IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Коментар


    • Патрул на Първо районно задържа в подлеза пред хотел "Плиска" престъпна група продаваща фалшиви дипломи.
      Както сподели пред нашия кореспондент доц. д-р на ик. науки гл. сержант Петров, за съжаление, групата успя да избяга.
      При главоболие не се дава Но-Шпа, въпреки че при много хора главата е кух орган с гладка мускулатура

      Коментар


      • Първоначално изпратено от deresel Разгледай мнение
        Днес сутринта гражданинът Иванов, след тежко препиване снощи, се събуди в 50 нюанса кафяво.
        аз като виден оптимист бих казал, че това, че гражданина Иванов се е събудил в 50 нюанса кафяво е много по-добре отколкото да се събуди в 50 нюанса синьо

        Коментар


        • "Живял някога един принц, който веднъж загубил ума си по една прекрасна принцеса и решил да я попита: "Ще се омъжиш ли за мен?"
          И тя отговорила: "Не!!"
          И принцът живял дълго и щастливо, ходел на лов и за риба, всеки ден се виждал с приятели, пиел много бира, напивал се мощно, играел голф и покер, разхвърлял чорапи из целия дворец, не свалял дъската в кенефа, чукал слугини, приятелки и съседки, пял си под душа, и пърдял когато пожелае, и гръмко се оригвал, и си драпал топките.
          Край."
          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bullbear Разгледай мнение


            СЕНЗАЦИЯ: ЗАКЛАХА ТРИ СВИНЕ С ТЪП НОЖ В АНАДОЛА ПРЕЗ АВГУСТ!*

            https://www.facebook.com/jivko.trifo...34766099894989

            Вярвам в безпристрасността и професионализма на българските журналисти, но това ме разби:
            Не че не размишлявали и над словосъчетанието „катеричката на Ана“, но вестника любезно ни спестява подробностите, за да не изгуби детската аудитория.
            www.investor.bg

            Коментар


            • Бях днес на събеседване във фирма.
              Мениджърът човешки ресурси ми даде нотбук и ми каза:
              - Опитайте се да ми го продадете.
              Аз взех нотбука, излязох с него от стаята, а след това и от сградата. След няколко минути, когато бях на две пресечки от сградата, телефонът ми иззвъня и мениджърът започна истерично да крещи:
              - Веднага върни моят нотбук обратно!
              - Няма проблем. Двеста лева и е Ваш.......
              http://milom.blog.bg/

              Коментар


              • Ако грък, излизайки сутрин на улицата, не види протести, демонстрации, бой, полиция и счупени витрини, той веднага разбира, че се е случило нещо ужасно!
                http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Матю Стокс Разгледай мнение
                  Това не е български номер, да!
                  Но номерът на анти-БГ хейтърът е първо да плюне по ТАТКОВИНАТА си, крещейки с главни букви, а после да си размърда куфалницата... е, ако някой го подсети!
                  Болшинството от тия гъзари избиват комплекси,за да бъдат забелязани,пред девойчета,в социалната си среда и.т.н.Да изпъкнеш като "въшка на чело" е целта
                  на занятието.Много време му отделихме да го е...!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                    Рекламата на магазина е на Български! ( т.е. това е в България)
                    Кържаали.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                      Това не е български номер. В нашите номера няма L и N, освен това в нашите трябва задължително да е обозначена областта и после може 6 цифри или букви. Не е наш.
                      Това не е български номер, да!
                      Но номерът на анти-БГ хейтърът е първо да плюне по ТАТКОВИНАТА си, крещейки с главни букви, а после да си размърда куфалницата... е, ако някой го подсети!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                        Това не е български номер. В нашите номера няма L и N, освен това в нашите трябва задължително да е обозначена областта и после може 6 цифри или букви. Не е наш.
                        Рекламата на магазина е на Български! ( т.е. това е в България)
                        Не казвам,че номера е Български!!!
                        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                          АЛШУШОН ,ПРОСТОТИЯТА В НАЩА ТАТКОВИНА Е В МНОГО ГОЛЕМИ КОЛИЧЕСТВА,РАЗХВЪРЛЯНО НА ГЛАВА ОТ НАСЕЛЕНИЕТО!
                          Това не е български номер. В нашите номера няма L и N, освен това в нашите трябва задължително да е обозначена областта и после може 6 цифри или букви. Не е наш.
                          Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                            АЛШУШОН ,ПРОСТОТИЯТА В НАЩА ТАТКОВИНА Е В МНОГО ГОЛЕМИ КОЛИЧЕСТВА,РАЗХВЪРЛЯНО НА ГЛАВА ОТ НАСЕЛЕНИЕТО!
                            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                            Коментар


                            • Коментар


                              • Каубой язди из прерията. На пътя стои жена и маха за стоп. Той спира и я качва зад себе си на коня. Яздят нататък и жената се опитва да го заговори:
                                - Какъв голям кон имате!
                                - Да, аз съм от Чикаго, а там всичко ни е голямо.
                                - А каква голяма шапка имате!
                                - Нали ви казах, аз съм от Чикаго, а там всичко ни е голямо.
                                - И какъв голям пистолет имате!
                                - Вече ви казах, че съм от Чикаго, а там всичко ни е голямо.
                                Стигат до някакво градче, настаняват се в хотел и преспиват заедно. На сутринта жената с разочарование казва:
                                - Нали разправяше, че в Чикаго всичко ви е голямо?
                                - Ами аз откъде да знам, че и ти си от Чикаго...

                                Коментар

                                Working...
                                X