IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

    Ч ми припомни за какви баламурници левскарски става въпрос.Вие никога не сте имали играчи можете само да доносничите.Кажи ми поне един добър футболист играл в **********************отбор.Един
    Power, ами Гунди, защо го забравяш?
    ps. Помня веднъж как Калоянчев си спомня за него.
    Казваше, че така грациозно минавал през игрището, че му заприличал на лебед
    Last edited by precakanoto; 14.05.2020, 19:54.

    Коментар


    • Модератор не мога да ги търпя тия наглеци.Хората си загубиха работата останаха без пари а тия искат от държавата да ги издържа.Нема такива наглеци.Тояга по главите и да се закрива

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

        честен частник трудно ще намерим у нас, а и защо да си кривим душата и да отричаме - вис 2 беше в края на Лафчис, просто нямаше как, ма в началото бяха Пепси при Левски - и те ли са комунисти? Лафчис беше див ентусиаст, но направи най-силният отбор на Левски, който аз съм гледал, по-силен от онзи, дето го разформироваха (за отбора от 70-те няма как да кажа нещо, щото не съм бил роден тогава), просто малшанс с Олимпия през 1994, който си изкарахме на цска с 7:1, много силният тогава Ботев с парите на брокерите с 6:1 и кандидатът за титлата Локо Сф, които тогава дори бяха първи с класирането и имаха нещо от сорта на 7 получени гола за 12-13 мача с 8:0. Много велик отбор беше, несравним с нищо през последните години. Според мен беше по-силен и от онзи отбор на цска с Пенев и кюрда, но те имаха шанса, ние - не, а шансът значи много във футбола. Както и да е, да не отплесвам - Лафчис беше чист, след него стана мазало - лично мнение.

        Монти, и аз съм бил при Якимов в Младост, беше приятел на дядо ми. И боя помня - тогава коментираха основно Стоичков чорбарчетата - че бил младо боксьорче, никой не го броеше за играч, играчите тогава бяха в синьо, други времена.

        Мечка, това с юношите няма как да стане, а тези, дето наричаш коафьори от Кипър бяха 10 професионални чужденци (може и 9 да са били, все тая), които имаха повече отстранени отбори от всичките ни участници взети накуп, без лайногорец, в последните години. Просто нивото точно на нашите играчи, българчетата, е супер ниско - с пръдня боя не става. И аз искам българи, ма не стават бе, не стават и толкова. Нали ги мъчихме - накрая свършват най-много в МеталикЪ или Черно море, просто не стават, твърде много ги влече нощният живот.

        Айде да не се нервя, че няма смисъл
        Ч ми припомни за какви баламурници левскарски става въпрос.Вие никога не сте имали играчи можете само да доносничите.Кажи ми поне един добър футболист играл в **********************отбор.Един

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

          Mи така са го решили хората тогава, така са го кръстили. Има сигурно поне 20 "Левски"-та в цялата страна и сигурно още поне толкова "Ботев"-и, "Раковски" и т.н. Така са го усещали хората, така са го направили. За кавичките си прав, сложих ги. Тирета при нас сега няма (засега), имахме със "Спартак", бъдешето ще го видим какво ще е
          Да го бяха кръстили ***щото там само ***са играли барабар с пияницата и убиец Гунди...дет го имате на некакъв играч.Най доброто е това да се ликвидира завинаги а герена да бъде съборен.
          Last edited by X_Y; 14.05.2020, 19:41.

          Коментар


          • Вълчо, и аз съм бил на мача 7-2..Тогава нямаше тъпи фенове- зомбита и наркоманчета с агресия и обиди..Гледаме мача 10-15човека приятели и там се радваме и скърбим и се радваме..Като излезем пак сме си приятели и пием и си говорим за жени.. За мен тази подклаждана омраза има други мутренски цели..Никой и не е помислял да ходи да се подлага и продава като фен..

