пак като купуваш, купи един, но качествен, а не 10 пълнежа.
    Ми, пак казвам, че тия момци на първо време не изглеждат пълнеж...
    Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    А те ми вземат някакъв Толисо, дето не съм го чувал преди (то не че аз съм критерий де). Ми що не се пробваха за Обамеянг?
    Ща го видим, Толисо.. Мое па да има хляб у него... А Обамеянг, просто не ни трябва. Лева е по-добър...
    Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    Е, не като Барса за някакви безумни пари да вземат Дембеле (наистина безумни), но все нещо из бундеслигата трябва да им е хванало окото, а и най-важното - имат парите, за да си го позволят.
    Да бе, тоа Дембеле ??? Аз се чудя, що никой не забелязва Владо Гаджев ...

    Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    Иначе стават като Барса - като залезе Меси след 2-3 години и този отбор отива на полуразпад, защото нямат мощта на Реал, за да се борят с тях. Ми така. Живи и здрави и да се видим скоро
    Ща ги видя аз и Реал(мноо ми бръкнаха в ...а миналата година... ), като си замине Руналто...
    ... инак, Вижданицата се пече. Да знАйш...

    Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

      Ами, Батка, то ти си прав, но това е друг въпрос - просто парите се обезцениха, а публиката иска зрелища, та затова. Скоро ще има полуразпад на системата, защото тази лудост не може да продължава до безкрай! Дано само не емного шоково...
      Напълно си прав и Причината за това я знаем - FED, ECB, BOJ, SNB с техните програми за "количествени" улеснения!
      Един златен стандарт трябва да се вкара пак и ще си дойдат нещата на место!
      Last edited by Andi11; 29.09.2017, 11:46.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

        Груйчи когато насреща си имаш нормален човек то е ясно че за политика няма какво да се говори.Футбола стана бизнес и отврати хората.Аз почти не гледам вече.222 милиона за Неймар????Ми тва не е реално.Вече взех да си мисля че наистина едно двайсе отбора трябва да се разкарат от първенствата на Европейските страни и да си направят собствена лига.Който събере най много точки е европейски шампион.Другите останали отбори трябва да играят за чест и слава истински футбол.Предпочитам да гледам селски отбори щото е голем екшън дори уредените мачове са зрелище.Играят село и Долни Дъбник.Ако Дъбник бие отива у горната група а село си е у селската и нема по нанадоле...Преди мача у кръчмата дъбничани носят две агнета напълнени в тави и бам да се пекат салата ракия бира на корем.А ние помагаме да свалят от колите даровете после отиваме на стадиона.Ама мача се закучи и не мое ни вкарат гол.За нещатие десетина минути преди края съдията свири дузпа за нас.Отива един комшия да я бие но играещия треньор и капитан му казва само да я вкараш повече няма да стъпиш в тоя отбор.Дядо му като чу влезе у игрището ритна топката и му вика Милко айде прибирай се кравата си дойде и нема кой да я издои нема да се събираш повече с продажници...Е те такива майтапи стават по селата
        Ами, Батка, то ти си прав, но това е друг въпрос - просто парите се обезцениха, а публиката иска зрелища, та затова. Скоро ще има полуразпад на системата, защото тази лудост не може да продължава до безкрай! Дано само не емного шоково...

        Помня ги аз мачовете от северозапада (а и на мачове от Пиринската Бундеслига съм бил), но се затри този футбол, селският, а ставаха наистина супер мачове с разни чичета с шкембета и някое младо момче. Имаше и доста добри циганета, джиткаха там - абе спомени. Още помня едни мачове на село, а на село стадионът беше до казакната с ракията и се стигаше по едно мостче - на казанката винаги чакаха местните пиянки с коловете, като обикновено блокираха моста и ако паднеха (което редовно се случваше), гостите прецапваха реката, за да си стиганат до автобуса. Страшен смях беше и хората ходеха масово на мачовете. Но сега не е така, други са вече времената, а и на село май отдавна няма отбор...

        Уф, хубави спомени, ще пия довечера едно за онези времена
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

