IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
    Айде честито жребий!
    По-лош трудно можеше да бъде!
    То за чалгаманиацте лесен жребий отдавна няма, ама този е бая ту мач...

    Коментар


    • Айде честито жребий!
      По-лош трудно можеше да бъде!

      Коментар


      • Още едно световно, на което няма да ходим...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
          в една и съща минута и на двата мача резултата стана 5-0

          Пусни си после чорбата да погледаш европейски футбол

          П.П. Тая година Ботяф ще се бори с Телюгите и Разград за оставане в А груп.

          Коментар


          • в една и съща минута и на двата мача резултата стана 5-0

            fuск the bеаr - give me the bееr

            Коментар


            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
              Полкича е в Монтана вече и ще дере гърло в сектора за гости. Е, пусни си Диема и ще го видиш
              к'во има да ми гледа на мен??? .................... гледайте мачовете

              на телевизора гледам БОТЕВ, а на лаптопа гледам АРСЕНАЛ ................... на полувремето едните падат с 4 гола, а другите водят с 4 гола

              аз си пия бирата ..................... наздраве
              fuск the bеаr - give me the bееr

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                Интересен резултат на халфтайма...
                Срещу цял щат трудно се играе!!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                  Интересен резултат на халфтайма...
                  Поне още 2 ще има до края на мача, метнах едно око след 30-тата мин. Ботяфф 'ногу зле

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                    Полкича е в Монтана вече и ще дере гърло в сектора за гости. Е, пусни си Диема и ще го видиш
                    Интересен резултат на халфтайма...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                      На Ботев съм им гледал половин полувреме,май!!!Но ми харесаха!!!Май!!!
                      Полкича е в Монтана вече и ще дере гърло в сектора за гости. Е, пусни си Диема и ще го видиш

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение


                        кефалчето скача да ги защитава защото им е гледал едно полувреме

                        аз от както са ги създали лудогорец не съм им гледал дори и едно полувреме (освен като играят срещу БОТЕВ) и затова изобщо не взимам никакво отношение
                        На Ботев съм им гледал половин полувреме,май!!!Но ми харесаха!!!Май!!!

                        Коментар


                        • Е, защо?

                          Испания и Англия напавиха хубав продукт. Италия, Германия и Франция са една идея по-назад.

                          Останалите първенства са екзотика, ако успеят да пробият през тия пет.

                          П.П. Откакто Перукан окупира БФС-то край с футбол в БГ. Всяка следваща година се копае дъното и поставят анти-рекорди.

                          Кога сме оставали без отбор в ЕКТ преди август месец още?

                          Само, че Перукан, Домус ага и сие в БФС-то не са там, за да развиват БГ футбол, а да правят стинки. Футбол им е последна грижа и си личи отдалеч. Тоест продукт няма, ама стоят там. Сещай се защо?

                          Коментар


                          • Ритнитопковщина

                            Не се вълнувам от ритнитопковщина. Не се интересувам от низките страсти, която тя акумулира. Ритнитоповщината се толерира, защото е отдушник за простолюдието, което предпочита да мисли и говори за чалга и футбол, нежели за по-такива неща /революции разни, например/. Това съм успял да проумея за близо 74 години живот.
                            Левски, ЦКС, Лудогорец...все ми е едно. Който си спомня и за Левски дадох прогноза - че ще вземе точки само от Хасково и Марек /тези ли бяха опашкарите?! - не мога да помня глупости/. Но Левски взе, че ме опроверга. Но ЦКС - не.
                            Ако някой се интересува защо тези от Разград стигнаха до дъното, то е заради безумните смени на 4 треньора за нула време.Едно време, когато нямаше тото се интересувах от футбол, та поназнайвам туй-онуй. Ама вече пораснах и виждам, че на света има много по-стойностни и красиви неща.

                            Коментар


                            • Донов, ето ти мнение от друг форум, което се покрива с всичко казано дотук. Кажи с кое не си съгласен. Лафчетата да оплюем Чорбата и който не се кефел на Агата бил хейтър ги забрави. Ето ти мнение и го коментирай с кое не си съгласен:
                              ----------------------------------------

                              В Лудогорец не вървят на добре и това е видно и за обикновения наблюдател от поне 1 година.
                              1. Треньорите се сменят всяка година и то точно след като е проведена предсезонната подготовка и са изиграни един или два мача в Европа. По една или друга причина, противно на всякаква логика, това вършеше работа.
                              2. Фактът, че ключови играчи на Лудогорец не пожелаха да преподпишат с клуба говори добре за обстановката в съблекалнята и създалото се вътрешно напрежение.
                              3. Неадекватното, което в последно време премина и в нелепо, поведение на Домусчиев. В началните години на развитието на отбора Домусчиев изглеждаше като хладнокръвен бизнесмен, който се опитва да развива един нов отбор в крайно изкривената българска футболна действителност. Сега Домусчиев се е превърнал в арогантен палячо, който при всяко интервю се държи изключително нагло, счита че всички са му длъжни с нещо и не търпи абсолютно никаква критика.
                              Вярно е, че успя да направи нещо невероятно за стандартите на БГ футбола само за няколко години и спаси първенството, като закупи и изплати ТВ правата, но това не му дава право да се държи като Господ.
                              Всъщност истинското изпитание за Лудогорец настъпва именно в този момент. Досега всичко за Лудогорец вървеше във възходяща линия. Сега са в батака и трябва да се докажат доколко имат бъдеще като фактор в БГ футбола.
                              ------------------------------------------------

                              Слушам те?

                              33. anons | 22.07.2015 14:49

                              Коментар


                              • Е, аз съм ги гледал. До преди една година се опитваха да задържат топката с безмислени пасове от едното крило до другото крило, но като ефективност зле.

                                Слаба защита и Дяков и Моци всеки мач са за най-малко жълт картон, ако не и за два жълти. Владо Стоянов вече е слаб вратар. Откровено "хванати" отбори, а които не могат, купуват съдиите и схемата работи.

                                Тази година успях да изгледам едва 20 мин., защото футбол им е отврат, ако въобще това може да се нарече футбол срещу молдовците. В махалата да събера 10 души по-добре ще денсят.

                                Т'ва е накратко

                                Коментар

                                Working...
                                X