IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • новина

    http://focus-news.bg/news/2014/04/29...ma-kvorum.html
    Насила хубост - наужким лудост !

    Коментар


    • Life won't wait for you.

      Коментар


      • Младо семейство в панелен блок се занимават със секс, но жената е доста шумна. На заранта съседа им бай Иван прави забележка на мъжа:
        - Виж какво, не ви знам какво правите, но жена ти много вика!
        - И какво да направя?
        - Ами сложи и тиксо на устата!
        На следващата вечер, младият мъж слага внимателно тиксо на устата на жена си и почва, като след първият тласък се провиква:
        - Бай Иване, така добре ли е?
        - Да! - отговаря бай Иван.
        И така този диалог се води след всяко движение. По едно време бай Иван се провиква:
        - Махни веднага тиксото !
        - Защо бе, бай Иване, нали сега не вика жена ми!
        - А бе, тя не вика, ама целият блок мисли, че мен е*еш..))

        Коментар


        • Откриване на предизборна кампания > https://www.facebook.com/photo.php?v=790172037661627
          Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

          Коментар


          • http://corner.dir.bg/news.php?id=16591422 българският футболен съюз внесе официално цялата документация по кандидатурата си за домакинство на мачове от ЕВРО 2020.

            Коментар


            • 1. Трудно е да обясниш игрите на думи на клептоманите, тъй като те вземат всичко буквално.

              2. Трима специалисти по логика влизат в бар. Барманът ги пита: "Всички ли ще пиете бира?" Първият отговаря: "Не знам." Вторият отговаря: "Не знам." Третият отговаря: "Да."

              3. Айнщан, Нютон и Паскал играят на криеница. Ред е на Айнщайн да брои, затова той закрива очите си и започва да брои до десет. Паскал бяга и се крие в храстите. Нютон начертава квадрат със страна един метър точно зад Айнщайн и застава в неговите очертания. Айнщайн приключва броенето, отваря очи, вижда Нютон и моментално извиква: "Нютон! Намерих те! Заплют си!" Нютон се усмихва и отвръща: "Не си ме намерил. Намери Нютон на квадратен метър. Намери Паскал!"

              4. Математик и инженер се съгласили да участват в експеримент. Двамата били поставени в стая, на другия край на която имало красива гола жена на легло. Условието на експеримента било, че на всеки 30 секунди всеки има правото да премине половината от разстоянието между него и жената. Математикът избухнал: "Това е безсмислено" и тръгнал да си ходи. Инженерът се съгласил да продължи с експеримента. На излизане математикът му казал: "Не виждаш ли, че никога няма да я стигнеш?". Инженерът отговорил: "И какво от това? Съвсем скоро ще съм достатъчно близо, за да постигна всички практически цели."

              5. Римлянин влиза в бар. Вдига два пръста и поръчва: "Пет бири моля."

              6. Съпругата на специалист по логика ражда. Докторът веднага подава новороденото на щастливия баща. Майката пита: "Момче ли е или момиче?" Мъжът отговаря: "Да."

              7. Павлов седи в кръчмата и пие бира. Внезапно телефонът в заведението извънява. Павлов скача и извиква: "По дяволите, забравих да нахраня кучето!"

              8. Котката на Шрьодингер влиза в един бар. И не влиза.

              9. Жената на един програмист му поръчала: "Иди до магазина и вземи един хляб. Ако има яйца, вземи една дузина." Програмистът се прибрал у дома с 12 хляба.
              Мнението има аналитичен характер и НЕ ПРЕДСТАВЛЯВА препоръка за ВЗИМАНЕ на инвестиционно решение!

              Коментар


              • https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater
                ороци

                Коментар


                • Жена останала вдовица. Събрали се селяните и решили да й намерят съпруг, че така и грехът не е далече. Намерили подходящ кандидат, също вдовец. Само че човекът бил месар, прост човек, необразован. Жената въпреки това се съгласила и се оженили. Първата вечер слага тя масата, а съпругът казва: - Още леля ми казваше, че добрият християнин никога няма да седне на масата, без да е преспал с жена си. Усамотили се те в спалнята, после вечеряли, а той отново: - Още дядо ми казваше, че човек никога не бива да заспива, без да е уважил жена си. И пак. На сутринта: - А чичо ми казваше... След обяд: - Някога баба ми казваше... Минала се една седмица, селяните питат жената какво мисли за новия си съпруг. - Вярно, той не е интелигентен като първия ми мъж, но пък е от много добро семейство! )

                  Коментар


                  • - Абе, що ти е синьо окото, бе?
                    - Щото жената ме бушонира...
                    - И защо?
                    - Говорех и на ти!
                    - Че то заради това не бият!
                    - Бият, бият..
                    - Е как така бият бе, пич?
                    - Ми лежа си аз на леглото, а тя ме побутва и вика "Абе, не отдавна не сме правили секс", а аз и викам: "Не ние, а ти! "

                    Коментар


                    • Една блондинка отива на конкурс и я питат:
                      - Коя от следните птици не си прави гнездо? Щъркел, кукувица, фазан?
                      - Кукувица! - уверено отговаря блондинката и взима наградата.
                      Нейна приятелка я пита:
                      - Е, ама много си умна! Как разбра, че е кукувицата?
                      - И дете знае, че кукувицата живее в часовника!

                      Коментар


                      • Коментар


                        • Давам уроци по ползване на Търговски регистър. Йофтенко зимам !

                          Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                          Улицата и номера го видяхме. Ама в кой град е това?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение
                            Улицата и номера го видяхме. Ама в кой град е това?
                            Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/...61239708_n.jpg

                              Коментар


                              • https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/..._3847993_n.jpg

                                Коментар

                                Working...
                                X