IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
    Честито на всички ЦСКАри. Закупени са активите на старото дружество. Емблемата е платена. Вече документално официално и както искате го наричайте сме си ЦСКА.
    Ъхъ, даже имате 35 титли, но не се борите за 36-та, щото Малчуганчев ви донесе 4 наведнъж! А откъде са парите или да не питам?
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Честито на всички ЦСКАри. Закупени са активите на старото дружество. Емблемата е платена. Вече документално официално и както искате го наричайте сме си ЦСКА.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение

        Аз имам 2 "тото-та":
        Хофе да вкара и Х2 за Шити - коеф. 1.80
        ЦСКА (оригиналното) +1.25 - коеф. 1.675
        Дано! Ама Сити са си стабилни отзад срещу селски тимчета, макар че извън Англия редовно се дънят. Оригиналното играе с Реал - може и да ги качат на разлика, знам ли, аз няма да ги пипам, но още не съм гледал какво да играя

        Иначе виждам, че мача в Русия е от 22 часа, т.е. тяхно време 23 часа, но за сметка на това Хофе и Шити или Юве и Йънг бойс са от 20 часа, тяхно време 19 часа, което в Италия си е баш по икиндия и тъкмо си сипват грапата Но Уефа е велика в малоумието си - глей Лудоглавец как все намазва от промяната на правилата - ако друга година бяха отпаднали от видиН в толкова ранен етап. сега щяха да си ритат за здраве на село като нас и торейците, ама на - не само че продължиха в ЛЕ, не само че им сложиха поток от отпаднали от ШЛ отборчета от шесторазредни държавици (дето нас, левскарите, си ни лупкат за добър ден, но това е друга бира), ами и парата в групите на ЛЕ са я вдигнали до небесата...
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

          Идеално, сега да върнат Плачи и да натурализират 2-3 кубинчета, може и кубинки за женския, че и там са пълни мърди. Ще пусна едно тото довечера по повода
          Аз имам 2 "тото-та":
          Хофе да вкара и Х2 за Шити - коеф. 1.80
          ЦСКА (оригиналното) +1.25 - коеф. 1.675

          Коментар


          • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
            Груйче, сега трябва да се чувстваш удовлетворен:

            Пламен Константинов приключи с националния отбор

            Прочети още на: https://www.dnes.bg/notifikacii/2018...a-otbor.389407
            Идеално, сега да върнат Плачи и да натурализират 2-3 кубинчета, може и кубинки за женския, че и там са пълни мърди. Ще пусна едно тото довечера по повода
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Груйче, сега трябва да се чувстваш удовлетворен:

              Пламен Константинов приключи с националния отбор

              Прочети още на: https://www.dnes.bg/notifikacii/2018...a-otbor.389407

              Коментар


              • 1x хич не е "ново"!
                Аз имах сметка там миналата година...много голям избор от залози имат, но коефициентите са им по-ниски от б365.
                Някои хора в западна Еуропа се оплакват, че имали проблеми с тегленето на парите...не знам дали към БГ е така!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от BAD Разгледай мнение

                  Има нови букита,които в битка за пазар ,предлагат мноооого по-добри условия от такива мушмороци като bwin.Пробвай в 1xbet.Имат и мобилно приложение,започнаха да рекламират във Висшата лига.Засега съм доволен като алтернатива на 365.Ако искаш мирър,свиркай.
                  Ще ги погледна, пусни един мирър на лично. Благодаря
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                    Честно, не знам дали проблема е в треньора...сякаш "най-добрите" ни здрави играчи избира...а те не играят никак:
                    - калпаво посрещане
                    - 20% добър сервиз
                    - от горното веднага идва - никаква блокада
                    - слаба атака
                    - разпределителчето и то слабичко

                    Общо взето - там ни е мястото 10то-12то място в света!
                    +1
                    Общо взето съм напълно съгласен, за съжаление. Но тук е ролята на държавата - видно е, че футболът е умряла работа, а в баскета примерно имаме огромна конкуренция, за другите отборни спортове да не отварям реч, та остава само волейбола като опция, където хем имаме традиции, хем конкуренцията не е чак толкова силна. Та решава държавата, като в Полша, че това е спорт номер 1 и се почва доста инвестиции в него. Както разни като МалчуГанчев, финия сРас, Крушарски, преди това Ярешки и т.н. са натискани да дават пари на клубовете по футбол, така да ги натиснат да дават пари за волейбол. Съчетано с новите сгради на доста места вече, значително под-бри като условия от полусрутените стадиони, като кочината с химически тоалетни на армията, или кабриото на герена, това ще ни дръпне напред.

