IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • -От колко почва родителската среща?
    -От 60 лв.

    Коментар


    • Купе. Трима. Младеж, девойка и мъж. Девойката е с минипола и дълбоко деколте, което те кара да ... Опитва се да привлече вниманието на младежа, питайки го какво чете, но той не й обръща внимание даже на поканата да отидат до вагон-ресторанта. Накрая тя излиза сама от купето. Веднага щом затваря вратата, мъжът казва на младежа:
      - Ти в ред ли си?Тя ти се натиска! Аз така се възбудих, че бих изчукал и куче!
      Младежът:
      - Бау, бау...

      Коментар


      • В кръчма в провинцията влиза мъж. Дрехите му са маркови - вярно, малко поизносени. Избира си маса. Сяда. Вика келнера:
        - Риба имате ли?
        - Шаран, треска, пастърва...
        - Не, аз искам скумрия - позастояла и вмирисана, ако може...
        - Добре, ще вземем от бакалията.
        Мъжът казва замислено:
        - Трябва да се приготви по специална рецепта...
        - Каква рецепта?
        - Моля ви, не я почиствайте, не я размразявайте, не я мийте!
        - ???
        - И с повечко сол, но само от едната страна! А от другата поръсете черен пипер колкото ви душа иска! Да! И трябва да се пържи без масло, просто я метнете на тигана, така че от едната страна да изгори, а от другата да посивее!
        Келнерът се отдалечава в недоумение. Мъжът подвиква след него:
        - И когато сте готов да ми донесете рибата, не ми я сервирайте по никакъв специален начин - просто ми я метнете през целия ресторант и просъскайте "Яж, куче проклето!"
        Келнерът само повдига рамене и изпълнява всичко, точно както му нареждат...
        Разчувстван, столичанинът със сълзи на очи му дава двеста лева бакшиш, прегръща го с благодарност и му казва:
        - Трети месец съм в командировка бе, затъжих се за жена си, много ми липсва!..

        Коментар


        • В. Големански: Грешки се допускат, важното е, че имахме достойнството да я признаем

          Борсата може да обезщети засегнатите от сделки преди спиране на търговията с акции на Неохим и Трейс

          http://www.investor.bg/novini-i-anal...iznaem-246302/

          Коментар


          • https://www.facebook.com/thepeoplesv...zIMrcbW6yAYQ0k

            Коментар


            • Да правиш секс с някого докато спи, не е изнасилване, а брак...

              Коментар


              • На Ирина Бокова мъжът пере пари, а на някои мъжете и чиния не измиват!
                http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                Коментар


                • ЗЛАТЕН

                  Мъж на средна възраст влиза в бар, придружен от щраус, а на гърба на птицата - едно мокро коте.
                  Преди втрещеният барман да реагира, човекът викнал по едно питие за всички и рязко вдигнал градуса на местното удовлетворение.
                  Пили, какво пили, накрая барманът му връчил сметката, мъжът бръкнал в джоба си, извадил шепа банкноти и те се оказали точно!
                  На следващата вечер пак - същият странен антураж и същите точни пари.
                  И на следващата пак!
                  Накрая барманът не издържал и питал: "Виж, харесва ми, дето вдигаш настроението и оборота на компанията всяка вечер, ама кажи - какви са тия животни и как така никога не броиш парите, само бъркаш в джоба и вадиш точно, колкото е сметката?"
                  "А, заеби... - казал мъжът. Хванах Златната рибка и тя вика, казвай три желания. И аз казах: искам до мен винаги да крачи едно дългокрако пиле, котето му да е винаги мокро и всичко да ми е точно... Е, изпълни ми желанията, нейната мамица!
                  Та, внимавайте не само какво, а и как си го пожелавате!
                  И за прокурорите се отнася...

                  Коментар


                  • https://www.facebook.com/Kavkazci/vi...qqnBKMA93RIZGA

                    Коментар


                    • Коментар


                      • Какъв парадокс са жените!
                        Редовно ходят на козметик за различни епилации, изсмукват си мазнини, правят си пластични операции, инжектират си разни колагени в джуките,слагат си изкуствени цици, някои си махат долните ребра или си удължават краката.Но не пускат отзад,защото боляло...

                        Коментар


                        • Ето КОЙ- Калин Крулев Познайте по какви учебници е учил министърът на икономиката за да завърши право на 21 години! Не е трудно. Зелени...

                          Коментар


                          • Click image for larger version

Name:	870258-l.jpg
Views:	1
Size:	83.2 КБ
ID:	3233538


                            Кой чете учебника, нещо не мога да го разпозная?

                            Коментар


                            • Как мъжете да четат обяви от жени:

                              - Около 40-те съм /на 49 години е/
                              - Обичам приключенията /Спала е с всички в квартала/
                              - С атлетично тяло /Няма цици/
                              - Емоционално стабилна /На медикаменти е/
                              - Феминистка /Кучка/
                              - Имам свободен дух / Развява се като призрак/
                              - Търси приятелство /Опитва се да докаже, че не е курва/
                              - Забавна съм /Дразнеща е/
                              - Старомодна съм /Не очаквай свирка/
                              - Отворена съм за нови идеи /Отчаяна е/
                              - Страстна съм /Не носи на алкохол/
                              - Рубенсов тип /Тлъста е/
                              - Романтична съм /Изглежда добре само на свещи/
                              - Малко пълна /Много пълна/
                              - С пропорционало тяло /Висока като кон, но и тежи толкова/
                              - Търся мъжа на сърцето си /някой, който може да я изтърпи/
                              - Самотна съм /Някой вече се се е застрелял, за да
                              се спаси от нея/
                              - Млада по сърце /Пенсионерка/

                              Коментар


                              • Двама евреи се карат.
                                - Черното и бялото са цветове! - настоява първият.
                                Напротив не са! - казва другият.
                                Спорили, спорили... та решили да питат един човек.
                                Пита ли го:
                                - Черното и бялото цветове ли са?
                                - Цветове са! - отговорил той.
                                И единия евреин казал на другият:
                                - Е сега, видя ли че съм ти продал цветен телевизор...

                                Коментар

                                Working...
                                X