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

              Mи така са го решили хората тогава, така са го кръстили. Има сигурно поне 20 "Левски"-та в цялата страна и сигурно още поне толкова "Ботев"-и, "Раковски" и т.н. Така са го усещали хората, така са го направили. За кавичките си прав, сложих ги. Тирета при нас сега няма (засега), имахме със "Спартак", бъдешето ще го видим какво ще е
              Такава тъпа история се сътвори, че верно ще гледам със семките от ...втори ред. Лошото е, че такива като теб, сте малко в агитката на футболния отбор - имам предвид достоен фен за уважение. Ти си гледал някои от добрите победи на отбора, аз съм бил на мача 7:2. Изобщо не чух, а бяхме шарена агитка, че противника е ...червени боклуци, КЗЛ и т.н. Беше един от най-великите периоди на ЦСКА, та една загуба, дори и с 7-ца, беше повече кеф за сините, отколкото лошо за червените. И хора, които бяха слависти, еле па Пуф-паф, разказваха за общите маси на такива като Соколето, Гунди, Патрата, Митата, Гаганелов, Пената и т.н. в различни комбинации. Славни времена. Сега един по-популярен спорт стана държавна политика, ама в лошия смисъл. Пари, кво да праиш.... Няма по две и три знаменца на пилоните на първенствата от времето на Старшията и Нешка. Тук дали има някой, на когото са се насълзили очите, да е гледал как се издигат три български знамена и половината свят научи българския химн?!
              Ей, отклоних се, ще ти сипя ракийка и на теб, и на Бенджи!
              И това ще мине ...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                Иронията в случая не ти прави чест - и сам виждаш каква е представителната извадка на хората с пари (приемаме, че форумът е такова място), на журналистите и т.н. - все определящи фактори в дъжавата ни. Подавящо е съотношението на фенове на ЦСКА или Литекс (щото има и свестни чорбари като теб, дето не припознаха) и такива на Левски. Помня и дербитата преди -една шепа народ чорбари и маса от левскари. Сега вече дори и в София положението се променя - що, сети се сам.
                А че модераторите в уикипедия са припознавачи, можеш и сам да провериш. както знаеш, уикипедия е с отворен код и за секунди можеш да напишеш всичко (е, някои страници са с нужда от предварително одобрение, щото често са обект на вандализъм), та влизаш на страницата за първенството на България, където всеки отбор е изписан с името му през съответната година - Левски, Левски-1914, Витоша, Левски-Спартак или ПФК ЦСКА, ЦСКА, Средец, ЦСКА "Септемврийско знаме", ЦДНА и т.н., и изписваш срещу ЦСКА (София) от последните 3 шампионата истинското му име - ЦСКА-София (София). да заложа ли за колко време корекцията ти ще изчезне?
                Това е простичък тест, дори не те карам да промениш официалната страница, на която шизофернично стои името ПФК ЦСКА (София) - такъв отбор в момента няма, но там ще те баннат на секундата, карам те да смениш маргинална страница, в която се упоменава този клуб с наименование в разрез на всякакви правила. И това е Уикипедия - за какво да говорим повече. Комунизмът никога не си отивал, чедата му - също, а още по-лошото е, че ни управляват!
                Иронията, е че всичко свързваш с комунисти.Естествено че всички с куфарчетата са такива. Ама като са орбари са комунисти а като са левскари не са.... Затова те ебавам.На мен не ми дреме. А Уикипедия не определя кой е собственик на едно търговско дружество и кой не е. Това беше майтап. Знам, че ти е кофти... бил съм там, както се казва....затова спирам с майтапите, най малкото защото има по-сериозни неща от това дали ЦСКА е с тире или без, койе припознавач и труп и кой клуб е зомби- без собственик, без пари, без козирка дори...... Вие като се ебавате с микрето и тирето е о.к. .... е сега ще потърпите и вие..... Или майтапите ме правят комунист?
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
                  Некой е пипнал Уикито и за собственик на ФК-то "Левски" София е посочен баЦе Борисов....
                  Вярно ли?
                  Защо си правят този труд, като скоро ще тр. пак да редактират

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
                    Груйче, шиле ниьедно, последното нещо е отбор да се нарича на национален герой, без да се слага думата ФК и кавички. Дай по-сериозно, че почваш да звучиш като носач на ковчег. Нали и клубът, на който си привърженик, трябва да се изписва като "Левски-София", демек да се различава от останалите 30-тина отбора с това име?
                    Ще те лиша от една ракия. (Почти бях готов да си купя виртуален билет, но ми разказаха за ковчега. Това ви е било доста.....скромно изпълнение - нещо имаше дяволи, опашки и т.н.)
                    Mи така са го решили хората тогава, така са го кръстили. Има сигурно поне 20 "Левски"-та в цялата страна и сигурно още поне толкова "Ботев"-и, "Раковски" и т.н. Така са го усещали хората, така са го направили. За кавичките си прав, сложих ги. Тирета при нас сега няма (засега), имахме със "Спартак", бъдешето ще го видим какво ще е
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                      В българската версия на Уикипедия собственик е Георги Попов. Явно там не са комунисти, както всички собственици на Левски от Лафчис насам
                      Иронията в случая не ти прави чест - и сам виждаш каква е представителната извадка на хората с пари (приемаме, че форумът е такова място), на журналистите и т.н. - все определящи фактори в дъжавата ни. Подавящо е съотношението на фенове на ЦСКА или Литекс (щото има и свестни чорбари като теб, дето не припознаха) и такива на Левски. Помня и дербитата преди -една шепа народ чорбари и маса от левскари. Сега вече дори и в София положението се променя - що, сети се сам.

