IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Life won't wait for you.

    Коментар


    • Life won't wait for you.

      Коментар


      • Американски геолози, проучвайки поредното американско нефтено находище, с изненада установили, че над него има някаква арабска държава...

        Коментар


        • Шлифера е велик художник

          http://www.faktor.bg/ikonomika/40596...na-yunker.html

          Коментар


          • В пернишкото семейство, обикновено съпругата има по-набито око...
            М.... . ш..... ..й.о!

            Коментар


            • Случката е от времето на ранният соц.Дамите тогава не бяха с с такива изрязани бански както сега,не бяха така добре епилирани,но и много не им пукаше.
              Лежи си и се пече на плажа една харна булка,здрава и красива,из под долнището на банския и се подават снопчета вълна.Един "гларус" се завъртял около нея,огледал се и тихичко е пита:
              Може ли да погаля на Фидел Кастро брадата?
              Може,може ама първо трябва да целунеш на Тодор Живков главата!-му казва един здрав чичко с надървено достойнство който наблюдава отстрани.

              Коментар


              • Двама българи отиват да свалят чужденки на морето. Още първия ден се забиват в една дискотека, виждат две мацки и почват да ги черпят. Черпили ги те, пили, веселили се, накрая се заклатушкали с чужденките към хотела, но още щом влезли в стаята, единият паднал и заспал мъртвешки сън. Става той на сутринта, гледа леко гузно другия, а той му вика:
                Брато, добре че бях аз, та да отсрамя българската чест!
                Ама как... ? пита невярващо нашият човек. ? Как, ти... и двете ли?
                Не бе, преди да заспя и аз, им казах, че сме румънци
                Всички вицове от днес:http://daniivanov.blogspot.com/2015/03/2015_13.html

                Коментар


                • Наталия Кобилкина, машина за пари http://newsline.bg/read_more.php?post=11514
                  http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                  Коментар


                  • Нацистки закачки
                    Година по-късно Джеръми Кларксън от Топ Гиър отново трябва да дава обяснение, след описва новото "Мини", по това време вече част от концерна БМВ, като типично германско. Отдавайки нацистки поздрав с ръка, той прави забележката, че каквато и цел да зададе на навигацията, тя все го отвежда в Полша.

                    Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                      Немски хумор
                      1. Който работи много, прави и много грешки… Избягвайте грешките…
                      2. Хубавото да си шизофреник е, че никога не се чувстваш самотен…
                      3. Мъдростта ме преследва, но аз бягам по-бързо…
                      4. Срещу любов от пръв поглед помага само вторият…
                      5. Всички искат да се върнат към природата, но никой пеша…
                      6. Не всичко, което има две бузи е лице…
                      7. Нямаме шансове, но ги използваме…
                      8. Не е достатъчно да нямаш собствено мнение… трябва да притежаваш и способността да не можеш да го изразиш…
                      9. Винаги има две мнения – грешното и моето.
                      10. Дълговете са единственото нещо, което човек може да прави без пари…
                      № 6 кърти!!!

                      Коментар


                      • Немски хумор
                        1. Който работи много, прави и много грешки… Избягвайте грешките…
                        2. Хубавото да си шизофреник е, че никога не се чувстваш самотен…
                        3. Мъдростта ме преследва, но аз бягам по-бързо…
                        4. Срещу любов от пръв поглед помага само вторият…
                        5. Всички искат да се върнат към природата, но никой пеша…
                        6. Не всичко, което има две бузи е лице…
                        7. Нямаме шансове, но ги използваме…
                        8. Не е достатъчно да нямаш собствено мнение… трябва да притежаваш и способността да не можеш да го изразиш…
                        9. Винаги има две мнения – грешното и моето.
                        10. Дълговете са единственото нещо, което човек може да прави без пари…

                        Коментар


                        • Правостояща блондинка пътува в полупразен влак. След няколко часа минава кондукторът.
                          Блондинката:
                          - Извинете, бихте ли ми казали къде е място номер 952586?
                          Кондукторът с недоумение й поглежда билета:
                          - Влакът е без места, а това което гледате е серийния номер.

                          Коментар


                          • Коментар


                            • Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                              Коментар


                              • Коментар

                                Working...
                                X