IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Гледам тая вечер, нали бираджиите ще станат шампиони, а стадионът на Мьонхенгладбах пълен ..... с публика......
    И това ще мине ...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение

      интересно ми е защо 4ерепа не казва нищо за човека-паяк ...... за толкова месеци вече си трае и само веднъж каза: "Седи в сянка като паяк, дърпа конците." ........ струва ми се, че 4ерепа знае, че БМБ е бита карта и затова му скача, докато пеевски си остава силен и занапред, и явно знае че е слаб пред дебелянов...
      БМБ е до следващите избори и после поема към Дубай или в Белене да чука камъни и да отслабне.Ще свърши каъо пес дори и най верните му лизачи ще го заплюят

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

        батков, както винаги, говори дивотии - така може да е било по негово време, сега не е точно така. Пък в проблемът не е в парите - в Лудогорбахче вземат двойни и тройни възнаграждения, а в резултатите. Това с юнУшите пък е най-големият нонсенс - то лудогорбахче, дето от 10 години събират най-добрите деца при супер условия за България, даже май си напазарувах цял отбор на БотевЪ, когато станаха шампиони в някаква възраст, нямат един произведен талант, ти ми говориш за умрялата школа на софийските отбори. Деца няма, гладни деца от село, ти искаш от софийски или пловдивски праслаци футбол - футболисти има само в селата в Македонско или около Пловдив, в градовете - нъцки, доказано е от десетилетия
        Ти сигур плащаш та им знаеш заплатите.Продължавал да си даваш парите бъди баламурник..Ходи на мачове лепни корона вирус...

        Коментар


        • нагледно,
          как 100-тина са можели да свършат работата на 3-ма
          така и в спорта

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
            Преди малко по Нова Тодор Батков - бивш собственик на "Левски" открехна леко вратата какви заплати получават привлечените основно от чужбина футболисти в българските клубове. Става въпрос за суми от порядъка на не по-малко от 20 000, 30 000 евро на месец. Слушах го и не вървях на ушите си. Това е безумие. Защо се дават такива луди пари. Поне да имаше някакви резултати. И защо трябва да се плаща толкова много на световно неизвестни чужденци, а не се инвестира в млади български таланти, и все някога резултатите ще дойдат. Български резултати от талантливи български деца обичащи спорта. Безумна и недалновидна политика на собствениците на клубове е това, което правят в момента. Или пък се преследват цели, които нямат нищо общо със спорта.
            батков, както винаги, говори дивотии - така може да е било по негово време, сега не е точно така. Пък в проблемът не е в парите - в Лудогорбахче вземат двойни и тройни възнаграждения, а в резултатите. Това с юнУшите пък е най-големият нонсенс - то лудогорбахче, дето от 10 години събират най-добрите деца при супер условия за България, даже май си напазарувах цял отбор на БотевЪ, когато станаха шампиони в някаква възраст, нямат един произведен талант, ти ми говориш за умрялата школа на софийските отбори. Деца няма, гладни деца от село, ти искаш от софийски или пловдивски праслаци футбол - футболисти има само в селата в Македонско или около Пловдив, в градовете - нъцки, доказано е от десетилетия
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Преди малко по Нова Тодор Батков - бивш собственик на "Левски" открехна леко вратата какви заплати получават привлечените основно от чужбина футболисти в българските клубове. Става въпрос за суми от порядъка на не по-малко от 20 000, 30 000 евро на месец. Слушах го и не вървях на ушите си. Това е безумие. Защо се дават такива луди пари. Поне да имаше някакви резултати. И защо трябва да се плаща толкова много на световно неизвестни чужденци, а не се инвестира в млади български таланти, и все някога резултатите ще дойдат. Български резултати от талантливи български деца обичащи спорта. Безумна и недалновидна политика на собствениците на клубове е това, което правят в момента. Или пък се преследват цели, които нямат нищо общо със спорта.

              Коментар


              • "... В последствие, бях призован от министър-председателя Бойко Борисов да стана новият собственик на най-големия професионален футболен клуб в България, ПФК "Левски" (София). Нямах такова желание и му предложих да стана генерален спонсор на отбора, но това не беше прието. В следствие на сериозен натиск и множество заплахи за бизнеса си, аз и моите партньори взехме решение да поемем собствеността на клуба. През м. март 2019 г., придобихме 87% от акциите на клуба (б.ред. - по-точно 86.6%), който по това време имаше задължения в размер на около 32 милиона лева и никакви приходи, които да покриват разходите му. Издръжката на "Левски" беше в размер на около 2 милиона лева месечно, освен първоначалните разплащания към кредиторите на отбора, които бяха в размер на около 12 милиона лева", пише Божков в сигнала си до прокуратурата.
                интересно ми е защо 4ерепа не казва нищо за човека-паяк ...... за толкова месеци вече си трае и само веднъж каза: "Седи в сянка като паяк, дърпа конците." ........ струва ми се, че 4ерепа знае, че БМБ е бита карта и затова му скача, докато пеевски си остава силен и занапред, и явно знае че е слаб пред дебелянов...
                Last edited by _1912_; 10.06.2020, 17:14.
                НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                  Левски с още един собственик, Наско Сираков съобщи новината

                  Новият главен акционер на Левски Наско Сираков сложи край на спекулациите каква длъжност ще заема Тити Папазов в управлението на клуба. Баскетболният специалист става вторият акционер на „сините“ с 35% от ценните книжа.
                  те тези 35% са си все на този човек който помага на уефски ........ сега просто си ги върна...

