IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    позволи ми да ги оцветя вместо теб днес Определено най-смислено мнение от вчера е твоето. И ги целиш в пъти по-добре от мен напоследък - аз пуснах само "сигурните" мачове, при това за победа по всяко време, но пак съм доволен. Имаш отлична успеваемост откакто пишеш по темата, предполагам, че ще е дотогава докато заложа по-крупна сума на твоя прогноза Продължвай в съшия дух.
    Принципно така става Затова за хокея имам отделна банка и строг контрол. Като цяло има изненади на "твърди" мачове, но са доста по-редки в сравнение с футбола. 1 път в седмицата да има тиражи като снощния и съботния и банката расте в пъти. После по-лесно поема загубите.

    По-късно ще пусна и прогнозите за довечера.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
      .. - чорбабирлиги сте от един мач с Галатасарай, ...
      ТОЧНО ТАКА.
      Бех на тоа мач.

      Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
      в който ние играехме квалификации за ШЛ, а вие като турски партизани бяхте в агитката на Галата в сектор Г и викахте за тях, а те (агитката на галата) редовно скандираха цецека, цецека. Това ти го казвам от първо лице единствено число, тъй като тогава и аз бях в сектор Г и ви видях и червените шалчета, и тарторите на гитката. Турци сте и от изказването на онова леке, вашият предводител дудучето, който обеша да се моли на турския господ, за да го има чорбабирлиги. Е, турския господ явно не го чува...

      Колкото до дебелян - за него и медиите си има документи, за булгартъпак - няма. За Левски - още по-малко. Обясних ти за "имането" на пари в Левски - за разлика от теб аз нямам сини, червени, розови или други очила, ползвам само слънчеви, а сега е мъгливо в София. Къде ги видя 6 милиона от Виваком, а милионите от Щрабаг? Ефбет не беше ли на черепухата? А той не беше ли месията преди "г-н Ганчев", както наричате микренското джудже, по-изестен като шекер-пандиза, който, също като Лупи, ползва чорбата единствено като индулгенция да не влезе в затвора. Левски и цска в момента са съвсем различни планети и то не само защото едните са във В селска група, с тенденция за "промоция" една дивизия по-надолу, освен ако пак не ви субсидира държавата...

      Хайде лека и като имаш нещо конкретно да кажеш - давай, аз се основавам на факти - преки или косвени.
      Чакай. Чакай.
      От умрел писмо.
      Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

      Коментар


      • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
        ....
        Така че - минало-бешело! Сега е момента момчетата (и мъжете) да си изчистят главите от еуфорията и да бият с 3 на 2,5 франсетата! Верно - ония са железни тоя сезон! Обаче както каза някой по ТВ - тая победна серия все някъде ще спре! Къде ако не пред 13000 екзалтирани български фена!!!
        И аз мисля, че е време френците, да стъпат накриво...
        Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
        ПП И да паднат, което е вероятно, това пак няма да ни събори! Все пак да не забравяме, че те излизат с най-доброто си, а ние сме без "титулярните" нападатели от двете страни!!!
        Защо да паднем ?
        Да, ДО МОМЕНТА, французите се престаат добре. И ?
        Това дава увереност и спокойствие, но и може да подведе...
        Топка е.
        На паркета изилизат шес срещу шес.
        Да видим, кой, колко може, кой е по-спокоен и мотивиран.
        Кой ще направи по-малко грешки..
        (за жалос, имам ТЪПО предчувствие за тоя мач. НЕКА съм се объркАл..)
        БЪЛГАРИ - ЮНАЦИ !!!
        Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

        Коментар


        • Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение
          Хохохо, Груец, тебе ще те приемат в ДПС само ако им занесеш разпечатан тоя пост, бате, ако се постараеш така още една година, ще ти дадат да се качиш на камиона да слушаш музика заедно с пашите....

          Докъде се докарахте подуенци, чак на мен ми става тъжно за вас....
          Спирам, Дидак, днес си невменяем и няма смисъл.Лека и хубав уикенд.
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
            Колкото до дебелян - за него и медиите си има документи, за булгартъпак - няма.

            Къде ги видя 6 милиона от Виваком, а милионите от Щрабаг? Ефбет не беше ли на черепухата?

            Хайде лека и като имаш нещо конкретно да кажеш - давай, аз се основавам на факти - преки или косвени.
            Хохохо, Груец, тебе ще те приемат в ДПС само ако им занесеш разпечатан тоя пост, бате, ако се постараеш така още една година, ще ти дадат да се качиш на камиона да слушаш музика заедно с пашите....