                    Естествено, знам, че няма да стане - много по-лесно е да хвърлим едни 5 милки за да си купим световно по волейбол и да постигнем моментален ПР ефект, отколкото да наливам в нещо, дето "комунистите" ще му берат плодовете. Ама-ха!
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от roni85 Разгледай мнение
                      Някой има ли запис от цска-левски?
                      ЦСКА - Левски от 29.09. може да си го изтеглиш от торентитите - p2pbg - http://www.p2pbg.com/index.php?page=...c51f16ae159dd0

                      Коментар


                      • ...единствения проблем, който виждам на треньора е че не е мазник от типа на Хайнен, ония дъртия аржентинец де обиколи света, дъртия Резенде..като видят че не върви отбора почват с циганиите, докато максимално изнервят противника и разстроят играта му! Тия номера скоро трябва да се забранят, защото са адски гадни!

                        Коментар


                        • Честно, не знам дали проблема е в треньора...сякаш "най-добрите" ни здрави играчи избира...а те не играят никак:
                          - калпаво посрещане
                          - 20% добър сервиз
                          - от горното веднага идва - никаква блокада
                          - слаба атака
                          - разпределителчето и то слабичко

                          Общо взето - там ни е мястото 10то-12то място в света!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                            Oф, мислех да не отварям тази тема, че ми е супер болна, но като си пък рекъл:
                            - първо, да си изплача болката - всичките пари, дето ги спечелих от победата на Левски над Литекс, ги набих на победа на САЩ над полските свирачи на 1/2 финала - както вече казах неведнуж, за мен шляхтата са супер посредственяци. Гледах до 2:1 за щатите и заспах, че нещо го болен го раздавам, те пък били 3:2 - баси мизерията. Нищо, викам си, ще компенсирам с финала - ама шнур и там. Тоя Шнурек направи мачовете на живота си - бати боклука - то нямаше атака от всякакво положение, която да не завърши успешно - вдигат му топката и вече е ясно, че е точка. Ма двойна, тройна блокада, няма значение - над блокадата, под нея, леки топки, блок-аут, чак ми стана гадно да го гледам, въпреки че и бразилските циганета са ми противни. Тоя сам си ги би!
                            Тук сме едно към едно със залога, само дето моя беше малък!
                            Гледам Поляците водят 15-10 в първия и си викам - не мога да не набия на 2.05 за САЩ...гледах до 2-1 и си легнах спокоен...а тя каква стана! Направо не повярвах...майната му!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                              баси, как ма е яд, че мазните поляци спечелиха световното по волейбол!
                              това показва колко е слаб този спорт в момента...жалко че и ние вървим с тренда и сме най-зле от последните 15на години...
                              Oф, мислех да не отварям тази тема, че ми е супер болна, но като си пък рекъл:
                              - първо, да си изплача болката - всичките пари, дето ги спечелих от победата на Левски над Литекс, ги набих на победа на САЩ над полските свирачи на 1/2 финала - както вече казах неведнуж, за мен шляхтата са супер посредственяци. Гледах до 2:1 за щатите и заспах, че нещо го болен го раздавам, те пък били 3:2 - баси мизерията. Нищо, викам си, ще компенсирам с финала - ама шнур и там. Тоя Шнурек направи мачовете на живота си - бати боклука - то нямаше атака от всякакво положение, която да не завърши успешно - вдигат му топката и вече е ясно, че е точка. Ма двойна, тройна блокада, няма значение - над блокадата, под нея, леки топки, блок-аут, чак ми стана гадно да го гледам, въпреки че и бразилските циганета са ми противни. Тоя сам си ги би!
                              - второ, ясно е, че у нас този спорт е чао - да натуразлизират кубинци и това е - тоя Симон е супер, не знам каква са се разревали разни тутлупи, че не ставал. Лощото е, че не можем да го позлваме скоро, а след това ще е на 30+ години, което не е особено далаверско. Кубинците са гладни и нахъсани, нашите не са такива, така че натурализация. Само с някакви измислени зали няма как да стане, макар че са стъпки в праилната посока.
                              - трето, крайно време е да разкарат Бидона - от тоя тренер не става. Да връщат Плачи. От Интересчийски и подобни боклуци нямаме нужда, така че да го духат, продажниците тъпи.
                              - четвърто и последно - при добро стечение на обстоятелствата, ние можехме да сме в топ 6, просто трябваше да си бием Иран, но се осрахме с тях и нещата улетяха. Оттам вече беше гонене на дивото. И за това е виновен основно Бидона, но нека го оставим, нека ги тренира, има още време, обиграваме състава с 30+ годишни и т.н.
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • ...от първите 10-11 отбора (че да можем да включим и нашия) само САЩ ми харесаха как играят...не знам как паднаха на полуфинала! Явно мазника Хайнен ги излъга нещо там!

                                Коментар

                                Working...
                                X