IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Много внимавайте какво си купувате от онлайн магазините! Цецу си поръча „Пенисоувеличител” за 150 лв плюс доставката, а му изпратиха лупа! Единственото, което пишеше в инструкцията за употреба, бе:
    „Да не се използва на слънце”!..

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
      Централна новина в държавната телевизия - вицепремиер открива ...тоалетна!?!
      СМЯХ И Ужас!
      Браво на Председателството!
      Днес, 28 ноември, 2017 година, 21 век..
      Място на действието - стабилна България...
      Е нали Б.Б. е в Унгария и няма как да отиде
      И на вицето се паднало пререже лентичката на кинефа

      Коментар


      • Централна новина в държавната телевизия - вицепремиер открива ...тоалетна!?!
        СМЯХ И Ужас!
        Браво на Председателството!
        Днес, 28 ноември, 2017 година, 21 век..
        Място на действието - стабилна България...

        Коментар


        • Като стана въпрос за интелектуалци се сещам за един стар виц:
          Говорят си две мутреси:
          - Муцка, снощи излизах с един интелектуалец. Заведе ме на ресторант, после на бар и после у тях. Там малко цуни гуни и после, като извади един пенис...
          - Каквооо??? Какво е извадил??
          - Бе съвсем същото, като к..р, но по-малко.

          Коментар


          • Всичко важно в този живот дължм на майките си:

            1. ДА ВЯРВАМЕ В БОГА - "Моли се на Господ това да се изпере!"
            2. ДА МИСЛИМ ЛОГИЧНО - "Така е, защото аз ти казвам, че е така!"
            3. ДА ПРАВИМ ПРИЧИННО-СЛЕДСТВЕНИ ВРЪЗКИ - "Ако не престанеш да ревеш, ще те пребия от бой!"
            4. ДА ПОСТИГАМЕ НЕВЪЗМОЖНОТО - "Затваряй си устата и си яж супата!"

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
              ЗЛАТЕН - Един поканил дама на кино. След филма я изпратил до тях и казал:
              – Благодаря. Беше ми много приятно да бъда с теб.
              А тя си помислила:
              “Дали няма да поиска да го поканя на кафе у нас?”
              Но той нищо не казал и си тръгнал.
              На следващия ден я поканил на театър, пак я изпратил и пак казал:
              – Благодаря. Беше ми много приятно да бъда с теб.
              А тя пак си помислила:
              “Дали няма да поиска да го поканя на кафе у нас?”
              И пак той нищо не казал и си тръгнал.
              Следващия път я завел на ресторант, пак я изпратил и казал:
              – Благодаря. Беше ми много приятно да бъда с теб.
              Тя не се сдържала и го попитала:
              – Прощавай, но да не си случайно импотентен?
              А той:
              – Не, аз съм интелектуалец. По-добре три дни да почакам, отколкото три часа да те навивам!..
              Жесток...супер. стратегията е железна
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • ЗЛАТЕН - Един поканил дама на кино. След филма я изпратил до тях и казал:
                – Благодаря. Беше ми много приятно да бъда с теб.
                А тя си помислила:
                “Дали няма да поиска да го поканя на кафе у нас?”
                Но той нищо не казал и си тръгнал.
                На следващия ден я поканил на театър, пак я изпратил и пак казал:
                – Благодаря. Беше ми много приятно да бъда с теб.
                А тя пак си помислила:
                “Дали няма да поиска да го поканя на кафе у нас?”
                И пак той нищо не казал и си тръгнал.
                Следващия път я завел на ресторант, пак я изпратил и казал:
                – Благодаря. Беше ми много приятно да бъда с теб.
                Тя не се сдържала и го попитала:
                – Прощавай, но да не си случайно импотентен?
                А той:
                – Не, аз съм интелектуалец. По-добре три дни да почакам, отколкото три часа да те навивам!..

                Коментар


                • Попитали радио Ереван какво трябва да направи Гришо с милионите от наградния фонд в Лондон, за да докаже, че е истински българин?

                  Радио Ереван отговорило: Да ги даде на баба си, за да ги хвърли през балкона!

