IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Купува си Цв. Цв. поредния апартамент и вика свещенник.
    -Искам да осветиш апартамента - там света вода, молитви - да прогониш злите сили и никога там да не им стъпват краката.

    -Няма проблеми, ще го направим. А само да попитам - вие къде ще живеете после?


    We have no money, therefor we shall have to think...

    Коментар


    • Мъж отсяда в хотел в Австралия. В стаята има компютър и той решава да изпрати електронно писмо на жена си. Обаче случайно сбърква адреса и без да осъзнае грешката си изпраща писмото. В същото време някъде в Хюстън, вдовица се връща от погребението на съпруга си. Вдовицата решава да си провери електронната поща за писма от роднини и познати. След като прочита първото писмо, тя пада възнак в безсъзнание. Синът на вдовицата дотърчава в стаята, намира майка си на пода и хвърля поглед на екрана, на който пише:

      До: моята любяща съпруга
      Тема: пристигнах
      Дата: 7-ми септември, 2005 г.

      Знам, че ще се изненадаш да ме чуеш. И тук имат компютри вече, и можеш да изпратиш писма на своите любими. Току-що пристигнах и отседнах тук. Виждам, че всичко е приготвено и за твоето пристигане утре. Нямам търпение да се видим! Надявам се твоето пътуване да е също безпроблемно, като моето.

      Послепис: Адски е горещо тук долу!

      Бизнес поука: Уверете се, че комуникацията се осъщестява между правилните страни. Иначе резултатите могат да не отговорят на очакванията ви.

      Коментар


      • Върви си Принцът из гората, пуска по някоя стрела ей така, за кеф, по едно време стига до някакво езерце. Абее, чисто блато. В блатото - жаба. И жабата изведнъж проговорила с човешки глас:
        - О, Принце, аз съм омагьосана! Целуни ме и ще се превърна в красива принцеса!
        Позамислил се принцът, поогледал се – няма никой. К'во пък толкова? Целунал жабето. И жабето - БАМ, се превърнало в красива принцеса! Естествено, голичка, щото откъде 42 номер рокля в блатото?
        Грабнал я Принцът, че а отпред, а отзад, ха на Г, в общи линии, свършил работата по царски. Седнал да си почине, в това време принцесата се посъвзела и започнала да мрънколясва:
        - Ама как така, що веднага секс? Не, че се оплаквам, ама сватбата?
        На Принцът чак му изпаднала пурата от устата! Скочил нашият:
        - К'ва сватба ма?!?
        И като й изчаткал един наопаки, принцесата паднала и се превърнала обратно в жаба! Погледал принцът, почесал се и я прибрал в джоба си:
        - Еййй, баси удобното нящу!!!..

        Коментар


        • Двама приятели си говорят:
          - Днес, сутринта на закуска, допуснах страшна грешка на езика...
          - Колко пък да е страшна?
          - Вместо - "Скъпа, моля те, подай ми млякото", казах - "Снежано, животно мръсно, съсипа ми живота!!!"

          Мъж в командировка праща SMS на жена си: "И все пак обичам само теб!"
          В отговор получава: "Засега и ти си най-добрият."

          Коментар


          • ЗЛАТЕН

            Човек връхлита в аптеката и прережда дългата опашка от хора. Изважда от джоба си презерватив и го показва на аптекарката:
            - Виждате ли го това?
            - Виждам го.
            - Купих го от вас, а на него има дупка. Знаете ли какво може да ми струва тази дупка? Осемнадесет години издръжка, или СПИН или сифилис. Затова сега искам да ми дадете книгата за оплаквания и да се оплача.
            От опашката се провиква старец:
            - А така моето момче. И напиши, че се огъват!..

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
              В спешното докарали бай Иван с тежки изгаряния. След като му оказали първа помощ му направили рентгенова снимка. Докторът като видял снимката учуден попитал пациента:
              - Но вие имате повече счупвания, отколкото изгаряния, как е възможно?
              - Възможно е докторе, гасиха ме с лопата.

              Коментар


              • Средна възраст е, когато не те интересува, къде отива жена ти, важното е да не те влачи с нея.
                http://milom.blog.bg/

                Коментар


                • Първоначално изпратено от BobbyD Разгледай мнение

                  Не . Прочети мненията за троянския кон, под предното мое и в същия контекст раздели думата курниз на 2 равни части .
                  не думай!
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    демек, било е перде?
                    Не . Прочети мненията за троянския кон, под предното мое и в същия контекст раздели думата курниз на 2 равни части .

                    Коментар


                    • destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                      Коментар


                      • Click image for larger version

Name:	a.jpg
Views:	1
Size:	28.8 КБ
ID:	3218928

                        Коментар


                        • Шофьорът на камиона, сменяйки гумата в студената зимна нощ, си мислеше:
                          - По дяволите! Казваше ми мама: учи, сине, да станеш гинеколог - и парите ти в джоба, и ръцете ти на топло.,,

                          Коментар


                          • В спешното докарали бай Иван с тежки изгаряния. След като му оказали първа помощ му направили рентгенова снимка. Докторът като видял снимката учуден попитал пациента:
                            - Но вие имате повече счупвания, отколкото изгаряния, как е възможно?
                            - Възможно е докторе, гасиха ме с лопата.

                            Коментар


                            • http://gospodari.com/%D0%B3%D0%B0%D1...deo129375.html

                              Коментар


                              • Отидох да ловя риба, ей така… да разпусна малко. По едно време цигарите ми свършиха и се сетих, че сина ми вчера си забрави неговите в колата ми, запалих си… и като започна да кълве… акули, русалки, делфини, Лох Нес чудовища!!..

                                Коментар

                                Working...
                                X