            Докъде се докарахте подуенци, чак на мен ми става тъжно за вас....

            Коментар


            • Man-e< това с капс лока не е вярно - още в миналото първенство го имахме този случай - домакина Полша падна от Франция нарочно, за да не играе с Русия, а с нас. Мисля, че това е достаъчно. Вярно, че сметките им излязоха криви, но това е друга тема. Хайде лека и успех на нашите.
              Българи, юнаци!
              Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
              Предлагам да сложим край на темата: "Трябвало ли е да играем симулативно или не!"
              Груйче и некои други се застъпиха с аргумента, че трябва - ние скочихме 10на човека отгоре с противното!

              Спортната история познава много случаи (особено във волейбола), когато силни отбори са го привили!
              СПОРЕД МЕН ОБАЧЕ НИКОЙ НЕ Е ПАДАЛ НАРОЧНО НА ДОМАШНО ПЪРВЕНСТВО!
              Ония цигании на Бразилците бяха в Италия например!

              Много е вероятно ако бяха го направили на първенство у дома феновете да бяха слезли и да ги набият още на игрището!!!

              Така че - минало-бешело! Сега е момента момчетата (и мъжете) да си изчистят главите от еуфорията и да бият с 3 на 2,5 франсетата! Верно - ония са железни тоя сезон! Обаче както каза някой по ТВ - тая победна серия все някъде ще спре! Къде ако не пред 13000 екзалтирани български фена!!!

              ПП И да паднат, което е вероятно, това пак няма да ни събори! Все пак да не забравяме, че те излизат с най-доброто си, а ние сме без "титулярните" нападатели от двете страни!!!
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • уф, Дидо, Дидо, пийни едно кааве първо и тогава пиши - чорбабирлиги сте от един мач с Галатасарай, в който ние играехме квалификации за ШЛ, а вие като турски партизани бяхте в агитката на Галата в сектор Г и викахте за тях, а те (агитката на галата) редовно скандираха цецека, цецека. Това ти го казвам от първо лице единствено число, тъй като тогава и аз бях в сектор Г и ви видях и червените шалчета, и тарторите на гитката. Турци сте и от изказването на онова леке, вашият предводител дудучето, който обеша да се моли на турския господ, за да го има чорбабирлиги. Е, турския господ явно не го чува...

                Колкото до дебелян - за него и медиите си има документи, за булгартъпак - няма. За Левски - още по-малко. Обясних ти за "имането" на пари в Левски - за разлика от теб аз нямам сини, червени, розови или други очила, ползвам само слънчеви, а сега е мъгливо в София. Къде ги видя 6 милиона от Виваком, а милионите от Щрабаг? Ефбет не беше ли на черепухата? А той не беше ли месията преди "г-н Ганчев", както наричате микренското джудже, по-изестен като шекер-пандиза, който, също като Лупи, ползва чорбата единствено като индулгенция да не влезе в затвора. Левски и цска в момента са съвсем различни планети и то не само защото едните са във В селска група, с тенденция за "промоция" една дивизия по-надолу, освен ако пак не ви субсидира държавата...

                Хайде лека и като имаш нещо конкретно да кажеш - давай, аз се основавам на факти - преки или косвени.
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                  Дидак, на тема чорбабирлиги ставаш от нормално мислещ индивид в проЗто чорбе. хайде покажи нещо, извади някакъв документ, нещо някъде, нещо!!! ...........
                  Първо - какво значи това бирлиги или квот е там бе ше го ева Турският ви стана втори официален език в подуене ли, задължи ви едрото момче да ползвате турцизми ли, страхува ли ви или кво?

                  Второ - тия номера на едрото момче не ми ги пробутвай - дай документи, че бил собственик на медии, дай документи, че бил собственик на БТ, не знам кво. ВСИЧКО се оказа вярно. ВСИЧКО. Така че без тия

                  Трето - вероятно си прав, че пари нЕмало. Нема 6 милиона от БТК, нема милиони от Щрабаг, Ефбет, нема безплатно строене на стадион, нема хвалби от Промазка, че джебовете на футболистите били пълни с пари и ВЕЧЕ мислили само за футбол, НЕМА.... Нема такива работи, просто всичко е една илюзия и измишльотина и кой има най-малко общо с това. Много ясно, бате Груйо, как не се сетихме по-рано, добре че беше ти, да ни светнеш...

