IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • От "Ботев" Пловдив официално обещаха, че за да са равностойни следващия мач срещу Литекс ще играят с 7 души!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
      Момчета, проблема на ЦСКА тръгва от главата......опа от микрето. С тънки сметки и сделки с ББПП няма да направи нищо съществено. А това съдии, Боби Михайлов, Киро Гела са подробности и оправдания. Последния мач на истинския ЦСКА беше на финала за купата преди няколко години. Само българи, млади момчета, на 100 процент раздаване пред пълен стадион. От тогава всичко е в стил Литекс. Красноречив факт е че от тогава не е имало пълен стадион. И това идиотско оправдание че има разцепление заради ЦСКА 1948 е за профани. Нали беше Божков зад тях? После Гела.... Те са има няма един сектор хора в цялата страна.
      Хората, които искат на направят нещо търсят начини а тези, които не искат търсят оправдания.
      Проблемът според мен е във футболните залози,те правят нашият футбол смешен и жалък.Това което наблюдаваме не е спортна
      надпревара а комарджийска история.
      Last edited by Grosss; 27.04.2019, 20:53.

      Коментар


      • Момчета, проблема на ЦСКА тръгва от главата......опа от микрето. С тънки сметки и сделки с ББПП няма да направи нищо съществено. А това съдии, Боби Михайлов, Киро Гела са подробности и оправдания. Последния мач на истинския ЦСКА беше на финала за купата преди няколко години. Само българи, млади момчета, на 100 процент раздаване пред пълен стадион. От тогава всичко е в стил Литекс. Красноречив факт е че от тогава не е имало пълен стадион. И това идиотско оправдание че има разцепление заради ЦСКА 1948 е за профани. Нали беше Божков зад тях? После Гела.... Те са има няма един сектор хора в цялата страна.
        Хората, които искат на направят нещо търсят начини а тези, които не искат търсят оправдания.
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение

          Е то кой не е, я ми кажи? Че нещо.... колкото до стягането по стегнато от това няма. Толкова са възможностите на футболистите и това е в цялото първенство, кат за малки заплати толкова това е максимума и мен ме дразни но... това е. Лудите са с двойни зоплати затова и имат по добри играчи, това е просто и ясно. Ако чакаш да играем като когато "некадърника" пенев е играл ще почакаш поне 20 години за ново поколение научени футболисти...

          пеше ще ми е интересно ти да доведеш велики футболисти за този бюджет и заплати. Ма ей го на искаме ми то ако само с искане и с мерак ставаше доса да съм опънал стотина манекенки... ае

          полки ти май нищичко не хвана от това което ти написах....явно няма смисъл.

          И за кажа на всички тук, на стадиона се вижа много повече отколкото е хванал кадъра на телевизора ви. Ае че казах вече всеки разбира от футбол и политика...
          Ти явно не ме разбираш аз никого няма да водя.И не мечтая ЦСКА да стане европейски шампион.Като са некадърници поне да мълчат и да намалят самочувствието.
          Last edited by national power; 27.04.2019, 18:46.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

            Стига бе човек гола вода сме.И тоя супата ме дразни некадърник е.Такъв си беше и като футболист такъв е и като треньор.Аз се срамувам от съдииството на тоя мач.Колко дузпи да му дадат?И колко човека да изгонят?Тоя отбор няма нищо общо с ЦСКА.Тия футболисти да не съм ги довел аз в ЦСКА?И аз ли ги тренирам?Не става със свободни агенти не става.Или залагат на наши кадри и само двама макс трима ама наистина класни чужденци или вадят пачките и купуват Меси Роналдо Азар Мбапе.Като нямат пари да си налягат парцалите.Омръзна ми да слушам само глупави приказки и оправдания.Да се стягат да играят или айде чао да закриват
            Е то кой не е, я ми кажи? Че нещо.... колкото до стягането по стегнато от това няма. Толкова са възможностите на футболистите и това е в цялото първенство, кат за малки заплати толкова това е максимума и мен ме дразни но... това е. Лудите са с двойни зоплати затова и имат по добри играчи, това е просто и ясно. Ако чакаш да играем като когато "некадърника" пенев е играл ще почакаш поне 20 години за ново поколение научени футболисти...

            пеше ще ми е интересно ти да доведеш велики футболисти за този бюджет и заплати. Ма ей го на искаме ми то ако само с искане и с мерак ставаше доса да съм опънал стотина манекенки... ае

            полки ти май нищичко не хвана от това което ти написах....явно няма смисъл.

            И за кажа на всички тук, на стадиона се вижда много повече отколкото е хванал кадъра на телевизора ви. Ае че казах вече всеки разбира от футбол и политика...
            Last edited by pepe1234; 27.04.2019, 18:47.

            Коментар


            • Единственият, който се раздаде на 100% от ЦСКА, беше съдията.