          Е, на такова мнение какво да му кажа като отрицателно, като няма (политически). А за футбола - за съжалние правят всичко възможно да ни отвратят от него, защото той е една особена религия, която наистина може да събере разнородни хора и да ги поведе. Затова силни Левски и Цска не са добре приемани у нас - екс чорбата я фалираха, а нас ни държат в будна кома. Виж за Делиорманец няма ядове - те са една шепа народ, а и всичките са крепостни селяни на санджак бея в Лудогорието, Домус паша. Та така.
          Груйчи когато насреща си имаш нормален човек то е ясно че за политика няма какво да се говори.Футбола стана бизнес и отврати хората.Аз почти не гледам вече.222 милиона за Неймар????Ми тва не е реално.Вече взех да си мисля че наистина едно двайсе отбора трябва да се разкарат от първенствата на Европейските страни и да си направят собствена лига.Който събере най много точки е европейски шампион.Другите останали отбори трябва да играят за чест и слава истински футбол.Предпочитам да гледам селски отбори щото е голем екшън дори уредените мачове са зрелище.Играят село и Долни Дъбник.Ако Дъбник бие отива у горната група а село си е у селската и нема по нанадоле...Преди мача у кръчмата дъбничани носят две агнета напълнени в тави и бам да се пекат салата ракия бира на корем.А ние помагаме да свалят от колите даровете после отиваме на стадиона.Ама мача се закучи и не мое ни вкарат гол.За нещатие десетина минути преди края съдията свири дузпа за нас.Отива един комшия да я бие но играещия треньор и капитан му казва само да я вкараш повече няма да стъпиш в тоя отбор.Дядо му като чу влезе у игрището ритна топката и му вика Милко айде прибирай се кравата си дойде и нема кой да я издои нема да се събираш повече с продажници...Е те такива майтапи стават по селата
          Last edited by power grid; 29.09.2017, 10:42.

          Коментар


          • А, Колче, добре дошел Радост е да те видя - айде решете се за някоя сбирка, този път вече няма да отсъствам (да не се заричам де), че вече на две поредни ти отказвам, ама чаветата поотраснаха и вече не е чак такъв проблем сбирка вечер

            Ми за повечето неща съм на 100% съгласен. За Левски и на 101%, ама много нерви пръскам там макар и значително по-малко отколкото преди 10 години - дезаинтересоваха ме много напоследък За политписарушките също си прав, но това наистина си е проблем на инвестора - то и аз, ако не ми щукне нещо, гледам да не пиша много, защото е глас в пустиня, а и рядко се чете нещо интересно, щото пък интересните хора не им се пише и става перпетуум мобиле...

            За Баварията не съм съвсем съгласен - не че оспорвам твоето мнение (дори не гледах мача), но за транферите определено не са прави. Сега, дават ти 100+ милки за Мюлер, пък ти им ги отказваш и ги държиш основно в резервния състав. Ми не е много весело. Ок, купуваш всичко из Германия, хегемон си, но за нещо друго ти трябва някой класен играч. Търсиш някой, те пък много скъпи, ама пак, понамирват се - ей то го Алексис Санчес - страхотен играч, що да не го вземеш? Определено ще прави разликата, ама не го взеха. Или пък Диего Коща - супер нападател. Сега там Неймар и Бапе-та - вярно са чекиджийски истории, дори не ги коментирам, но все пак като купуваш, купи един, но качествен, а не 10 пълнежа. А те ми вземат някакъв Толисо, дето не съм го чувал преди (то не че аз съм критерий де). Ми що не се пробваха за Обамеянг? Е, не като Барса за някакви безумни пари да вземат Дембеле (наистина безумни), но все нещо из бундеслигата трябва да им е хванало окото, а и най-важното - имат парите, за да си го позволят.

            Иначе стават като Барса - като залезе Меси след 2-3 години и този отбор отива на полуразпад, защото нямат мощта на Реал, за да се борят с тях. Ми така. Живи и здрави и да се видим скоро
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

              Груец бъркаш.На мен ми дреме на фанелата за Путин просто се гавря с европсихарите.А тях требе ги дразниш и наритваш постоянно.Що с тебе не се караме за Путин?Всеки човек който живее в реалността знае че Русия е ядрена държава добре въоръжена със силна армия и наблизо до нашата граница.Към Русия трябва да се отнасяме с уважение и да си гледаме интереса.Толко.Са на Гришата реших да дам кредит на доверие но нещо не се получава...Гришата тръгна по пътя на Делиорманеца.Не мога да бъда фен на отбор който купува съдии няма български играчи и е вечен шампион.Някак си вече не ми се получава с ЦСКА.Дано не съсипят и Левски.Спартак Плевен го затриха и няма на кого да съм фен.Ботев Пловдив са ми симпатични донякъде Черно море и Берое...но фен не.А тва Пари сен Жермен Манчестърите Реал тва не са отбори и тва не е футбол.Мерене на пишки или пране на пари
              Е, на такова мнение какво да му кажа като отрицателно, като няма (политически). А за футбола - за съжалние правят всичко възможно да ни отвратят от него, защото той е една особена религия, която наистина може да събере разнородни хора и да ги поведе. Затова силни Левски и Цска не са добре приемани у нас - екс чорбата я фалираха, а нас ни държат в будна кома. Виж за Делиорманец няма ядове - те са една шепа народ, а и всичките са крепостни селяни на санджак бея в Лудогорието, Домус паша. Та така.
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                ....

