IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    в 11 по юроспорт. ЧУдя се кой ми е по-малко противен, ама май ще съм за педерер - мисля, че така са го наредили букитата
    Глей и се учи!!!В предният мач в Синсинати имаше страхотни изпълнения!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
      Бе, ще викаме за Гъргор
      Аз ще гледам Интер Милан пък после съм за Григориянския на купа Дейвис. ОПС, той пак няма да играе за БГ
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
        в 11 по юроспорт. ЧУдя се кой ми е по-малко противен, ама май ще съм за педерер - мисля, че така са го наредили букитата
        Бе, ще викаме за Гъргор

        Коментар


        • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
          Кога играят джожо и федерер?
          в 11 по юроспорт. ЧУдя се кой ми е по-малко противен, ама май ще съм за педерер - мисля, че така са го наредили букитата
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Кога играят джожо и федерер?

            Коментар


            • Нема кой да вкара гол на чорбата - нема!

              Ноу!
              Найн!

              Пейте за 32-те! Пейте!

              Коментар


              • Пепич, и двата отбора (Левски и ЦСКА) са малко или много подпирани по един или друг начин. Да припомням ли, че имахте за спонсори най-голямата корпорация в Бг Мултугруп, най-богатия българин Черепахата, разрешиха ви веднъж да фалирате едно дружество и да почнете на чисто без дългове при Супата през 99-та, ако не ме лъже паметта, после точихте най-голямото Бг предприятие Кремиковци, а накрая с политически протекции ви взеха най-голямата фирма в един от най-печелившите отрасли (сметосъбирането) Титан. Е, какво повече искате от държавата, като всичко най-най е било при вас и пак сте завлекли сумати народ и държавата, при това за втори път след 99-та, с над 30 милиона?

                Никой не отрича, че и Левски се ползваше с протекции - като спонсора ВИС-2 и Мтел, но до там. Единствените години, в които чорбата по някакъв начин е била малтретирана, беше по времето на Костов, заради Бъки Бомбата. През цялото останало време сте били ако не най-големите галеници на властта, то със сигурност в топ 3. Наистина не разбирам за каква справедливост се говори и какво точно искате? Имало футболисти на минимална заплата - да, има, 90% от фирмите в Бг плащат заплати под масата и осигуряват под минимума. Левски не прави изключение, както и останалите клубове. Герена бил концесия, пък нямал наем и т,н, - с Герена нещата са много сложни, както с повечето стадиони в Бг. Да напомням ли, че Левски е ощетен при построяването на Васил Левски и е пратен в покрайнините, за разлика от друг клуб, който получава стадион наготово в Борисовата градина?

                Основната разлика между Левски и ЦСКА в момента е, че Левски искат (или поне заявяват подобно желание не само на думи) да си платят задълженията и всички те са разсрочени и обезпечени по някакъв начин, сравнително реален начин, а не с едно графично лого за 11 милиона пред НАП. ЧОрбата искат да им опростят всички задължения на принципа - имало балъци, дали пари, ами да не са ги дали. Че даже и феновете им пискат как видиш ли футбалерите в чорбата не трябвало да си търсят парите, а трябвало да ритат за едната красна петолъчка, щото били бездарни. Закони, наредби и т.н. не важат за "убиеца на шампиони", те са над тези неща - е, докато не си промените мисленето, не Рейнджърс, ами Козя барабонка (Чуйпетльово) няма да сте.

                П.С. А най-смешното е, че понеже такава си ни е държавицата, селските ви номерца щяха да минат, както минаха през 2008 и 2014, но се намеси УЕФА и вече нямаше как, щеха да накажат Боби Мокета и неговата мафиотска структурка. Затова и сега сте във В, а утре може и да сте в А Окръжна, в което няма нищо лошо - всеки има падения, не мисля, че има огромна разлика между чувството на фен чорбе, на който отборът е във В група и на левскар, чийто тим вегетира в А група, лошото е, че не се учите от грешките си, не гледате да си орпавите кочинката, а само как пак да минете метър. Този път не води до никъде. Левски върви по подобен път, но с не малко разлики - нас поне ни залъгват със сектор А и уж младите момчета, дето били с левскарския дух. Лошото е, че дух няма нито при нас, нито при вас - и двата отбора мимикрират (затова и вас ви управлява джуджето от Микре, каква ирония на съдбата). Само дето ние не се вглеждаме чак толкова в чуждата паничка и не пишем декларации как следвало Газпром да не е спонсор на тоя или оня. Гледаме нашия си обор, а той е с размерите на Авгиев такъв, кривото е, че нямаме Херкулес да помага, само Супер тиква...
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                  което означава, че този мач е твърдо над 2,5 гола Тото, какво да го правиш.
                  нямам тайни с някои мачове, но чукотките ме върнаха в А група, ама окръжна, за пореден път Май наистина ще трявба да се позапра
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Ераносян: Играем селски футбол, но ще променя това

                    http://topsport.ibox.bg/news/id_282737907

                    В началото бяхме добре, но след това футболистите ни заиграха както досега. Трябва да изкореним някои неща, като задържането на топката, да речем. Стари навици.

                    С повече от две докосвания не бива да играем. Селски футбол е това, но ще го променим".
                    ---------------------------------------------------------

                    П.П. Няма какво да добавя относно коментара на гусин Ераносян. Поредният, който ги разкрива как са печелили 4 поредни титли на страната.