                  Коментар


                  • Предлагам да сложим край на темата: "Трябвало ли е да играем симулативно или не!"
                    Груйче и некои други се застъпиха с аргумента, че трябва - ние скочихме 10на човека отгоре с противното!

                    Спортната история познава много случаи (особено във волейбола), когато силни отбори са го привили!
                    СПОРЕД МЕН ОБАЧЕ НИКОЙ НЕ Е ПАДАЛ НАРОЧНО НА ДОМАШНО ПЪРВЕНСТВО!
                    Ония цигании на Бразилците бяха в Италия например!

                    Много е вероятно ако бяха го направили на първенство у дома феновете да бяха слезли и да ги набият още на игрището!!!

                    Така че - минало-бешело! Сега е момента момчетата (и мъжете) да си изчистят главите от еуфорията и да бият с 3 на 2,5 франсетата! Верно - ония са железни тоя сезон! Обаче както каза някой по ТВ - тая победна серия все някъде ще спре! Къде ако не пред 13000 екзалтирани български фена!!!

                    ПП И да паднат, което е вероятно, това пак няма да ни събори! Все пак да не забравяме, че те излизат с най-доброто си, а ние сме без "титулярните" нападатели от двете страни!!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Captain Morgan Разгледай мнение
                      За довечера, очаквам победи на Флорида и Ст Луиз в редовното време. За застраховка може да се пробва на ML.
                      По-рискови, но с апетитен коеф. са победите на Монтреал, Вашингтон и over 5.5 на Тампа.
                      позволи ми да ги оцветя вместо теб днес Определено най-смислено мнение от вчера е твоето. И ги целиш в пъти по-добре от мен напоследък - аз пуснах само "сигурните" мачове, при това за победа по всяко време, но пак съм доволен. Имаш отлична успеваемост откакто пишеш по темата, предполагам, че ще е дотогава докато заложа по-крупна сума на твоя прогноза Продължвай в съшия дух.
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                        Колкото Владо съм и съм имал честта да разкъвам с него в левски сиконко преди 20-на години - естествено аз основно гоних топките. С или без него си биехме Белгия за добър ден, но това е друга тема.
                        Аз, както съм седнал на компютъра, мога и Бразилия да бия - със или без клавиатура, но това също е друга тема.

                        А доколко са лесни елиминационните мачове - справка Полша - Словения.

                        лека нощ и от мен!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                          Колкото Владо съм и съм имал честта да разкъвам с него в левски сиконко преди 20-на години - естествено аз основно гоних топките. С или без него си биехме Белгия за добър ден, но това е друга тема. Да не говорим и за оше нещо - ако не беше супер неопитността на холандците в мача им с нас, ние пак нямаше да сме първи. И тогава какво правехме? Призовавам само за мисъл, нищо друго, примерите съм ги дал и мога да дам още десет пъти по толкова. И да, всеки иска да газим, да не правим сметки, да сме номер едно и т.н. - разбирам кев-чето, той е фен на Арсенал и няма друг избор, освен да се кеги на безкупие и "красива игра". Но не винаги може, особено при равностойни отбори, а още повече пък когато излизаме от ролята на аутсайдери - букитата са безпристрастни поне в това.

                          Това наистина е последно за мача - всички искаме едно и също, само дето аз знам, че победителите не ги съдят и победата е най-важна, за другите е добре да си кажат - играли смо добро, али немали смо касмет. Късметът идва при този, който знае къде да го потърси.Примери в истприята на спорта - колкото си искаш.
                          Хубава вечер и успех с форекса.
                          Ей пишлигар,ти не не го научи тоя сръбски!!!Немали смо шанса...!!!
                          А з съм ти казал.Прав си!!!Бразилците едно време играеха така футбол и оня дребният италианец затова стана голмайстор!!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                            Сега ти прочетох постовете назад.
                            Не те знам на колко години си, но знам на колко е Владо Николов. А без него в отбора, на този етап сме за никъде. Владо сам си го каза, че вече е доста "опитен" и му трябва по-дълго време за възстановяване. А по твоята логика се налагаше да играем плейофи и после четвъртфинал. Нашият отбор винаги е имал проблеми с елиминационните мачове и още един такъв като плейофа винаги води до рискове. Падали сме от какви ли не отбори на тях.
                            Колкото Владо съм и съм имал честта да разкъвам с него в левски сиконко преди 20-на години - естествено аз основно гоних топките. С или без него си биехме Белгия за добър ден, но това е друга тема. Да не говорим и за оше нещо - ако не беше супер неопитността на холандците в мача им с нас, ние пак нямаше да сме първи. И тогава какво правехме? Призовавам само за мисъл, нищо друго, примерите съм ги дал и мога да дам още десет пъти по толкова. И да, всеки иска да газим, да не правим сметки, да сме номер едно и т.н. - разбирам кев-чето, той е фен на Арсенал и няма друг избор, освен да се кеги на безкупие и "красива игра". Но не винаги може, особено при равностойни отбори, а още повече пък когато излизаме от ролята на аутсайдери - букитата са безпристрастни поне в това.

