IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Най-новата псувня в София: “Да го дишаш!”

    Коментар


    • Автобусна екскурзия. Преди да стигнат границата, шофьора:
      - Спираме за 15 минути почивка, за тоалетна, вода...
      След петнадесетина минути шофьорът пита:
      - Някой липсва ли?
      Тишина.
      Минали границата, а при шофьора отива един мъж и казва:
      - Няма я жена ми...
      - Но нали питах - вика ядосан шофьора - питах дали някой липсва!
      - Ама тя не ми липсва, само казвам, че я няма..

      Коментар


      • Коментар


        • Звъни телефона:
          - Ало?
          Приятен женски глас:
          - Честит рожден ден, миличък!
          - Но кой е на телефона?
          - Твоята несбъдната мечта...
          Той със сълзи на очите:
          - Харли-Дейвидсън... ти ли си?
          http://milom.blog.bg/

          Коментар


          • Баба и дядо гледат телевизия. Бабата плаче и нарежда:
            - Виж ги, как се прегръщат, как се целуват, колко се обичат! Дали ще се оженят?
            - Ти пък! Това са Бойко и Юнкер, ма!..

            Коментар


            • Мъж отива на кино.
              Касиерката го пита:
              - Какъв филм искате да гледате?
              - Любовен.
              - За любов между мъж и мъж, жена и жена, мъж и животно, жена и животно?
              - Не, не! Между мъж и жена.
              - А-ааа, исторически значи.
              Мнението не е препоръка за сделки с ценни книжа.

              Коментар


              • Кредитен милионер се обяснява в любов:
                - Нямам думи!
                Тя:
                - Тогава мини на цифри!
                http://milom.blog.bg/

                Коментар


                • Одеве жената вика:
                  - Не съм готвила, хапни нещо от хладилника.
                  Отхапах от един кренвирш и усетих вкус на месо?!?
                  Па, като ме налегнаха едни съмнения:
                  - "Дали пък не е имало някаква трудова злополука в цеха за кренвирши?"..



                  Коментар


                  • - Любими, обещай ми, че ако умра, нема да са влюбиш у некоа друга и да ми изневериш!
                    - Де па ти ма, обещавам! Ма да знааш, че ако не умреш, не важи!..

                    Коментар


                    • Бербатов е първият българин, изкарал пари от Сигани
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар



                      • Циркът с вето върху "цирка" на депутатите: Не обиждайте изкуството!

                        Прочети още на: https://www.dnes.bg/obshtestvo/2018/...ustvoto.365089


                        Коментар


                        • В Перник трескаво се готвят за "Сурва 2018" ... ъфлошлайфи и електрожени не спират , правят се сурвакниците ...



                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                            няма лоша реклама, пък и това си е сериозен концерн:
                            Единия коментар беше, че вече са Hitler&Mussolini.

                            Коментар


                            • няма лоша реклама, пък и това си е сериозен концерн:

                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар





                              • Чета статус на приятелка:
                                - Минус 18 сантиметра!
                                Сега се чудя - отслабнала ли е, подстригана ли е или се е развела?



                                –Деца,днес ще учим буквата "Х".Кой ще каже дума с тази буквичка?
                                –Не Иване,ти,не!Още не си довел баща си за буквата "П"..

                                - Келнер, какъв е този коктейл?
                                - Кокосов х*й.
                                - Е то кокосът почти не се усеща...!?



                                Четох някъде, че човек трябва да пие не по-малко от 2 литра течности дневно... Вчера пробвах - днес направо ще ми се пръсне главата.

                                Двама крадат картофи от склада на ТКЗС-то.
                                Единият пита:
                                - И кво ше праиш после с тия картофи.
                                - Ш'ги занеса на жената. Тя па ш'са зарадва, ш'ми сготви, ш'ми сипе една ракия, после ш'има яко е*ане. Ми ти?
                                - Бе я мислих ги продам, ма май ш'ги нося и аз на жена ти!

                                Две съседки се събрали да пият по кафе и оправят клюките в махалата.След около два часа приказки,гостенката си тръгва.Домакинята се обръща към малкия си син:
                                –Леля Ванче си тръгва.Какво трябва да кажеш?
                                –Ами...не знам!
                                –Аз какво съм ти казвала винаги?
                                –Най-после си тръгна тая глупачка!Два килограма сладки изяде с едно кафе...

                                Служителка в данъчното:
                                - Господине, тука сте забравили да сложите точка.
                                - Ами сложете я вие.
                                - Не може, трябва да е с вашият почерк.

                                -Марийке,ти когато се къпеш пееш ли?
                                -О даа,винаги!
                                -Марийке,ти от кога не си пяла?!

                                https://www.dnevnik.bg/sviat/2018/01...?ref=mobileapp

                                “Животът не се измерва с броя вдишвания, а с миговете, които спират дъха ни.”
                                Народен фолклор из Софийското равно поле

                                Из Пернишката конвенция: " Ако първият пол не бие втория, значи е третият."