              Прочети още на: https://www.gol.bg/cska/2019-04-25/h...ravki-galeriya
              fuск the bеаr - give me the bееr

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                Полки големи глупости си цитирал. Бях на садиона, първото полувреме още преди да вкарате, 3 спестени жълти и една дузпа и една несъществуваща засада. Второто явно се изплаши от грешките си и обърна свирката. Проспано цяло полувреме и малоумни грешки от наша страна. Това беше мача. Вероятно сме с една от най-слабите халфови линии в първа лига. Въпреки това нелош мач, ноооо ако се свири както си е по правила и си свири каквото си има сигурно щяхме да сме повели а вие да завършите мача със 7 човека...

                За съжаление съдиите у нас ги е страх да свирят нормално щото сигурно няма да има мач завършил без червен и без меле пред съдия. Затова обикновенно първо полувреме не се дават картони и се затварят очи...

                имате нелош отбор дано вземете купата, заслужавате повече от локото.
                Стига бе човек гола вода сме.И тоя супата ме дразни некадърник е.Такъв си беше и като футболист такъв е и като треньор.Аз се срамувам от съдииството на тоя мач.Колко дузпи да му дадат?И колко човека да изгонят?Тоя отбор няма нищо общо с ЦСКА.Тия футболисти да не съм ги довел аз в ЦСКА?И аз ли ги тренирам?Не става със свободни агенти не става.Или залагат на наши кадри и само двама макс трима ама наистина класни чужденци или вадят пачките и купуват Меси Роналдо Азар Мбапе.Като нямат пари да си налягат парцалите.Омръзна ми да слушам само глупави приказки и оправдания.Да се стягат да играят или айде чао да закриват

                Коментар


                • В БГ футбол няма.

                  Коментар


                  • Кире тука всички разбират от футбол и от политика. Та всеки да си коментира каквото иска. Ни едното не е у ред. Нямам намерение да обяснявам повече. Каквото имах да казвам съм го казал вече... за левски нямам идея на нашия мач с берое пак им спестиха мнго картони, взехме мача, но берое ни взе центъра, не подценявай отборите.

                    Коментар


                    • Pepe, груба грешка на Пенев- да води отбора 3минути преди края и да не върне всички в защита с кръв и кожа да запази резултата..Подарена Измислена дузпа и поне един червен картон и после един младок наблъска един лесен гол и край на мечтите.. Нищо де супа има още.. Прегледай коментарите за мача в спортните сайтове и ги сравни с твоето мнение..Резила е голям..Днес Берое поряза Уевски..Само със съдии и приказки не става- трябват и футболни умения..
                      Last edited by Kiro; 26.04.2019, 23:24.

                      Коментар


                      • Кире това не е от Пенев.. грешките са на футболистите и то главно щото няма на горния етаж багаж за носене и щото не са научени, но това си е проблем на целия бг футбол... Грешката нй любо е, че държи малинов и пинто заедно на терена, а бикел ляв бек. Мисла малинов тряваше да почива, бикел в средата и може би лясков на бека въпреки и да е рисков.
                        Колкото до свиренето не си прав грам... не може всеки мач да се спестяват картони ситуации и т.н. това не помага на футбола, а пречи, ако щеш дори пречи и на футболистите да се научат...
                        Last edited by pepe1234; 26.04.2019, 22:59.

                        Коментар


                        • Ха..хаа..Ами да то според Чичовото отборите трябва да имат по 10 изгонени и да им се свирят по 3 дузпи на мач.. То бива резил , ама насред София да паднете от 9 човека..Този път хубаво му издухахте супичката..

                          Коментар


                          • Полки големи глупости си цитирал. Бях на садиона, първото полувреме още преди да вкарате, 3 спестени жълти и една дузпа и една несъществуваща засада. Второто явно се изплаши от грешките си и обърна свирката. Проспано цяло полувреме и малоумни грешки от наша страна. Това беше мача. Вероятно сме с една от най-слабите халфови линии в първа лига. Въпреки това нелош мач, ноооо ако се свири както си е по правила и си свири каквото си има сигурно щяхме да сме повели а вие да завършите мача със 7 човека...

                            За съжаление съдиите у нас ги е страх да свирят нормално щото сигурно няма да има мач завършил без червен и без меле пред съдия. Затова обикновенно първо полувреме не се дават картони и се затварят очи...

                            имате нелош отбор дано вземете купата, заслужавате повече от локото.
                            Last edited by pepe1234; 26.04.2019, 20:34.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

                              Мене дофтора ми забрани да гледам български футбол, ама ония битълси си изтърваха пак първенството с неколко равни мача.......
                              Не е за първи път .... Има малка надежда..... Стига да не умре на разпети петък
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                                Фенове на Металик (Сопот) обиждат фенове на Чавдар (Етрополе)...... Доста забавно
                                P.S.Аз лично ще се изкефя на финала. Смятам, че ще стане много хубав финал. И лично ще стискам палци за Металик (Сопот)
                                Мене дофтора ми забрани да гледам български футбол, ама ония битълси си изтърваха пак първенството с неколко равни мача.......
                                И това ще мине ...

                                Коментар

                                Working...
                                X