IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Е, ти какви очакваш да са версиите? Че ще продадете някой ли? Предполагам сте със запор на сметки вече

    Демек, лека полека ще дойдете на наш'та, че пари нема. Смятай, че посещаемост тук е добра - около 2500 средно/мач + 200 за гостуванията.

    Цена 4 левас, което е много за отбор от Б група. Т'фа да не е чорбата, бре?

    П.П. Гледах едно полудреме на откриването срещу Дунав Рс и си тръгнах. Слабички сме

    Коментар


    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
      Е, к'во сме ти ясни като ти даже не знаеш, че стадион е стадион, а не игрището на коматево с уличното осветление и като ритнеш топката по-силно и прескача през оградата.

      Нали виждам, че половината сега от вашите ще заминат посока Монтана, ама те са с 1.7 млн. бюджет и реват, че са най-западналия край.

      Ние нямаме дългове и затова ни е толкоз бюджет. Смешен.

      Къде ще ходят другата половина от вашите според тИбя?

      П.П. Вие и стадион нямате и ви пуснаха досега 2 сезона уж "временно".
      тренировъчната база в квартал коматево отговаря на всички изисквания за А РФГ ................. забележки няма от нито една инстанция

      в монтана отиват две резерви които и до сега не играеха ................... дори единия миналото лято дойде от монтана и за него тервел златев плати 30 000 лв. за трансфер при положение, че нямаше депозиран договор в БФС с монтана

      случая е за прокуратурата, но на лекето златев му е спестен този позор

      ===================

      двамата чужденци си заминават за чехия и полша .................... казаха, че не искат да играят за друг отбор в България ъвпреки, че говедата ги искаха миналото лято, искаха ги и тази зима ................ гонзо и сега се навърта около тях и им обещава чудеса, но момчетата си заминават

      ===================

      май ще изгоним бай Иван защото бойкотира един мач ................... срещу лудогорец не бил титуляр и казал, че няма да играе в този мач ................. треньора го извади от групата за този мач

      ===================

      Мариян Огнянов не иска да остава при нас и си търси отбор в чужбина

      ===================

      това е около отбора на този етап
      fuск the bеаr - give me the bееr

      Коментар


      • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
        вие сте ясни ....................... но на теб за БОТЕВ не ти е ясно, но пък и ако аз не пишех тук и изобщо нямаше да те интересува

        сега искаш да ме кълвеш с БОТЕВ, но не знаеш как
        Е, к'во сме ти ясни като ти даже не знаеш, че стадион е стадион, а не игрището на коматево с уличното осветление и като ритнеш топката по-силно и прескача през оградата.

        Нали виждам, че половината сега от вашите ще заминат посока Монтана, ама те са с 1.7 млн. бюджет и реват, че са най-западналия край.

        Ние нямаме дългове и затова ни е толкоз бюджет. Смешен.

        Къде ще ходят другата половина от вашите според тИбя?

        П.П. Вие и стадион нямате и ви пуснаха досега 2 сезона уж "временно".

        Коментар


        • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
          Е, кажи - виж аз как ти казвам тук какво става. Има стадион, който да покрие изискванията на Гелос за осветление и терен.

          Но нямаме кинти - 250 хил. мисля е бюджет, а неофициалния е ходят да просят кинти от фирмите и ще ги разорят.

          Нямаме пари за А груп.
          вие сте ясни ....................... но на теб за БОТЕВ не ти е ясно, но пък и ако аз не пишех тук и изобщо нямаше да те интересува

          сега искаш да ме кълвеш с БОТЕВ, но не знаеш как
          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар


          • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
            знаех, че няма да разбереш какво точно става в БОТЕВ и се чудя дали да ти разяснявам
            Е, кажи - виж аз как ти казвам тук какво става. Има стадион, който да покрие изискванията на Гелос за осветление и терен.

            Но нямаме кинти - 250 хил. мисля е бюджет, а неофициалния е ходят да просят кинти от фирмите и ще ги разорят.

            Нямаме пари за А груп.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
              Свърши тя за пловдивските отбори, накрая само дет' едни милки останаха да се връщат.
              знаех, че няма да разбереш какво точно става в БОТЕВ и се чудя дали да ти разяснявам
              fuск the bеаr - give me the bееr

              Коментар


              • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                БОТЕВ не е взимал дългове ..................... акционерите в БОТЕВ са взимали дългове

                правиш ли разлика

                Свърши тя за пловдивските отбори, накрая само дет' едни милки останаха да се връщат.

                Край!
                Конец!
                Final!

                П.П. Лошото е, че злият Перукан се е втренчил в Доко ГО-то. Терен почти перфе за родната А груп, осветление.

                И тия тук не искат да влизат, ама ги напъват. Ко да прайм там - да ни дънят кат' брашнян чувал и накрая - дръжте едни милки после за връщане.
                -------------------------

                Тя схемата е ясна. Ся ще ни предложат половината отбор на Ботяфф да иде тук и ти ще идеш пееш: От Калтинец до Мароко .... йе-йе-йеее .. само Локо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                  На тия не трябва да им се дава да играят заедно.УЕФА трябва да им забрани.Единия резерва и да заменя нЕкой от другите двама.Иначе е нечоешко изврЪщение, баси .....
                  Така така, ама и не съвсем! Ми да се научат и другите Кво им пречи примерно на Азар, Коста и Сеск да го постигнат тоя синхрон и тая игра? Аз май се сещам...
                  А иначе под "победа за Барса" снощи имах предвид че ще се класират, щото да прогнозираш реванша на почти решен след първия мач двубой си е доста рисково. А нещата станаха ясни много много рано, за съжаление на неангажираните фенове.
                  Довечера мисля че ще е по-интересно, ама да видим де

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                    БОТЕВ не е взимал дългове ..................... акционерите в БОТЕВ са взимали дългове

                    правиш ли разлика

                    Е не е баш така.Затова сега акционерите ще апортират вземанията си от клуба в капитала му. Което е доста добре, де.
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                      мюмюните ги искам тихи, че не ми се слушат женски хлипове
                      Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                        Твоите що така виснали с 50 млн. леваС?

                        Оо ... сетих се - взехме от всички балъци кинти през баМката, за да направим Ботяф.
                        ================
                        БОТЕВ не е взимал дългове ..................... акционерите в БОТЕВ са взимали дългове

                        правиш ли разлика

                        fuск the bеаr - give me the bееr

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                          Дай пак, че не мога да стопля аз какво пиша, ти какво плющиш?

                          Дотук разбрах само, че най-високата антилопа в света й викали жираф. Дай още малко и ще напредна
                          Надежда всяка тука остави.

                          Коментар


                          • мюмюните ги искам тихи, че не ми се слушат женски хлипове
                            fuск the bеаr - give me the bееr

                            Коментар


                            • За Байерн най-добре ще е да почнат чистката от треньора.Даже мога да им предложа вариант :да убедят по някакъв начин Юп Хайнкес и Отмар Хицфелд да не се отказват от занаята и да подпишат договори ,,до гроб'',като се сменят на всеки три години. Ей тогава да видите Колчо какви ще ги пише.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                                На тия не трябва да им се дава да играят заедно.УЕФА трябва да им забрани.Единия резерва и да заменя нЕкой от другите двама.Иначе е нечоешко изврЪщение, баси .....
                                Верно - на почивката като смениха Суарес и Байерн вече нямаше проблем в защитата...чак до 93тата минута!

                                Коментар

                                Working...
                                X