                Баварията махнали Татко Карло - аз съм със смесени чувства. Принципно не го харесвам особено, но не считам, че е дървар с късмет тип Манчини, Ериксон, любимецът ми Пепи Гуардиолов и т.н. Не съм убеден, че е за доброто на клуба - видно е, че няма как да се противопоставиш на клуб, който е излял толкова много пари в последните години, а ти си купил Толисо или както там се казваше. ...
                ...
                За Байерн.. Ассъм доволен. Анчелоти е фудболен човек и везитката му го доказва. Един от малкото, коит са биле читави футбалери, а след това стават и оспешни менежери. НО, НЕ Е верният човек за Байерн... Още кат го назначиха го казах.. Е.. ето..
                Ся, относно мача в Париш... Резолтата е слецствие от неколко неща....
                НЕЩО става в съблекалнята..
                Лева си отваря остата, къдет не му е работа..
                Контузята на Нойер, и "формата" на Свен.. (той толко си може)
                офертата от Кетай,
                твърде интересния стартов състав
                Безубразения Алаба.. БЕЗОБРАЗЕН. Участва и в трите гола на френците.
                Мюлер, още не знае на къде да фане... (да му се невиди..)
                за капак гол от саблекалнята...
                ВЪПРЕКИ това, ги прибрахме (да не се бърка с - позволиха ни.. ) в тяхната половина... Добре...
                Ама там, много постно. Кимих, некак си се добира до аута и центрира. Корнер. И така двайсе пъти.
                И толкоз...
                Негрюхите бегат на контра.. А па бегат бързо ...
                Резолтат - 3 на 0 ... Можеше да е и повече. Както можеше и да не е ...
                мач - биха си ни.. Честито та П$Ж..
                ...
                Ся, относно трансферите. Сметам че и сега Байерн води НАЙ-ПРАЕЛНАТА трансферна полИтика ( никой не е застрахован от грешки.. Паследно време - Бенатия, Санчес и тоа,.. дет отиде у Юве.. че ми изскочи от темето..). Без да се изфърлят.. ..
                новите, са серьозни хора... Зюле и Руди са много мотивирани, млади ГЕРМАНСКИ футболисти.. Тоа Толисо, мноо го хвалат.. Не съм го гледал преди. За сега не ме впечатлява с нищо.. Еле па за 41 млн..
                Извиняаай, ама Неймар и Ембапе (както му казва Боре Касабов) да струват, почти колкото целия Алианц Арена ??? WTF ???
                луда работа..
                Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                Ще кажа няколко думи и за родното първенство, защото колкото и да е наредено и бездарно, все пак си е наше. При моите говеда има събуждане и се надявам то да продължи. Обертан, колкото и да е посредствен за европейските стандарти футбалер, за Бг си е супер звезда и определено е много добро попадение, а Дельо хайдутина си личи, че разбира играта, макар основно тази в защита, а не нападателната Тирето са си тире - нелоши играчи, ама нещо на мускули ми се вижда, че се случват нещата, плюс задължителната сателитна система, тип малките екс свине - АФД ТРакия, Чорбое, Трейс чорба, Крушар чорба, че даже и дебел Венци чорба. Но ГриГан си знае работата в това отношение, все пак има 4 "чисти" титли с Латекса, а.к.а. настоящото тире. Делиорманец не ми се коментират, но при тях има натрупване на толкова невероятен късмет, че сигурно следващите 7 живота ще има да го изкупват с тежък труд.

                Ами вдигнах темата, на който му се пише, да пише
                Наште се събудили ?
                Четох, че били изморени. Тренирали и се ИЗМОРЯВАЛИ...
                НИЩО не играем, Груйче... НИ-ЩО ...
                За сега.. тоз макаронеца, требе да го остават да им налее в кратуните, как и що се прави... Винаге съм мислил, че един от големите проблеми на родния "футбол" са именно треньорете... Мисла, че от там требе да се почне във ВСЕКИ клуп.
                Зимаш цел треньорски екип (деца, младежи, мъже, жени, кондиця, терапевти, диетолози и сичката му организаця..) и ВЪНКА на ОЧИЛИЩЕ... ОТ А и Б.
                После започваш от 0. Базите ги има.. Идеални са... едва ПОСЛЕ, слет ГОДИНИ ще дойде РЕЗУЛТАТЪТ..
                това е...
                (спирам, че се нервирАх нещо ..)
                ...
                Оспешен ден всичким !!!
                Last edited by Andi11; 29.09.2017, 10:30.
                Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев

                  Батка, на моменти и ти не падаш много под тях - приятелски го казвам. Като речеш Путин и такъв мед ти капе от устата, че става чак гадно, а иначе си готин човек, ама пуста путинофилия. Та и със сороспиите е така - част от тях са доста грамотни хора, но част са пълен талаш. С русофолистиците ситуацията е подобна, но да не развалям темата.