                      А че модераторите в уикипедия са припознавачи, можеш и сам да провериш. както знаеш, уикипедия е с отворен код и за секунди можеш да напишеш всичко (е, някои страници са с нужда от предварително одобрение, щото често са обект на вандализъм), та влизаш на страницата за първенството на България, където всеки отбор е изписан с името му през съответната година - Левски, Левски-1914, Витоша, Левски-Спартак или ПФК ЦСКА, ЦСКА, Средец, ЦСКА "Септемврийско знаме", ЦДНА и т.н., и изписваш срещу ЦСКА (София) от последните 3 шампионата истинското му име - ЦСКА-София (София). да заложа ли за колко време корекцията ти ще изчезне?

                      Това е простичък тест, дори не те карам да промениш официалната страница, на която шизофернично стои името ПФК ЦСКА (София) - такъв отбор в момента няма, но там ще те баннат на секундата, карам те да смениш маргинална страница, в която се упоменава този клуб с наименование в разрез на всякакви правила. И това е Уикипедия - за какво да говорим повече. Комунизмът никога не си отивал, чедата му - също, а още по-лошото е, че ни управляват!
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от cudicini Разгледай мнение


                        E щом си бил на мача, хайде кажи защо Ахмед Яшаров призно гола с ръка на Г. Славков /бореше се за златна обувка/ ама едно византийче му я взе след два дни. Защо не изгони К. Янчев още до полувремето и т.н. и т.н. И защо навсякъде се споменава, че са отнели правата на Кюрда, а за това, че Емо Спасов имаше договор с ПОРТО и не отида - нито дума. Ама Порто през следващия сезон 86/87 - взеха КЕШ срещу немското цска.
                        До този мач Левски имаше 9 поредни победи над цска и с немски съдии и с български. И партията реши да сложи край.
                        Та казвайте ги нещата докрай.
                        нали се опитваме да ги кажем...

                        Коментар


                        • Груйче, шиле ниьедно, последното нещо е отбор да се нарича на национален герой, без да се слага думата ФК и кавички. Дай по-сериозно, че почваш да звучиш като носач на ковчег. Нали и клубът, на който си привърженик, трябва да се изписва като "Левски-София", демек да се различава от останалите 30-тина отбора с това име?
                          Ще те лиша от една ракия. (Почти бях готов да си купя виртуален билет, но ми разказаха за ковчега. Това ви е било доста.....скромно изпълнение - нещо имаше дяволи, опашки и т.н.)
                          И това ще мине ...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                            Сега и аз ,тренирал съм на Септември , играл съм в юношите ,бил съм и в агитката и в момчетата с топката , контактувал съм с Якимов и Гаганелов велики футболисти бил съм на гости на Якимов в Младост... ....малко знам как сте взели и Котков и Гунди....
                            Как направихте боя през през мисля 85 за да стане промяна на имената....бях на мача..?

                            E щом си бил на мача, хайде кажи защо Ахмед Яшаров призно гола с ръка на Г. Славков /бореше се за златна обувка/ ама едно византийче му я взе след два дни. Защо не изгони К. Янчев още до полувремето и т.н. и т.н. И защо навсякъде се споменава, че са отнели правата на Кюрда, а за това, че Емо Спасов имаше договор с ПОРТО и не отида - нито дума. Ама Порто през следващия сезон 86/87 - взеха КЕШ срещу немското цска.
                            До този мач Левски имаше 9 поредни победи над цска и с немски съдии и с български. И партията реши да сложи край.
                            Та казвайте ги нещата докрай.

                            Коментар


                            • В българската версия на Уикипедия собственик е Георги Попов. Явно там не са комунисти, както всички собственици на Левски от Лафчис насам
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
                                Некой е пипнал Уикито и за собственик на ФК-то "Левски" София е посочен баЦе Борисов....
                                Че то наистина е той. Сега ще ти кажа и още нещо - червената чума е навсякъде, включително и в уикито - мен лично са ме банвали, защото съм коригирал името на ЦСКА на ЦСКА-София, както трябва да се изписва този клуб. Просто "елитът" на нацията ни е комунистически - деца и внуци на АБПФК, които ревниво пазят своята малка червена омерта. Та и модераторите в уикито в основата си са такива, затова и не се слагат тирета и т.н.

                                Виж журналистите в почти всяка бг медия (да не кажа всяка) - навсякъде ЦСКА-София се изписва като ЦСКА, но например ЦСКА 1948 не се изписва само ЦСКА, а с пълното си име - ЦСКА 1948. Виж сайта на бългериън футбол - единстеният статистически сайт у нас - държан изцяло от оранжеви припоци, които изписват Литекс като ЦСКА, но например Лудогорец е Лудогорец 1945, както е пълното му наименование. Много са нещата, но истината е една - елитът ни е комунистически и спасение няма!
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X