                  Коментар


                  • В рая две души се харесали и решили да се оженят. Отишли при Св. Петър и го питали дали може.
                    - Хм... - почесал брадата си той, - досега никой никога не ме е молил за такова нещо. Ако наистина сериозно сте го намислили, дайте ми малко време да проверя...
                    И изчезнал. Нямало го вече няколко месеца и двамата вече започнали да се разколебават:
                    - Абе, сигурно си има причина никой да не иска да се жени тук! Я си представи положението - ами че ние сме вечни! И ако нещата нещо не потръгнат, ще трябва да се търпим един друг до края на вечността!
                    Но точно тогава Св. Петър се появил с някакъв пергамент в ръка. Изглеждал ужасно - мръсен и разчорлен, а в очите му току блуждаели пламъчетата на лудостта. Казал с пресипнал глас:
                    - Не беше лесно, но проверих и отговорът е "да"! Можете да се ожените! Всичко е готово за сватбата ви! - Той уморено, но гордо махнал с ръка и изведнъж се появил свещеник и много ангели с музикални инструменти. - Можем да пристъпваме към церемонията!
                    - Чудесно! - зарадвали се онези. - Но искаме да питаме... Какво ще стане, ако нещата не тръгнат на добре и се наложи да се разведем... имаме ли право на развод в Рая?
                    Св. Петър трепнал и изпуснал пергамента, а лицето му почервеняло и той се свлякъл на земята или, по-точно на облака, който пък от удара се разтресъл като водно легло. Ангелите захвърлили свирките и изхвърчели на по-високо. Сеизмичните ондулации станали причина да паднат ореолите на душите в радиус двеста светлинни години.
                    - Леле, сега пък какво стана?! - извикали уплашено двамата, като се държали един за друг.
                    - Какво стана ли?! - изревал Св. Петър - Ще ви кажа какво стана!! Отне ми шест месеца, за да намеря свещеник тук! Имате ли представа колко време ще ви търся адвокат?!!,,

                    Коментар


                    • БЪЛГАРСКА АКАДЕМИЯ НА НЕУКИТЕ - Видният иноватор и предприемач Илиян Мъск плати 2 милиарда долара на БАН за доклад относно бъдещето на Тесла и другите му начинания там с ракетите, зелената енергия и изкуствения интелект.

                      На родните академици е възложено да изготвят оценки на перспективите и препятствията в световен и космически мащаб и да успокоят Мъск с много страници, в които нищо не се твърди, а витиевато се спекулира.

                      Очаква се след някалко разговора с Росатом и няколко български олигарси, докладът от 1 милион страници да заключва, че въпреки най-ниските цени да са на зелена енергия, по-евтиното всъщност е по-скъпо, но без да уточнява за кого и по-добре да сме приятели.
                      Бъдещият СЕО на Tesla Теменужка Петкова пък ще има задача да вкара балканско ноу-хау как с руски атомен реактор да се задвижват ел. коли с американски щепсел.

                      Като чуха новината Ричърд Брансън и Джеф Безос зяпнаха от почуда и завист и се наредиха на опашка пред БАН, а по-иновативните си наеха офис в София Тех Парк.

                      http://milom.blog.bg/

                      Коментар


                      • http://dnes.dir.bg/news/kamera-kirka-26619127?nt=4

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от BobbyD Разгледай мнение
                          Култов "превод" на песен със субтитри от хинди. Авторът е възпроизвел, каквото се чува на "български". Просто без думи...

                          https://www.youtube.com/watch?v=tgmDGlzOzw0
                          За тези които разбират руски ето още една култова песен със субтитри.
                           
                          Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

                          Коментар


                          • Коментар


                            • Един мъж отива при личният лекар. Много го болял лакътя.
                              - Донеси урина за анализ.
                              - Каква урина бе докторе, какъв анализ, просто ме боли лакътя.
                              - Урина за анализ, утре сутринта, на гладно...
                              Ядосал се мъжът и взел и смесил - негова собствена урина, урина от тъщата, урина от дъщерята, урина от жена си, урина от котката, добавил вода от парното и малко спирачна течност от колата. Занесъл на сутринта тази адска смес и след 2 часа при лекарят:
                              - Виж сега, за котката не се безпокой, здрава е. Тъщата ти е болна от рядка болест, само в чужбина ще се излекува. Дъщеря ти е бременна с близнаци в 3-я месец, но за 16 годишната си възраст всичко е наред. На парното трябва да смениш тръбите. Жена ти има хламидий, и затова не ти дава, та като биеш чикии в тясната си тоалетна, си удряш лакътя в стената! Като чул това човекът хукнал навън...
                              Доктора извикал след него:
                              - А да и трябва да смениш и накладките на Голфа, че ще се пребиеш...

                              Коментар


                              • Зетят се прибира вкъщи и казва на тъща си:
                                - Я, плювай по лявото ми рамо веднага!
                                - Защо бе зетко, как така ще плювам по тебе?
                                - Бях на лекар и ми предписа да си разтривам рамото със змийска отрова!!..

                                Коментар

                                Working...
                                X