IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Коментар


    • Пернишка конвенция - Ако първият пол не бие втория, значи е от третия.
      Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
        На състезанието по красота за камили в Саудитска Арабия, трето място е било спечелено от камила Паркър Боулз, но същата била дисквалифицирана заради употреба на ботокс.
        това е справедливо организиран конкурс по красота, а не като наще
        “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

        Коментар


        • - Във вашето CV пише, че сте бърз по математика.
          - Да.
          - Добре, колко е 17х32?
          - 42 - отговаря на секундата.
          - Но това дори не е близко до отговора!
          - Не е, ама е бързо, нали?..

          Коментар



          • На състезанието по красота за камили в Саудитска Арабия, трето място е било спечелено от камила Паркър Боулз, но същата била дисквалифицирана заради употреба на ботокс.
            Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • -Как да ти викам.
              -Ти си ми като брат бре, като две капки вода си приличаме едно към едно, викай ми глупак.
              Простак съм Азъ - Непобедим !!!

              Коментар


              • Влизайки в мола: "Господи, помогни ми да купя само това, за което съм дошла"

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                  - Извинете, вие какъв се падате на булката?
                  - Любовник, но от първият и брак...
                  +10

                  Коментар


                  • - Извинете, вие какъв се падате на булката?
                    - Любовник, но от първият и брак...

                    Коментар


                    • РУСКИ- Според руските сексолози, жена, облечена като медицинска сестра възбужда мъжете, защото подсъзнателно си мислят, че им носи спирт...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                        Айде още един стар и златен, който е актуален и в момента, тип третополов
                        Младо момче решило да разнищи проблема с третия пол и кой човек е педераст. Отива при баща си и пита:
                        - Тате, какво е това педераст?
                        - Питай дядо си, моето момче, той е по начетен! - отговорил бащата.
                        Отива детето при дядо си и пита:
                        - Дядо, какво е това педераст?
                        - Трудно ми е да ти го обясня с две думи -казал дядото -ще ти разкажа една история.
                        Като младеж израснах на село. Като се запролетеше, и се качвахме със стадата овце в планината да ги пасем. Та качваме се на високото с дядо ти Вуте и дядо ти Нане, но сме млади и ни се иска, обаче няма жени и за това теглим чоп кой през коя седмица да е жена в компанията. Първата седмица бях аз. Не е за описване какво преживях. Втората беше Вуте - не е за описване какво му се случи. Третата трябваше да е Нане, обаче той се отказа....Та това е то да си педераст!
                        - Авраам, ти знаеш ли, че Моше е станал педераст?
                        - Какво, спрял е да си плаща заемите?
                        - Не бе, в добрия смисъл на думата.

                        Коментар


                        • Коментар


                          • Баща намира вибратора на дъщеря си ,чуди се човечеца как може такова хубаво момиче така да нЕма късмет в любовта че да прибягва до такива инструменти ,станало му тъжно ,мъчно . Сипал си една ракия да удави мъките ,сложил вибратора на масата срещу себе си и го гледа. В това време се прибира дъщерята ,вижда баща си и вибратора и пита : -К'во пра'иш бе баща ми ? Той отговаря с малкото гласец който му е останал: - Па е те ,пия ракия със зета
                            http://milom.blog.bg/

                            Коментар


                            • Айде още един стар и златен, който е актуален и в момента, тип третополов
                              Младо момче решило да разнищи проблема с третия пол и кой човек е педераст. Отива при баща си и пита:
                              - Тате, какво е това педераст?
                              - Питай дядо си, моето момче, той е по начетен! - отговорил бащата.
                              Отива детето при дядо си и пита:
                              - Дядо, какво е това педераст?
                              - Трудно ми е да ти го обясня с две думи -казал дядото -ще ти разкажа една история.
                              Като младеж израснах на село. Като се запролетеше, и се качвахме със стадата овце в планината да ги пасем. Та качваме се на високото с дядо ти Вуте и дядо ти Нане, но сме млади и ни се иска, обаче няма жени и за това теглим чоп кой през коя седмица да е жена в компанията. Първата седмица бях аз. Не е за описване какво преживях. Втората беше Вуте - не е за описване какво му се случи. Третата трябваше да е Нане, обаче той се отказа....Та това е то да си педераст!
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Старо и златно:
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X