IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Еволюция - в някои части на света е позакъсняла
    https://www.facebook.com/Orbita92.9F...3082595052782/
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
      Просяк влиза в книжарница и си купува черно-бял плакат на Бойко Борисов за 0,10 лв. След около една седмица влиза и купува 10 плаката. След един месец спира москвич, излиза просякът и купува 100 плаката на Бойко Борисов. След известно време спира Дачия, излиза просякът и купува 1000 плаката. След два месеца спира черен мерцедес, излиза просякътв черен костюм с 5 бодигарда. Влиза в книжарницата:
      - Искам да купя всички плакати на Бойко Борисов!
      - Добре де казъл продавачът преди около половин година бяхте просяк. От тогава идвате и ми купувате плакати на Бойко Борисов и забогатяхте. Как стана това?
      - Открих стрелбище!
      Киро, казвай, ако знаеш, къде е това стрелбище?

      Коментар


      • Просяк влиза в книжарница и си купува черно-бял плакат на Бойко Борисов за 0,10 лв. След около една седмица влиза и купува 10 плаката. След един месец спира москвич, излиза просякът и купува 100 плаката на Бойко Борисов. След известно време спира Дачия, излиза просякът и купува 1000 плаката. След два месеца спира черен мерцедес, излиза просякътв черен костюм с 5 бодигарда. Влиза в книжарницата:
        - Искам да купя всички плакати на Бойко Борисов!
        - Добре де казъл продавачът преди около половин година бяхте просяк. От тогава идвате и ми купувате плакати на Бойко Борисов и забогатяхте. Как стана това?
        - Открих стрелбище!

        Коментар


        • - Красавице, дай си телефона!
          - Младежо, пишете - +79991234567.
          - Хм...така изведнъж...
          - Пишете, пишете, не се срамувайте. Звъннете ми тази вечер точно в шест. В седем сме на вечеря. Не обичам да се храня по-късно. Днес няма да има секс. Рано е. Вземете пари. Обичам раци. Няма нужда от цветя - спестете ги.
          Утре вече може секс. Обичам да съм отгоре. Половин година стига ли ви? Не мога да отлагам прекалено децата, пък и вие също. Момченце. А след това и дъщеричка. Ще напълнея. А вие ще оплешивеете. Ще се хванете със съседката, а аз ще ви взема апартамента.
          - Леле колко си тъпа!
          - По-добре да изгубиш две минути, отколкото 20 г.

          Коментар


          • Life won't wait for you.

            Коментар


            • Погледнете цените на бензина! А сега погледнете мен! Погледнете пак цените на бензина! А сега пак погледнете мен... Да, аз съм на кон!

              Коментар


              • Виц на деня: Като отиде в Гърция, Катето Евро ще се казва само Катето

                Коментар


                • Един човечец се оплакал, че докато изпушил една цигара, рублата силно поевтиняла.
                  Колко пъти трябва да ви кажа, че пушенето не е полезно, а вредно?
                  Last edited by Ivan2015; 18.08.2015, 10:58.

                  Коментар


                  • Кандидат-депутат се връща посърнал вкъщи, след обявяването на изборните резултати.
                    - Колко гласа набра? – пита жена му.
                    - Три…
                    - Винаги съм знаела, че имаш любовница!
                    Last edited by X_Y; 18.08.2015, 08:38.

                    Коментар


                    • - Абе ти как сваляш мадами?
                      - Ами казвам им директно, че ще ги чукам...
                      - Сигурно ядеш много шамари?
                      - Да, ама и чукам...

                      ----

                      Независимо от това дали се водиш от сърцето или разума, така или иначе гониш целта, която ти е поставил пениса...


                      Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                        Доналд и Клинтънова вървели по улицата и срещнали бездомен човек, протягащ злочесто ръка за милостиня. Тръмп го съжалил, дал му визитката си и му казал да отиде в неговият офис, за да получи някаква работа, след това извадил 20 кинта от портфейлът си и ги подал на бездомникът.

                        Клинтънова останала впечатлена от това и когато след малко стигнали до друг просяк, тя избързала към него, за да изпревари Доналдът, казала му къде е социалната служба, където да поиска помощи, щипнала ловко 20 долара от джобът на Доналдът, удържала си 15 кинта административни такси и гордо подала на беднякът останалата петачка.
                        Доналдът го карали в лимузината, както обикновено и понеже стъклата били затъмнени не видял ни просяк ни нищо.

                        Сори, мойта версия не толко смешна но пък много по-достоверна, пък колко място спестих

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Сините камъни Разгледай мнение
                          https://www.youtube.com/watch?v=hgExTrqH0n8


                          Скрита камера, поздрав " добро утро, съседи", но се чува като "негри", реакциите следват .....
                          Ама показва, че и нейбърите изясняват случката, преди да скочат да го пребият!

                          Коментар


                          • Доналд и Клинтънова вървели по улицата и срещнали бездомен човек, протягащ злочесто ръка за милостиня. Тръмп го съжалил, дал му визитката си и му казал да отиде в неговият офис, за да получи някаква работа, след това извадил 20 кинта от портфейлът си и ги подал на бездомникът.

                            Клинтънова останала впечатлена от това и когато след малко стигнали до друг просяк, тя избързала към него, за да изпревари Доналдът, казала му къде е социалната служба, където да поиска помощи, щипнала ловко 20 долара от джобът на Доналдът, удържала си 15 кинта административни такси и гордо подала на беднякът останалата петачка.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bpst Разгледай мнение
                              ..................................

                              И изопаченият страх от насилие,
                              изтрива усмивката от всяко лице
                              и здравият разум позвънява на камбаната.
                              Това не е никаква технологична разруха.
                              О, не, това е пътят към ада...

                              И всички пътища са блокирани,
                              а ти не можеш да направиш нищо...
                              Всичко е като късчета хартия,
                              отлитайки надалеч от теб.
                              Погледни светът навън, погледни го добре.
                              Какво става тук долу.
                              Трябва да научиш урока си бързо... и го научи добре!
                              Това не е издигаща подвижна магистрала.
                              О, не, това е пътят...
                              Казах че това е пътят...
                              Това е пътят към ада.
                              Велик е

                              Коментар


                              • Легнал полицай стана и побягна когато видя ,че към него се приближава ПееФски на велосипед .
                                Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                                Коментар

                                Working...
                                X