                            Това наистина е последно за мача - всички искаме едно и също, само дето аз знам, че победителите не ги съдят и победата е най-важна, за другите е добре да си кажат - играли смо добро, али немали смо касмет. Късметът идва при този, който знае къде да го потърси.Примери в истприята на спорта - колкото си искаш.
                            Хубава вечер и успех с форекса.
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                              Егати "уважението" ми тегли. Доста квалификации Груйо, доста. Значи съм бил прав за някои мои мисли.

                              С уважение,
                              неемигрант.
                              Ти пък кога почна да пишеш и в темата спорт бре!?

                              Уфф вярно че последните два дена тя май съвсем не е спортна, а стана нещо съвкупно между история, психология и политика, та явно това ти е повлияло да се изкажеш и тук. Няма лошо

                              Иначе аз лично не се изненадвам от позицията на Грую, който симпатизира на един от най-големите сметкаджии и гонещи резултати на всяка цена, менажери в съвременния спорт, и то в най-великия сред всички. Човек който с мисълта винаги да остане верен на егото си и да гледа винаги крайния резултат, уби и последното останало красиво нещо в тази вече толкова комерсиализирана и меркантилна за участниците в нея игра, за един иначе толкова симпатичен в близкото минало отбор. И неслучйно написах игра, такава каквато е и волейбола, и която за наш като нация късмет, българските волейболисти все още играят преди всичко за удоволствие и за тази страхотна публика, и на второ място за тънки сметки, и прецакване на противника. И вярно че в последните години неведнъж сме си патили от това като краен резултат, и от подмолната игра на противниците ни, но пък винаги сме излизали от битките с гордо вдигнати глави, феновете винаги са пълнели залите и химна ни винаги е звучал гордо и емоционално!
                              Та така, такава явно ни е орисията - винаги да се борим за щастието си, със или без трезва преценка за силите си и за степента си на подготвеност, но да излизаме и да се бием, а в случая да играем... за кефа на останалите в страната ни, а и извън нея патриоти! Така ще бъде и в събота срещу петлите, чиито гребени силно се надявам след мача да са килнати настрани, а погледът на треньорът им да напомня оня на Жерар Улие от преди 22 години. А дано!

                              Българи Юнаци!!!

                              П.П. Този ми пост да не се приема от Грую, събеседник чийто мнения силно уважавам, като предтекст за обръщане на темата към оная другата...

                              Last edited by kev; 15.10.2015, 21:52.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                                нишо не си разбрал, аноне, просто отговор на твоята провокация - да ме нарекат нихилист е една от най-големите обиди, поне за мен. Та даже съм доста мек - никъде не съм те нарекъл такъв или онакъв, а съм дал само предположения каква може да е причината за твоето писание, продължавам да съм учуден на какво е базира, при това точно от теб, "познавам" те не от вчера в този форум - всеки сам избира на какво да се спре. Радвам се, че не си емигрант, това е чудесно - всеки успял или поне борещ се да успее човек в България е достоен за моето уважение. И за последно - не разборам за какво се делим ние, българите, като в крайна сметка идеята на всички ни е една - България да е на върха или възможно най-напред. Лека вечер и от мен
                                Сега ти прочетох постовете назад.
                                Не те знам на колко години си, но знам на колко е Владо Николов. А без него в отбора, на този етап сме за никъде. Владо сам си го каза, че вече е доста "опитен" и му трябва по-дълго време за възстановяване. А по твоята логика се налагаше да играем плейофи и после четвъртфинал. Нашият отбор винаги е имал проблеми с елиминационните мачове и още един такъв като плейофа винаги води до рискове. Падали сме от какви ли не отбори на тях.

                                Коментар

                                Working...
                                X