IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Life won't wait for you.

    Коментар


    • Майка пита дъщеря си:
      - Какво ще правиш на Нова година?
      - Руска салата, алкохол, секс.
      - Какво, какво?
      - Шегувам се бе мамо , откъде руска салата!

      Коментар


      • Click image for larger version

Name:	10274304_980653892017688_7902345746862968516_n.jpg
Views:	1
Size:	23.5 КБ
ID:	3041065

        Коментар


        • Коментар


          • Мъж вижда табела на входа на женски манастир - "Само срещу 50 евро Ви предлагаме секс със млада монахиня ". Почукал на вратата. Отворила му засукана монахиня. Мъжът платил таксата. Монахинята:
            -Господине, докато се приготвя, вървете по коридора отсреща и ме изчакайте зад оная врата.
            Тръгнал мъжът, стигнал вратата, отворил я и се оказал на улицата, а вратата зад него се затворила. На нея имало друга табела -"Днес ви пре**а сестра Мария!"

            Коментар


            • Парите идват, виждат колко акъл имаш... и ако нямаш си тръгват!

              Коментар


              • Новина от вчера

                Емир чупи крак, роднини идват на свиждане с 9 самолета

                Работата на летището в Цюрих бе нарушена заради травма на бившия емир на Катар шейх Хамад бин Халифа ал Тани, съобщи в. “Гардиън”.

                Шейхът си счупил крака по празниците и пристигнал на лечение в Швейцария. Цяла група членове на кралското семейство дошли да го посетят - всеки с частния си самолет, общо 9 еърбъса. Пристигането на флотилията предизвикало хаос в графика на швейцарските авиодиспечери.

                Коментар


                • В бара влиза посетител и моли бармана
                  да налее в 200 грамова чаша 300 грама уиски.
                  Барманът, удивено:
                  - Това е невъзможно?
                  - Тогава ми сипете в две чаши по 150.
                  Барманът налива в две чаши по 150 грама.
                  Посетителят излива всичкото в 200 грамова чаша и го събира.
                  Барманът:
                  - Вие сте фокусник!
                  - Не, братле, фокусник си ти, аз съм данъчен инспектор!

                  Коментар


                  • "Трима папи са ме галили по главата" и "две каки си говорят” – това бяха само малка част от купищата запомнящи се цитати на българския премиер Бойко Борисов през тази година.

                    Както добре знаем, Борисов доста често говори каквото му дойде на момента в главата. За мнозина това е признак на неособено пълна глава, но пък е факт, че премиерът изрича незабравими думи – такива, които носят много поука. Вярно, че поуката обикновено е какво да не правим, когато го чуем, но и това си е житейски урок.

                    И така – сайтът Actualno.com представя най-запомнящите се реплики на Борисов извън първите две, с които започнахме. Не смеем да ги подредим от 1 до 10, защото кой ли ще дръзне да мери премиерската „гениалност” – затова са подредени по хронологичен ред.

                    11 февруари: "Иванов, Вучков, с какво бихте запознали колегите си по делото „Червеи”, че ще ви питам и за „Кадаиф".

                    Репликата е изречена по време на заседание на правителството и е подкана към тогавашния вътрешен министър Веселин Вучков и тогавашния правосъден министър Христо Иванов да хвърлят повече светлина по скандала с подслушване от страна на ДАНС на МВР. Не стана ясно какво е обядвал и вечерял премиерът.

                    13 февруари: "Гледам долу къщата в Банкя, ама няма парашут. Кръжахме като щъркел със счупено крило".

                    Борисов разказва какво е изпитал, след като правителственият „Фалкон” не можа да затвори колесника си - без да влиза в уточнение дали кафяво-жълтото му е станало любим цветен нюанс. При това този инцидент не беше единственият такъв с машината през тази година. Един от другите случаи – на 29 ноември, беше свързан със силен вятър. Тогава Борисов поостроумничи в Брюксел: "Е, парашут нямам, защото за Севда (бел. ред. – Севдалина Арнаудова, началникът на политическия кабинет на Министерския съвет) не можем да намерим".

                    6 март: "Който ме познава, знае че съм неуправляем".

                    Борисов реагира на оставката на Веселин Вучков заради нежеланието да бъдат уволнени бившия главен секретар на МВР Светлозар Лазаров и бившия председател на ДАНС Владимир Писанчев. След оставката на Вучков двамата си тръгнаха, а в парламента Борисов се изцепи: "Единствената ми грижа беше тази част от залата (бел. ред. – Реформаторският блок, Патриотичният фронт и АБВ) да бъде спокойна, че няма ченгеджийски номера – лиана, маймуни, галерии".

                    16 март: "Ако се появят много бебета заради бедствията, ще ви гасим тока за по седмица".