                  А иначе за Спас = идея си нямам. Много зависи какво го е посъветвал хер Тиква - или се играе ва банк и лятото фалираме и припознаваме, ако не направим пробив в Европа (много малко вероятно) и оттам дойдат пари, или пък са го нариснали да инвестира и той е решил, че по-добре да се пробва и да изкара някой лев, а не само да дава. не знам, ще видим - пък и имаме светъл припознавачески пример пред себе си. Даже при нас е още по-лесно - припознваме Левски (Карлово), парвят ни една ултра-гига Лига, рестарираме първенството и сме жик-так
                  Груец бъркаш.На мен ми дреме на фанелата за Путин просто се гавря с европсихарите.А тях требе ги дразниш и наритваш постоянно.Що с тебе не се караме за Путин?Всеки човек който живее в реалността знае че Русия е ядрена държава добре въоръжена със силна армия и наблизо до нашата граница.Към Русия трябва да се отнасяме с уважение и да си гледаме интереса.Толко.Са на Гришата реших да дам кредит на доверие но нещо не се получава...Гришата тръгна по пътя на Делиорманеца.Не мога да бъда фен на отбор който купува съдии няма български играчи и е вечен шампион.Някак си вече не ми се получава с ЦСКА.Дано не съсипят и Левски.Спартак Плевен го затриха и няма на кого да съм фен.Ботев Пловдив са ми симпатични донякъде Черно море и Берое...но фен не.А тва Пари сен Жермен Манчестърите Реал тва не са отбори и тва не е футбол.Мерене на пишки или пране на пари

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                    преди и феновете на Артилерията се показваха да пишат, колко добре се представят в групите на ШЛ....
                    Минало бешело Ама пък биха Бате-то
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • преди и феновете на Артилерията се показваха да пишат, колко добре се представят в групите на ШЛ....

                      Коментар


                      • като това за представянето на английските отбори в ШЛ тази седмица:
                        https://twitter.com/SportsJOE_UK/sta...42202993451009

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от man_united
                          ...аз останах най-активния пишещ в тая тема ама и мен ме отказвате с липсата на заинтересованост!
                          Ми то самият форум запада - голяма част от активно списващите тук не ни се занимава, а бяхме все стари кучета. Е, Колчо, Хаки, Никола, Маранди, пък даже и Полки и т.н. - не им се пише. Останаха основно политписарушките и това дразни всички, а и никой не стимулира качествените постове и те така. Просто Инвестора сам си прецаква най-ценния актив
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Тази тема се загуби, а някога беше сред първите, пък имаше европейско по волей, ШЛ, ЛЕ, нелоши мачове и т.н. Та да взема да я вдигна

                            Баварията махнали Татко Карло - аз съм със смесени чувства. Принципно не го харесвам особено, но не считам, че е дървар с късмет тип Манчини, Ериксон, любимецът ми Пепи Гуардиолов и т.н. Не съм убеден, че е за доброто на клуба - видно е, че няма как да се противопоставиш на клуб, който е излял толкова много пари в последните години, а ти си купил Толисо или както там се казваше. Ама ще чакам Колчо да си каже, ако му се говпри по темата, че той е спецът тук.

                            Ще кажа няколко думи и за родното първенство, защото колкото и да е наредено и бездарно, все пак си е наше. При моите говеда има събуждане и се надявам то да продължи. Обертан, колкото и да е посредствен за европейските стандарти футбалер, за Бг си е супер звезда и определено е много добро попадение, а Дельо хайдутина си личи, че разбира играта, макар основно тази в защита, а не нападателната Тирето са си тире - нелоши играчи, ама нещо на мускули ми се вижда, че се случват нещата, плюс задължителната сателитна система, тип малките екс свине - АФД ТРакия, Чорбое, Трейс чорба, Крушар чорба, че даже и дебел Венци чорба. Но ГриГан си знае работата в това отношение, все пак има 4 "чисти" титли с Латекса, а.к.а. настоящото тире. Делиорманец не ми се коментират, но при тях има натрупване на толкова невероятен късмет, че сигурно следващите 7 живота ще има да го изкупват с тежък труд.

                            Ами вдигнах темата, на който му се пише, да пише
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • https://www.sportal.bg/news.php?news=683578

                              Коментар


                              • тва с бием франция в последната минута е уникално, но в този момент ми изглежда невъзможно. вярно, че и през 1993 изглеждаше така, ама...

                                Коментар

                                Working...
                                X