IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
    Опашка пред портите на Рая...
    Vanitas vanitatum...

    Коментар


    • Life won't wait for you.

      Коментар


      • Животът на мъжа се дели на 5 етапа:

        І етап - не знае кой е Дядо Коледа;
        ІІ етап - вярва в Дядо Коледа;
        ІІІ етап - не вярва в Дядо Коледа;
        ІV етап - е Дядо Коледа;
        V етап - започва да прилича на Дядо Коледа...
        Vanitas vanitatum...

        Коментар


        • Опашка пред портите на Рая. Свети Петър привиква трима мъже и им казва, че ще ги пусне, само ако са преживели много тежки премеждия.
          Първият почва:
          - Все ми подмятаха, че жена ми кръшка. Преместихме се в нов блок, на 25-ия етаж. Не я пусках никъде и все пак... Веднъж се прибирам 1 ден по-рано от командировка и виждам в антрето мъжки обу...вки. Претърсих цялата къща и най-накрая го намерх на балкона, мръсника! Висеше на ръце от парапета. Започнах да го удрям, но не падаше, а само викаше "Помощ"! Удрях го по пръстите с чук, докато падна, но и тогава не умря, а уцели храстите. Затова вдигнах хладилника, и го метнах по него. Улучих го, той умря и аз от толкова вълнения получих инфаркт.
          Свети Петър му казал: "Много страдания си преживял, влез в Рая".
          Вторият разказва: Аз съм спортист, живея на 26-тия етаж и всяка сутрин правя гимнастика на балкона. Прилоша ми и паднах през парапета, но слава Богу, хванах се за долния етаж. Тогава излезе този луд и почна да ме бие, после започна да ме удря с чук и аз паднах. Съвзех се в храстите, оцелял по чудо и тогава отгоре ми падна един хладилник и ме уби.
          Свети Петър казал: "Много си се намъчил, синко, влизай в Рая. "
          Третият мъж казал:
          - А аз, свети Петре, си седя кротко в един хладилник и изведнъж...

          Коментар


          • http://obed-news.info/?p=50958
            Науката може да напредва, технологиите да се развиват, човешката глупост, обаче, си остава необяснима. Когато гениалните й проблясъци бъдат запечатани на снимка, нещата стават грандиозно потресаващи.

            http://obed-news.info/?p=51005
            “Със задните си части Крум запушил Върбишкия проход, а с предните си части лично дебнел в засада Никифор.”

            “Бай Марко бил генерален спонсор на Априлското въстание.”
            Last edited by v_tin; 23.12.2015, 01:21.

            Коментар


            • Life won't wait for you.

              Коментар


              • Каква е пряката зависимост между краката и гърлото?
                – Като си намокриш краката – боли те гърлото, като си намокриш гърлото – не те държат краката...

                Коментар


                • ОТ НЕТА- В България започнаха опитите за кръстоска на Тиква със Свиня.В генното инжинерство това е безмислено.В политиката се случва.Има малка подробност,Свинята обича да яде тикви...

                  Коментар


                  • Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Коментар


                      • Първоначално изпратено от MZ/X Разгледай мнение
                        Греф: Цена на нефть не упадет ниже $40 за баррель

                        Коментар


                        • Докато бащата редеше елхата, речниковият запас на щерката се увеличи значително.

                          http://www.infosi.bg/dokato-bashtata...i-znachitelno/

                          Коментар


                          • Коментар


                            • - Съседке, как мислите, дали нашата Розичка ще стане певица? Или ще стане танцьорка?
                              - Мисля - танцьорка.
                              - О! Вие сте виждали как тя танцува!
                              - Не съвсем. Слушали сме как пее...

                              Коментар


                              • Войник докладва:
                                -Господин поручик жена ти е дошла при тебе!
                                -Не"при мен" ,а при "Вас"!
                                -Вчера идва при нас Господин поручик, а днес е при тебе!

                                Коментар

                                Working...
                                X