                  Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                  Запитан дали се чувства неудобно, задето клубът прие дарението на депутата Делян Пеевски, Тити Папазов отвърна:

                  „Ако Божков ми бе прехвърлил акциите, нямаше да има нужда да взимаме тези пари. Абсолютно не се чувствам неудобно. Нека някой докаже произхода на тези пари, да се види има ли нещо незаконно в тях и дарителят да си носи отговорността“.

                  „Това дарение помага да се отложи мъртвата хватка за Левски. Пеевски много пъти е помагал на Левски, за 6 години в Левски той е помагал в 5 от годините“, допълни популярният фен на „сините“.
                  НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                    Левски с още един собственик, Наско Сираков съобщи новината



                    Новият главен акционер на Левски Наско Сираков сложи край на спекулациите каква длъжност ще заема Тити Папазов в управлението на клуба. Баскетболният специалист става вторият акционер на „сините“ с 35% от ценните книжа.

                    ЧЕСТИТО ГРУЙЧЕ..КАКВО МИСЛИШ..
                    СОБСТВЕНИЦИ С ПОДАРЕНИ АКЦИИ..
                    Че те акциите на Левски все са подарени.Интересно ми е Наско плати ли си таксата и Тити сега ще плаща ли и той пак

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                      Мисля, че поръчаната от мен фланелка на дарител ще е последното нещо, което ще дам като сума за отбора ми, докато НСПП и ревлата са начело на любимия ми отбор. А на стадиона не знам дали ще стъпя скоро - пътят към Тире от Микре или Славия-2 е открит - нито един от двата варианта не е опция за мен. Снощи дори не ги гледах по телевизията (Диемите съм ги изключил преди година, но бях на заведение и ги даваха по екраните). Толкоз
                      Ти фен на числото ли се бе Груец

                      Коментар


                      • Наско Сираков ще търси помощ от премиера Бойко Борисов за модернизирането на стадион "Георги Аспарухов". Това беше едно от първите неща, които той сподели на първат....

                        segabg.com
                        Сираков е готов да приеме помощ от Борисов и Пеевски
                        Наско Сираков ще търси помощ от премиера Бойко Борисов за…

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                          Левски с още един собственик, Наско Сираков съобщи новината



                          Новият главен акционер на Левски Наско Сираков сложи край на спекулациите каква длъжност ще заема Тити Папазов в управлението на клуба. Баскетболният специалист става вторият акционер на „сините“ с 35% от ценните книжа.

                          ЧЕСТИТО ГРУЙЧЕ..КАКВО МИСЛИШ..
                          СОБСТВЕНИЦИ С ПОДАРЕНИ АКЦИИ..
                          Мисля, че поръчаната от мен фланелка на дарител ще е последното нещо, което ще дам като сума за отбора ми, докато НСПП и ревлата са начело на любимия ми отбор. А на стадиона не знам дали ще стъпя скоро - пътят към Тире от Микре или Славия-2 е открит - нито един от двата варианта не е опция за мен. Снощи дори не ги гледах по телевизията (Диемите съм ги изключил преди година, но бях на заведение и ги даваха по екраните). Толкоз
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Левски с още един собственик, Наско Сираков съобщи новината



                            Новият главен акционер на Левски Наско Сираков сложи край на спекулациите каква длъжност ще заема Тити Папазов в управлението на клуба. Баскетболният специалист става вторият акционер на „сините“ с 35% от ценните книжа.

                            ЧЕСТИТО ГРУЙЧЕ..КАКВО МИСЛИШ..
                            СОБСТВЕНИЦИ С ПОДАРЕНИ АКЦИИ..

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                              Каква вина има Лудогорец за съдбата на Уевски?Уевски играе за 0:0 и е късмет ,че Лудогорец им вкара само 1 гол.
                              Двете неща нямат нищо общо. Не знам защо ги смеси.
                              Дори и Родопа Смолян или Хебър пазарджик да бяха играли срещу лудогорец, пак щях да съм за тях

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                                Много ми се искаше левски да лъхне лудогорските бекове, нещо като скок от нулата, давид да бутне голиат, но уви и май се оказа пожелателно мислене. "Искам, да вярвам", както пишело в кабинета на фокс мълдър. А и не харесвам домусчиевия и ми се искаше да му натрият носа на терена, ако може и да лъсне някаква истина, че част от причините за избушеното първенство се дължи и на неговите схеми...
                                засега жалко 0:1
                                Каква вина има Лудогорец за съдбата на Уевски?Уевски играе за 0:0 и е късмет ,че Лудогорец им вкара само 1 гол.

                                Коментар

                                Working...
                                X