IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Напълно нормално и очаквано е ЦСКА - София да съди ЦСКА 1948. Кой каквито и пристрастия да има, юридически нещата са кристално ясни: ГГ извади 8 милиона, плати търговското предприятие на фалиралото ЦСКА, което го направи пълноправен правоприемник на стария клуб, вкл. историята и емблемата. Всичко друго са брътвежи на некомпетентни или пристрастни люде. Когато си си платил като поп с реални милиони за марката ЦСКА и емблемата, трябва да си рядко дебилен да позволиш някакви самозвани тарикати, които не са инвестирали нищо и зад които няма нито една сериозна легенда на клуба или част от публиката, да ползват и да правят пари и престиж от тази марка.

    По-важната тема е друга - кой има интерес тези самозванци от 1948 да продължават да се подиграват с марката ЦСКА?

    П.С. Въпросът е риторичен.

    Коментар


    • Бенджи, става още по-готино - двете ЦСКА ще се съдят!
      И това ще мине ...

      Коментар


      • „Прочетох изявлението на г-н Божков и неговото решение да получа акциите на „ПФК Левски”. Изказвам своите благодарности към многобройните ни фенове, към всички левскари, към моите верни приятели и съмишленици за мощната подкрепа, която получих след обявяване на решението ми, че съм готов да получа акциите. Също така изказвам своите благодарности към г-н Божков и г-н Попов!

        С огромна отговорност и уважение:

        Ваш, Наско Сираков",

        Прочети още на: https://www.gol.bg/levski/2020-05-22...iite-na-levski


        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

          Е Маки да те питам по Рамазана ще играете или ще постите..
          А управителния съвет и агитката щели да се се събират в градинката пред Халите.. ?
          Монти...Монти и ти не ставаш за ядрен физик, пич!!!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от maki Разгледай мнение

            Намали малко алкохола и наркотиците бе Комунист! Вече сме РБ, не НРБ!!! Не сме и Северна Корея!! Няма и купата на Съветската армия??!! Така и не разбрах ти от коя кочина беше тази дето ще играе на стадиона на Натовската армия или тази дето ще играе на Левски?? Кой на коя армия е? Другият на коя е - Корейската или кубинската?? Не, че има някаква разлика! Какво си се разплакал на чужд гроб? Вързали и цъфнали сте вие комунистите. А кажи сега, че другите са ченгета, защото не БКП, а Левски и Славия направиха ДС, 6-то и концентрационните лагери. Дето сто пъти им сменяха имената с тирета и ЖСК-ата.....Левски не е на никой. Има още десетки отбори Левски и Ботев. Направен е в махалата от деца....
            Обикновенно такава безпочвена омраза към един футболен отбор, който е създаден от обикновенни хора и смятан години наред за отбор на народа са потомците на убийците и престъпниците от "Народния съд" или от концлагерите на БКП. Вярно, че простотията е безгранична, ама чак па толкова нагла не вярвах.....
            Е Маки да те питам по Рамазана ще играете или ще постите..
            А управителния съвет и агитката щели да се се събират в градинката пред Халите.. ?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

              Ma чак сега ли си омерзен аз съм омерзен от дете като чуя за КенеФски Подуене
              Намали малко алкохола и наркотиците бе Комунист! Вече сме РБ, не НРБ!!! Не сме и Северна Корея!! Няма и купата на Съветската армия??!! Така и не разбрах ти от коя кочина беше тази дето ще играе на стадиона на Натовската армия или тази дето ще играе на Левски?? Кой на коя армия е? Другият на коя е - Корейската или кубинската?? Не, че има някаква разлика! Какво си се разплакал на чужд гроб? Вързали и цъфнали сте вие комунистите. А кажи сега, че другите са ченгета, защото не БКП, а Левски и Славия направиха ДС, 6-то и концентрационните лагери. Дето сто пъти им сменяха имената с тирета и ЖСК-ата.....Левски не е на никой. Има още десетки отбори Левски и Ботев. Направен е в махалата от деца....
              Обикновенно такава безпочвена омраза към един футболен отбор, който е създаден от обикновенни хора и смятан години наред за отбор на народа са потомците на убийците и престъпниците от "Народния съд" или от концлагерите на БКП. Вярно, че простотията е безгранична, ама чак па толкова нагла не вярвах.....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от виц от сайта на Къци Вапцаров
                Фирма искала да даде на Левски 18 млн. евро.
                "Сините" отказали...
                fuск the bеаr - give me the bееr

                Коментар


                • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение

                  Да отбележим само,че добродушния младеж е взел много,а пълничкия е дал малко!
                  с две думи ...... няма наяждане...
                  fuск the bеаr - give me the bееr

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                    така е

                    Да отбележим само,че добродушния младеж е взел много,а пълничкия е дал малко!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                      Пеераз!

                      Аз съм твърдо против дарението от шиши - това съм го заявил ясно и категорично! Това дарение трябваше да се върне или ако се използва, щото клубът е в невъзможност и т.н. за кинти, веднага да се отвори специална сметка за връщане на парите на шиши. Да, ще кажат някои, парите не миришат - така е, факт, дали ще са григан, мустака, сик, вис, мултитруп, черепа и т,н,, все едно, но все пак точно това дарение е вид гавра с Апостола и неговите идеали, за които твърдим, че следваме. Толкоз, аз лично съм омерзен - "Левски" върви с уверени стъпки по следите на умрялото вече ЦСКА, като междувременно се държи в миманса. Ми да фалираме и толкова, по-добре ужасен край, отколкото ужас без край!
                      Ma чак сега ли си омерзен аз съм омерзен от дете като чуя за КенеФски Подуене

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение

                        Който е дал,ще даде пак,който е взел,вече е свикнал! Големите и пълните са добродушни по природа!
                        така е

                        fuск the bеаr - give me the bееr

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                          Левски прие парите от Делян Пеевски. "Сините" търсят още 3 млн. лева

                          "Дарението от Делян Пеевски ли? Управителният съвет има позиция, че ние носим отговорност към акционерите на клуба и привържениците на Левски да направим така, че клубът да оцелее. Затова няма какво да правим освен да приемем дарието и да го изхарчим прозрачно".

                          Прочети още на: https://www.gol.bg/levski/2020-05-20...hte-3-mln-leva
                          Който е дал,ще даде пак,който е взел,вече е свикнал!Големите и пълните са добродушни по природа!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
                            Защо? - Защото и той е достижим. Рано или късно.
                            4ерепов показа една "записка" с което ясно показа, че е бил рекетиран срещу осигуряване на спокойствие от ДКХ ........ обаче е редно сега да изкара и другата записка от януари 2019 когато се пазареше дали и как да вземе уефски ....... обаче това не му изнася на този етап, но вярвам, че някой ден и за това ще си каже...
                            fuск the bеаr - give me the bееr

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                              Пеераз!

                              ....................................но все пак точно това дарение е вид гавра с Апостола и неговите идеали, за които твърдим, че следваме..................................... Ми да фалираме и толкова, по-добре ужасен край, отколкото ужас без край!
                              Няма "Тигър" пеераз. (Питането ми е като е предаден "левски" нали няКой ще го съди)
                              И като се стигне до фалит - кво? Нали сега си имаме държавно управление в този вид - Един, Той - и разни фалирали или недоносчета
                              И това ще мине ...

                              Коментар


                              • доган:
                                Деляне, само ДПС!!! ...... Деляне, само Д
                                ай Пари на Сините!!!


                                fuск the bеаr - give me the bееr

                                Коментар

                                Working...
                                X