                                - Значи твърдите, че не сте запомнили човека, който ви е взел хилтито от ръцете, и ви го е набучил отзад ? А някакви свидетели да са го видели ?
                                - Какви свидетели в неделя в 5 сутринта ?




                                Задача от изпит по токсикология: - Колко литра алкохол се съдържат в израза " Пием по едно и си тръгваме" ?

                                Иван Иванов Иванов никога не попълваше формуляри из държавните учреждения. Просто крадеше попълнените образци!



                                Един мъж бил страшно подтиснат. Влязъл в най- близкия бар и си поръчал тройно уиски. Барманът му налял и мимоходом отбелязал:
                                - Това е доста силно питие. Къв ти е проблема мой човек?
                                Мъжът пресушил чашата на един дъх и отвърнал:
                                - Абе днес, като се прибрах вкъщи, открих съпругата ми в леглото с най- добрия ми приятел...
                                - Гледай ти! - възкликнал съчувствено барманът и отново му напълнил чашата - Нищо чудно, че имаш нужда да пийнеш нещо. Това е от заведението.
                                Мъжът пресушил и втората чаша. И бармана продължил да го разпитва:
                                - И ти кво направи ?
                                - Приближих се до него, погледнах го право в очите и му казах "Лошо куче, много лошо куче!"

                                Дядо ми ми е разказвал, че в момента, в който е видял Титаник е предсказал, че КОРАБЪТ ЩЕ ПОТЪНЕ, но никой не е поискал да го изслуша!
                                След това е предупредил още няколко пъти, преди да го помолят да напусне киносалона...



                                Първите 15 дни на януари са характерни с това, че децата имат повече пари от родителите си.

                                - Как пък един не се писа във профила си я водопроводчик, я тенекеджия! Все бизнесмени. Един чук няма от кого да поискаш.

                                - Мамо, мамо, защо хипопотама се а качил върху другия? Майката бързо отговаря на неловкия въпрос:
                                - Защото си е навехнал крачето и другия му помага да ходи, детето ми!
                                - Е т'ва е... ти му правиш добро, то те е*е...

                                Контактна, монофазна, без силиконови изолации, със собствена партида и слушаща умерено AC/DC, търси някой щепселен да й пръсне бушоните с цел изграждане на постоянна инсталация.

                                Моля, под 20 mAh да не ми пишат.

                                Искрица Токова 29г.

                                - Съжалявам Господине, но в момента нямаме виагра 50 милиграма. Ще ви дам от 100 милиграма и ще я сцепите на две!
                                - Кого, приятелката ми ли?!?
                                - Не, таблетката.

                                31 декември в магазина:
                                - Значи... Дайте ми половин кило филе Елена, половин кило пастърма, тая пита синьо сирене, гауда половин кило и този ементал ми дайте... Шампанско - италианско, мани я тая Искра... Три бутилки уиски, четири бутилки водка...
                                На 4 януари:
                                - Е, как 78 стотинки, веее?! Че тая сол до ония ден беше по 73 стотинки..

                                Най-голямата заблуда сред жените: "Той ще се промени!"
                                Най-голямата заблуда сред мъжете: "1 литър трябва да стигне."

                                Един добре почерпен мъж се прибира по ранните часове, влиза в спалнята, жена му легнала нарочно с гръб към него на леглото.Той взима един стол, сяда близо до леглото и мълчи. Минава доста време, жената се обръща и го пита:- Какво мислиш че правиш?
                                -Нищо! Чакам да почне представлението и съм седнал на първия ред.

                                Прокурорът към обвиняемата:
                                - Госпожо, като сложихте отрова в яденето и го дадохте на мъжа си, изпитахте ли угризение на съвестта?
                                - Да, изпитах.
                                - И кога стана това?
                                - Когато поиска допълнително.

                                Един мъж се напикавал всяка нощ. Вече не издържал и решил да отиде на лекар. Влязъл и лекарят попитал:
                                — Какъв е проблемът?
                                — Ами докторе, аз всяка нощ се напикавам....
                                — И защо така се случва, какво Ви кара да се напикавате? , попитал лекарят.
                                — Всяка вечер като си легна, казал мъжът, сънувам едно джудже. То идва при мен и ми казва: „Айде да пикаме", и аз се напикавам.
                                — Ами тогава, довечера, когато дойде джуджето, като ти каже така, ти му кажи: „Ааааа, аз вече пиках" и проблемът ще се реши!
                                Тръгнал си мъжът, легнал си вечерта, на другия ден се връща при доктора посърнал.
                                — Какво стана, дойде ли джуджето? , попитал доктора
                                — Ами, дойде....
                                — И? Какво стана?
                                — Каза ми „Айде да пикаме", аз му казах, че вече съм пикал, тогава то каза „Ами айде да акаме!



                                Коментар

                                Working...
                                X