                    Министър-председателят намери решение на демографската криза в разгара на снежните бедствия в Родопите, които отрязаха стотици хора и ги оставиха в първобитни условия на живот.

                    31 март: "Аз, понеже имам големи гърди, само за кърменето в мола не ме е питал някой".

                    Борисов намери как да се измъкне от въпроса относно срещата си с Цветан Василев точно преди фалита на КТБ.

                    31 март: "Всеки като дойде в Банкя, все едно е цунал папата по ...".

                    Ето я всъщност първата „папска серия” в Борисовата папска елегия. Тя беше продължение на темата „КТБ” и контакта на лидера на ГЕРБ с Цветан Василев.

                    11 май: "Няма заплата, която да ме удовлетвори за работата, която върша".

                    Думи, които се отнасят за огромното мнозинство българи.

                    15 юли: "Съседът ми има едни пуйки, и журналистите така – прлю, прлю, прлю"

                    Изпъчващият пред всяко микрофонче големите си гърди премиер не иска да говори повече за съдебната реформа – още преди партията му да я провали.

                    21 август: "Което куче ме е залаяло, все е побесняло".

                    Борисов разсъждава как така пусна Мая Манолова да стане омбудсман. Изводът – бил добър по душа. Як си сине, ама си будала, казвал бащата на премиера (бел. ред. – съветваме повече хора да се сетят за тази мъдрост на бащата на Борисов като ходят да гласуват).

                    25 септември: "Нямаше българин да отиде и да се върне от морето без разстройство – сега се връща водата, бистра като сълза".

                    Само една от многото генетични хиперболи за живота в България, изстреляни от Борисов на тази паметна дата. Ето и още:

                    "Явно българинът е много богат, затова има задръствания по магистралите";

                    "Професионалист съм в тениса, изкарвам пари... Залагаме пари, на сладоледи играем, на пилета, на таратори, на доматен сок, на по 5-10 лева - да ти ги направят на фунийка, да ти ги сложат на ракетата".

                    Въобще поуките от кафявата картина от Лозенец през това лято бяха претворени в думи.

                    Коментар


                    • Англичанин, швед и руснак в Лувъра, пред картина изобразяваща Адам и Ева в райската градина.
                      - Погледнете тази прекрасна градина - казал англичанинът - само англичани могат да отгледат толкова съвършена градина!
                      - Да бе - казал шведът - те са абсолютно голи, без това изобщо да ги смущава, със сигурност са скандинавци!
                      - Глупости - казал руснакът - нямат дреха на гърба си, нямат покрив над главата си, имат една-едничка ябълка за двама им, обаче им се обяснява, че са в рая - без съмнение руснаци!
                      Don't work hard, work smart!

                      Коментар


                      • Тя и той в скъпо заведение:
                        – Скъпа, аз ще платя виното, а останалата сметка ще си я разделим, защото аз миди не съм ял. После нали ще дойдеш при мен?
                        – Добре миличък, първо ще се целуваме, а след това всеки ще си мастурбира самостоятелно

                        Коментар


                        • Докторе, жена ми не получава оргазъм!
                          - А как го правите?
                          - Ами лягаме ребром наляво и така всеки път.
                          - Защо не пробвате надясно?
                          - Как така надясно - с лице към мама?!

                          Коментар


                          • "Ислямска държава" пое отговорност за коледния концерт на "Пайнер".
                            http://milom.blog.bg/

                            Коментар


                            • СТАР, НО ЗЛАТЕН- Списание "Аз Жената" провело конкурс на тема: "Познаваме ли жените?". Победител станал Петьо Иванов на 10 години.
                              Възмутен читател пише до редакцията:
                              "Що за безобразие? Аз съм на 65 години и от 15 годишен познавам жените, а Вие дадохте наградата на някакво дете!"
                              Отговарят му от редакцията:
                              На първия въпрос от конкурса "Къде жените са най-къдрави?" Петьо е отговорил правилно - в Африка.
                              А Вие какво отговорихте?!
                              Че и сте нарисували!
                              На втория въпрос "Как се казва най-важния орган на жените?" Петьо пак е отговорил правилно - Световната женска федерация.
                              А Вие какво отговорихте?!
                              Че и сте нарисували!
                              И на третия въпрос "Какво чакат жените с нетърпение всеки месец?" Петьо пак дава верен отговор - новия брой на списанието "Аз жената".
                              А Вие какво отговорихте?
                              Благодаря, че не сте и нарисували!

                              Коментар


                              • Лондонски хотел. Британски лорд към слугата си:
                                -Джон, имам чувството, че си забравих чадъра в апартамента. Иди до апартамент 912 и виж дали е там, до камината!
                                Джон хуква по стълбището, защото асансьорите не работят. Връща се и докладва:
                                -Сър, там е. Да Ви го донеса ли?

                                Коментар

                                Working...
                                X