IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
    А видя ли какви са еднакви - по ръст, телосложение, че даже по дължина на полите
    и бюст, и бюст... иначе се развалят правите редици на ротата
    Last edited by Gold Zombie; 23.01.2015, 14:36.
    До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
      А видя ли какви са еднакви - по ръст, телосложение, че даже по дължина на полите Страшна работа, представям си как нахлуват в спалнята ми с тия автомати ... Б-р-р-р
      И бели бутушки с високи токчета - да ги е..а в армията

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
        Тези по цял ден са набивали крак в продължение на месеци, че да успеят да направят такъв синхрон. което е леко прахосване на време и женски потенциал
        Поне един гол календар да правеха, пък то наистина баси прахосването на потенциал
        До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
          Тези по цял ден са набивали крак в продължение на месеци, че да успеят да направят такъв синхрон. което е леко прахосване на време и женски потенциал
          А видя ли какви са еднакви - по ръст, телосложение, че даже по дължина на полите Страшна работа, представям си как нахлуват в спалнята ми с тия автомати ... Б-р-р-р
          He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
            Китайките идват .... Всички под знамената! Да защитим Отечеството!

            https://www.facebook.com/video.php?v...767984&fref=nf
            Тези по цял ден са набивали крак в продължение на месеци, че да успеят да направят такъв синхрон. което е леко прахосване на време и женски потенциал

            Коментар


            • Мали, приблизиелно се пада по батальон на мъж , при това работата трябва да е много качествена, че няма да има време за завтаряне
              Ама щом е за родината ...

              Коментар


              • Китайките идват .... Всички под знамената! Да защитим Отечеството!

                https://www.facebook.com/video.php?v...767984&fref=nf
                He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                Коментар


                • В едно африканско племе на вожда се родило бяло дете. Естествено съмненията паднали върху единствения бял човек – мисионера в селото.
                  Под угрозата от смъртно наказание мисионерът направил отчаян опит да се спаси и казал на вожда:
                  – Виждаш ли онези кози на хълма? Всички са бели, само една е черна. Случва се, майката природа има своите тайни, които никой не може и не бива да разкрива.
                  Вождът се стреснал, помислил, помислил и казал:
                  -Добре. Аз ще си трая за детето. Ама и ти си трай за козата.
                  Last edited by X_Y; 23.01.2015, 10:07.

                  Коментар


                  • Една 80-годишна баба застанала гола пред огледалото и почнала да си жали за изгубената младост...
                    -Ех, колко хубави устни имах, кога бех млада-червени и сочни, а сега целите се напукаха...
                    После видяла увисналите си цици и казала:
                    -Ех, какви хубави гърди имах едно време - повдигнати и стегнати, а сега пъп има между тях!
                    Продължила бабата да гледа и като стигнала до п..ката си казала:
                    -А ти, мори, какво си зинала...от уста съм си го вадела, на тебе да ти давам..

                    Коментар


                    • – Защо пак си идваш пиян? – крещи жена на мъжа си.
                      – Ама, че си и ти! Идвал съм си… Не видя ли, че ме носеха.

                      Съпруг отишъл за охлюви, но заседнал със свой приятел да пие и осъмнал. На сутринта се прибира в къщи с охлювите, но за да не му се кара жена му ги наредил по стълбите, изчакал да се покажат от черупките и звъннал на вратата:
                      – Къде ходи цяла нощ бе, хаймана?
                      А той най-спокойно взел да подкарва животинките:
                      – Пррррр, хайде по-живо момчета, почти стигнахме.

                      Мъж пита шофьора на автобуса:
                      – Извинете, вчера да сте намерили в автобуса една дамаджана с ракия?
                      – Не, но намерихме, този, който я е намерил!

