IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    Някой има ли идея по кое Тв ще дават Копа-та, че както гледам никой не е взел правата засега
    Няма да го има по БГ канал. Говореше се за Диема Спорт, но няма да стане.

    Коментар


    • Някой има ли идея по кое Тв ще дават Копа-та, че както гледам никой не е взел правата засега
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Търсят тим от В група да стане ЦСКА
        е - крайно време беше! За 2 години ще сте в А-група, а след 3-4 ще се борите за титлата...докато сега аха-аха да я докарате до там и собствениците я продават на "силните на деня"!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от BAD Разгледай мнение
          Даваха го по турската Show TV.Гледах го и по някое време ми идваше да счупя телевизора.Баси безхаберниците!!!
          е - и аз го гледах по тази телевизия, защото кабеларката ни я пусна за мача...но вероятно малко са били хората, които са имали тази възможност!
          И пак казвам - първото полувреме мача си беше абсолютно равен...за 10 минути в началото на второто полувреме нашите бяха неадекватни и пуснаха 3 гола, .... после мача се доиграваше! Резултата не е реален на база на показаното - имахме греда, отменен гол...може би нещо като 2-1, 3-1 трябваше да е,...но здраве да е!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
            ....А и факта, че мача не го даваха по никоя телевизия сигурно е причина малко хора да знаят какво се е случило!
            Даваха го по турската Show TV.Гледах го и по някое време ми идваше да счупя телевизора.Баси безхаберниците!!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
              националният отбор по най-популярния спорт в България губи разгромно от страната, която българите припознават като най-омразен враг (поне масата от тях) и няма нито един коментар в темата - мисля, че това я изчерпва напълно. В политиката е същото. Икономиката - и тя. Пълна апатия. За всичко. И очакваме бъдеще за страната ни. Едва ли
              Е полки нали забрани да се хвалим какво сме изкарали - мача беше ясен още когато го обявиха
              Не съм го гледал, но в момента разликата в класите е потресаваща и всичко различно от загуба на нашите с поне 2 гола разлика щеше да мирише много.
              Колкото до мача с Малта - ами те победиха Литва с два гола разлика, а нашите не са по-добри в момента от балтийците, така че ако победим... евала,продължаваме напред
              Last edited by mussi; 09.06.2015, 11:32.
              Only God Can Judge me...

              Коментар


              • ....А и факта, че мача не го даваха по никоя телевизия сигурно е причина малко хора да знаят какво се е случило!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                  националният отбор по най-популярния спорт в България губи разгромно от страната, която българите припознават като най-омразен враг (поне масата от тях) и няма нито един коментар в темата - мисля, че това я изчерпва напълно. В политиката е същото. Икономиката - и тя. Пълна апатия. За всичко. И очакваме бъдеще за страната ни. Едва ли
                  Какво да коментираме един приятелски мач...знаеше се че ще паднем! Първото полувреме играхме като равни с турците, където играха някои от най-големите им дзвезди! Гаджев даже нацели дирека!
                  Лошо че падна този гол от фаул, че нашите загубиха представа къде се намират и пуснаха още 2 в рамките на 6-7 минути!
                  Добре че ни биха сега, че и с много, та футболистите да се стегнат малко на мача с Малта, че да не стане някой куц Х там!

                  Коментар


                  • националният отбор по най-популярния спорт в България губи разгромно от страната, която българите припознават като най-омразен враг (поне масата от тях) и няма нито един коментар в темата - мисля, че това я изчерпва напълно. В политиката е същото. Икономиката - и тя. Пълна апатия. За всичко. И очакваме бъдеще за страната ни. Едва ли
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Кристиана Роналдова

                      Коментар


                      • Бря...Джокера тоя път не го хвана сюргюна на средата на мача както с Мърко и взе че падна...добре че не залагам за тенис иначе поне 2-3 пъти щях да се ушия със залози "на живо" в негова полза!

                        Коментар


                        • Този път гризна дръвцето Джоката!Е не може всеки път да биеш!
                          Не съм расист,но не съм и далтонист!

                          Коментар


                          • мда, световният тенис е все по-голяма порняга...
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Рядко може да се види някой да разкарва Джокера като пръскачка из лозе, ама много се дъни сам тоя Фафринкъ.

                              Ноле затова търчи само да му връща и тоя сам ще се бие да'е ..

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                                Бас беше за 2 от 3 години - шампион Л-ц, ако си спомняш.

                                Но като гледам как отстраниха чорбетата и доко софето от играта, не виждам кой ще спре разград от още една титла догодина.

                                Разчистват всичко административно, за да не стават "грешки"
                                такъв беше и отделно имахме за лудоглавец чемпиън тази година Аре, зачезвам да гледам мача
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X