                    Селяни, ама нагли и с шише ракия и печено агне за Боби Перуката за всеки мач, белким нагласи съдията.

                    Поклон пред Едо!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                      Хм, к'во му е изненадващото - кат' не ви вкарахме от няколко положения включително и две греди, ни вкарахте вие... подобно на реванша за Купата миналия сезон! Нищо все още сме първи, преди утрешното дерби на Поморие с Верея де.

                      Само Дунав и Go Gunners!!!
                      Не съм гледал мача - просто стадион е на 300м и тоя с диктофона ми влиза челно - вероятно си прав, нашите са слаби и изпуснаха да влязат в А група предния сезон.

                      Сега ще кретат в средата на таблицата. Затова и не ходя да ги гледам.

                      Поздрави! ( успех за А група )

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                        Брей, наш'те нацепиха втори гол на Дунав - изненадващо даже и за мИня.
                        Хм, к'во му е изненадващото - кат' не ви вкарахме от няколко положения включително и две греди, ни вкарахте вие... подобно на реванша за Купата миналия сезон! Нищо все още сме първи, преди утрешното дерби на Поморие с Верея де.

                        Само Дунав и Go Gunners!!!

                        Коментар


                        • Груйчи, когато почнем да говорим с конкретни факти ти почваш да декламираш сихчета. Малко издишаш, а вие ако трябваше да си плащате за всички години неправомерно ползване на стадиона с колко дългове щяхте да бъдете? А за футболистите осигурявани на минимална работна заплата, ако ви бяха подгонили с колко дългове щяхте да сте. А волейболния левски как всяка година с ново дружество играе в първенството? Хайде по-сериозно, нашите дългове към нап са 11 мил. бъди точен поне в това, което пишеш и до голяма степен бяха обезпечени. Когато ни изхвълиха липсваше обезпечение за 1,5 мил. та така. И друго да ти кажа гърнетата дето ги прати вашия съсобственик Боко да ни закрият за една година имат 15 мил. загуба. (само за една година) А за другите малко по-малко и отчети в ТР не публикуваха. За късмет ясно се видя Сашо Диков случайно ги хвана на контрапротеста в подкрепа на Боко на камера на запис. Та да те питам не ти ли е малко неудобно или се правиш на улав? Покажи поне някакво достойнство и чест и не ритай падналия, който се опитва да се изправи.

                          21.02.2013 | 20:50
                          Митьо Гърнето на протест за Бойко Борисов
                          Той и търговският директор на ЦСКА се оказаха върли фенове на експремиера
                          За 2008 ще ти кажа, че има публично изяввление на шефа на нап. Само дето много интереси се събраха наведнъж тогава. Някои играха евротурнири, други спасиха БСП от разцепване, а трети нарязаха кремиковци на скрап. А всички останали за назидание показно смазаха идиота, който се осмели да им осветли заплатите в А група. Та така груйчи, отвори очи и гледай с тях.

                          Шеф на НАП: Само Александър Томов бе изряден 18.03.2010 г. 20:19 ч.

                          Красимир Стефанов разкри, че преди две години само един клуб - този на ЦСКА, е декларирал реалните доходи на играчите си.
                          „Когато започнахме ревизиите на футболистите, имаше един-единствен клуб, който си декларираше всички заплати", заяви шефът на НАП.

                          На въпроса какви заплати са декларирали, той отговори. "По онова време този клуб декларираше 15 000 долара заплати, а същевременно всички останали клубове декларираха 200-300 до 500 лв. заплата", каза още Стефанов.

                          Действието се е развивало преди 2 години и става ясно, че въпросният клуб е ЦСКА, а тогава той се ръководеше от Александър Томов.

                          В този период шеф на НАП беше Мария Мургина, човека на правителството на Станишев, за която разликаta в заплатите от 300-500 лв. и 15 000 долара не може да е бил неизвестен.

                          Босът на НАП заяви, че само от четири клуба сега фискалният ефект е 8 милиона лева. Вече имало обявени заплати от по 50 000 лв, на които се внасяли данъци и осигуровки.
                          Last edited by pepe1234; 12.09.2015, 21:43.

                          Коментар


                          • Брей, наш'те нацепиха втори гол на Дунав - изненадващо даже и за мИня.

                            Коментар


                            • Феновете на отбора на 10 гледам много активни по армейската тематика Ще ви страхуваме, ей

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                                За това ти казвам - сериозен човек от -30 млн. нищо няма да направи...просто ЗА ВАС е по-добре да си фалирате и дали след 3 или след 4 години да си влезете в А-група и парите, които се дадат да са за стадион, за играчи и т.н.
                                Кофти е че държавата се набутва по този начин, но като е спала до сега...и на тия пари ще трябва да им сложи кръст! Иначе съм доволен, че с тях ще потънат и задълженията към схемаджиите, които ви висят на врата през последните 10-15 години!
                                Аз фен и нямам поглед от кухнята как стоят нещата. Гледайки отстрани си мисля, че каквото и да говорим Ганчев натрупа опит с Литекс как се прави профи проект, който да се самоиздържа и просто марката ЦСКА е ясно, че ще продава повече играчи и в по-голям ценови диапазон като трансферна политика от тия в Ловеч.

                                Но ако се слеят школата на Литекс с тази на ЦСКА ще е хубаво. Ние нямаме школа - само некви шуробаджанащини бяха до сега, където родителите да си плащат, белким нещо стане от дятиту им.

                                Коментар

                                Working...
                                X