                      ...още

                      Коментар


                      • Бай Иван отишъл в близкия град за покупки. Отначало той купил едно менгеме, а след това на пазара спазарил една кошница и една патка. Много му харесали две кокошки, но нямало как да ги носи. Предвидливия търговец му рекъл:
                        -Какво толкова има. Сложете менгемето в кошницата, в другата ръка вземете патката, а двете кокошки под двете мишници и сте готов.
                        Бай Иван направил както му казал търговецът на кокошките и тръгнал към къщи. По пътя стигнал една монахиня, която го попитала знае ли къде живее попа в тяхното село.
                        -Отец Онуфрий живее точно до нас. Аз знам една близка пътека и ако тръгнете с мен ще ви заведа баш до неговата къща.
                        - Как да вървя с вас? Аз съм безпомощна жена, как да ви повярвам, че вие ползвайки се от моята слабост, няма да ме заведете в някое пусто място,да ме хванете през кръста, да ми дигнете полата и да ме изнасилите
                        Бай Иван я погледнал с насмешка:
                        -Дявол да го вземе, сестро! Вижте ме само! В кошницата ми тежко менгеме, в другата ръка – патка, а под мишниците ми две кокошки! Как да направя всичко това, за което се страхувате?
                        Монахинята се замислила за момент и хитро погледнала бай Иван:
                        - Какво толкова има? Ще сложите патката на земята, ще я покриете с кошницата, а отгоре ще сложите менгемето да не избяга!
                        -Ами кокошките? Какво ще правя с кокошките, а? – отвърнал не шега сърдития вече бай Иван.
                        - Какво толкова кокошките, та кокошките? Голяма работа! Ми не мога ли да ги държа аз!?!

                        Коментар


                        • Съдия разглежда дело за развод.Той пита жената: - Защо искате развод? - Защото мъжът ми ме нарича котенце - отговаря жената. - А какво лошо има в това? - пита съдята. - Нищо, но той ме хвърли от третия етаж за да види дали ще си падна на краката - отговаря жената.
                          http://milom.blog.bg/

                          Коментар


                          • Хубаво би било да е виц , но не е...
                            (освен началото):
                            Дяволите пуснали Тодор Живков да види за малко нова България. Една заран Живков тръгнал из софийските улици, озърнал се, но трудно се ориентирал.
                            Решил да се информира от първа ръка и спрял първия пенсионер с вестник "Дума” в ръка.
                            – Дойдохте си, дойдохте си, другарю Живков – проплакал червеният ветеран, без да може да повярва на очите си.
                            – Ха-ха-ха – разнесъл се в отговор познатият гръмогласен смях – плювахте ме, плювахте ме, я сега да ви видим… Ама първо ме светни по вътрешната обстановка.
                            Кой е сега председател на Държавния съвет, президент или както там му казвате?
                            – Другарят Първанов – чинно докладвал пенсионерът. От наште. Бивш кадър на Комсомола.
                            – Добре, добре. Значи неслучайно съм писал тезиси за ДКМС. А кой е министър-председател?
                            – Сергей, синът на Димитър Станишев.
                            – На Митко Чавдареца?! Добре. Ами кой е министър на външните работи?
                            – Другарят Калфин. Пак от Комсомола.
                            – Брей, зачудил се Живков. Таз "млада гвардия”. Ами кой е посланик във Вашингтон?
                            – Вашата преводачка – Ленчето Поптодорова. – Брей, брей – не спирал да се чуди Живков.
                            И с все по-нарастващо удивление слушал вести за Георги Пирински, син на стария Пирински, за младия Велчев, внук на Борис Велчев, за Ирина Бокова, дъщеря на Георги Боков и за кой ли не още, та чак накрая се сетил да попита:
                            – Ами кой е кмет на София? Да не би некой роднина на Междуречки? А щом чул, че е Бойко Борисов, разтъркал ушите си, па с гръмовен смях отсякъл:
                            – Некой сега да рече, че другарят Живков не е оставил кадри!

                            Коментар


                            • Cлeд ceкc дeвойкa гaли момчeто по топкитe, рaзглeждa ги, рaдвa им ce и въздишa...
                              - Зa кaкво cи миcлиш cкъпa?, пита момчето.
                              - Cпомням cи моитe кaкви бяхa...

                              Коментар


                              • Момченце пита баща си:
                                - Тате, ако те нападне тигър, какво ще правиш?
                                - Ще го разкъсам на части, мамичката му...
                                - А, ако те нападне лъв?
                                - Ще го прогоня с ритници, мамичката му...
                                - А, ако те нападнат едновременно и лъв, и тигър?
                                - Ще ги пребия, мамичката им...
                                Момченцето замислено:
                                - И кво излиза, че само от мама те е шубе....

                                Коментар

                                Working...
                                X