IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

    Aбе Мърльо игра в ЦСКА след като игра за Левски ..... А тоя шебек бил сред основателите на 1948 ... Гледам му снимки и постове "Само ЦСКА" ...... За Бандаловски един слух доведе до реакция на почти всички фракции на феновете .... Сега синя тишина.....
    Отделно ми се ще да видя и феновете на ЦСКА, които се кълнеха в Божков и му ходеха на крака
    какво да ти кажа - парица е царица. Бандаловски и тоя нямат нищо общо - онзи беше наш юноша, който избяга от нас, а този е просто припознавач - само дето не е припознал оранжевото, а синьото. Бизнес, баце
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

      MИ ако тури реМбрандираната фланалка, ще му я свалим Или пък няма да му търкаме билетчетата за наказание. От друга страна, той и Мърльо игра за вас, пък ни е легенда като тренер, та не се знае, знае ли се
      Aбе Мърльо игра в ЦСКА след като игра за Левски ..... А тоя шебек бил сред основателите на 1948 ... Гледам му снимки и постове "Само ЦСКА" ...... За Бандаловски един слух доведе до реакция на почти всички фракции на феновете .... Сега синя тишина.....
      Отделно ми се ще да видя и феновете на ЦСКА, които се кълнеха в Божков и му ходеха на крака
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
        Искам да питам колегите от Левски дали планират пак да събличат фланелки? Щото сега шеф им става отявлен чорбар
        MИ ако тури реМбрандираната фланалка, ще му я свалим Или пък няма да му търкаме билетчетата за наказание. От друга страна, той и Мърльо игра за вас, пък ни е легенда като тренер, та не се знае, знае ли се
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Искам да питам колегите от Левски дали планират пак да събличат фланелки? Щото сега шеф им става отявлен чорбар
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Get the ball pass the ball

            Много добър филм

            мебели по поръчка
            Last edited by Formata; 28.12.2018, 11:24.

            Коментар


            • Вместо сладникавите коледни филми, ето нещо за ценители по празниците:
              Get the ball pass the ball

              Коментар


              • Оп, отлетели сме на страница 3
                Ливера-Бавария - определено интересен мач, жалко е, че Бавария е тотално не в час, но дотогава има време
                Юнайтед - ПСЖ - уж предизвестено?
                Шити - Жалке - това поне е ясно
                Атлетико - Юве - дъртата трябва да ги разпори, но със Симеоне никога не се знае
                Еврейците на Поркетиньо - Прусия - ми уж Прусия са фаворит, но не знам защо на мен грам не вдъхват увереност за нещо
                Порто - Рома - безинтересно ми е
                Лион - Барса - ясно
                Аякс - Реал - също ясно
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • В последно време, почти всички автобиографии и книги, които изчетох свързани с футбол са доста безлично написани и оставят чувството за това, че са написани само и единствено, заради самото написване и продажбите, без да имат нещо важно за споделяне. Надявам се, че на Стоичков не е такава, но и да е той заслужава българската подкрепа и бих си я взел.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ve6ter Разгледай мнение
                    Някой прочете ли вече книгата на Стоичков? Лично аз смятам да си я купя, защото сто процента ще има неща, които не знаем, въпреки че уж за него всичко се знае.
                    и аз смятам да я купя ........... за да видя той как вижда нещата от неговата камбанария...
                    fuск the bеаr - give me the bееr

                    Коментар


                    • Някой прочете ли вече книгата на Стоичков? Лично аз смятам да си я купя, защото сто процента ще има неща, които не знаем, въпреки че уж за него всичко се знае.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                        Вчера и двете дузпи не бяха изпуснати от маймуни -само за твое сведение. Иначе отпаднахме заради терена, съдията и нашето си наможене - горе-долу поравно. Финягата днес фино е показал зачатъци на топки, да видим какво ще стане. Ти чакай днес КАС да се произнесе за Спрокел, че да видим какво ще пледирате - Литекс ли сте, нов отбор ли сте?
                        В Левски друго освен маймун няма да не обиждаме животинките щото са по умни

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                          Ай ся курвите и виновни..Ми да си тренират и да им обръщат внимание.Та кой е умрел ще видим ти казах.Тоя Пернишкия финяга така ше ви нагласи въпрос на година време е.А вчера пак съдията виновен че оная маймуна не можа да вкара дузпата
                          Вчера и двете дузпи не бяха изпуснати от маймуни -само за твое сведение. Иначе отпаднахме заради терена, съдията и нашето си наможене - горе-долу поравно. Финягата днес фино е показал зачатъци на топки, да видим какво ще стане. Ти чакай днес КАС да се произнесе за Спрокел, че да видим какво ще пледирате - Литекс ли сте, нов отбор ли сте?
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                            И двата отбора (единият умре, де) са докарани нарочно до това състояние - тезата съм я развивал многократно, да не се повтарям. Футболът ни страда от едно основно нещо - младите са лигльовци, джендъри и епилирани педерчиняци, които с 20 000 лева първоначален трансфер се считат за господ и кариерата им умира в зародиш. Курвите ебават мамата на всичко - Валерката е типичен пример - уникален талант, докато не го подхванаха нашите уруспии и оттогава е само надолу. Е, останалите са от този род и сорт - дали са червени, сини или пембени - все тая.

                            истината е една - нулеви 2-3-5 години (те така или иначе са си нулеви, изключая Лайнохорец) и рестарт на всичко от нулата. Другото е внос на чужденци и национализация - пак е опция, ти си избери
                            Ай ся курвите и виновни..Ми да си тренират и да им обръщат внимание.Та кой е умрел ще видим ти казах.Тоя Пернишкия финяга така ше ви нагласи въпрос на година време е.А вчера пак съдията виновен че оная маймуна не можа да вкара дузпата

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Belcho Разгледай мнение

                              За съжаление Левски и ЦСКА не са това, което трябва да бъдат, но от това страда целия бг футбол.
                              И двата отбора (единият умре, де) са докарани нарочно до това състояние - тезата съм я развивал многократно, да не се повтарям. Футболът ни страда от едно основно нещо - младите са лигльовци, джендъри и епилирани педерчиняци, които с 20 000 лева първоначален трансфер се считат за господ и кариерата им умира в зародиш. Курвите ебават мамата на всичко - Валерката е типичен пример - уникален талант, докато не го подхванаха нашите уруспии и оттогава е само надолу. Е, останалите са от този род и сорт - дали са червени, сини или пембени - все тая.

                              истината е една - нулеви 2-3-5 години (те така или иначе са си нулеви, изключая Лайнохорец) и рестарт на всичко от нулата. Другото е внос на чужденци и национализация - пак е опция, ти си избери
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от samiam Разгледай мнение

                                Като цяло в Европа да. Но в бг нямат конкуренция
                                За съжаление Левски и ЦСКА не са това, което трябва да бъдат, но от това страда целия бг футбол.

                                Коментар

                                Working...
                                X