IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Малко граматика: "Аз съм бил щял да ева." Минало несвършено в бъдещето.
    При такъв език как се превежда правилно конвенция?

    Коментар


    • ЗЛАТЕН- Гарабед решил да си купи магаре и се уговорил с Киркор да му даде неговото за 50 лв. Киркор трябвало да му го достави на следващия ден.
      Киркор се появява на следващия ден в много угрижен вид и Грабед го пита:
      - Кажи бе, Киркор, какво има, къде ми е магарето?
      - Ми, как да ти кажа, Гарабед, магарето снощи умря!
      - Е, голяма работа, какво толкова като е умряло. Върни ми парите и всичко е наред.
      - Е, там е работата, че изхарчих парите и нямам какво да ти дам.
      - Е, тогава ми донеси магарето.
      - Че за какво ти е умряло магаре?
      - Ти ми го донеси и не бери грижа.
      Речено - сторено, Киркор докарал магарето. След месец се срещат отново и Киркор го пита:
      - Какво направи с магарето?
      - С магарето ли? Разиграх го на томбола - отговорил Гарабед.
      - Продадох 500 билета по 2 лв и изкарах 998 лв.
      - Еее, никой ли не се оплака, че магарето е умряло?!
      - Оплака се този, който го спечели, ама му върнах двата лева...

      Коментар


      • ЗЛАТЕН- От МОСАД пратили Моше в тила на врага да разпръсне позиви. Мисията била да разпространи позивите сред палестинците и до 24 часа да се завърне. Чакали го ден, три, седмица. Тъкмо решили, че е пленен и на осмия ден Моше се завърнал в централата отслабнал, брадясал, прашасал, каталясал...
        - Какво стана, Моше - заразпитвали агентите - Разпръсна ли позивите?
        - Абе, как ще ги разпръсквам - изстенал Моше. - Макар и с много зор, продадох ги!..

        Коментар


        • Айде и един стар, но златен, не особено толерантен
          Събрали се евреите от местна общност и равинът им казал:
          - Слушайте сега... Знам аз, че нас, евреите, никак не ни харесват. Доста мислих и реших, че сигурно причината е, че не пием алкохол. Та затова реших следващата седмица да се съберем, всеки да донесе по една бутилка водка, да я излеем в един казан и ще се напием. Пък може после да започнат да ни харесват...
          И се разотишли по домовете.
          Но Моше се прибрал притеснен. Как така цяла бутилка водка да занесе... Усетила жена му, че нещо не е наред, разпитала Моше, помислила и му казала:
          - Добре де, всички ще носят по бутилка водка. Вземи напълни една бутилка вода, то в цял казан водка няма да се усети.
          Така и направил.
          Събрали се пак евреите следващта седмица, излели бутилките в един казан. Равинът взел една чаша, налял си и отпил. Позамислил се малко е казал:
          - Мдааа... ето затова не ни харесват хората...
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Едно момченце си имало майка, която била много ревнива към всякакви други жени, и един ден го извикала при него и му казала:
            - "Моето момче, искам да ми обещаеш нещо. Стой далече от жените, всички са много подли създания и ще гледат как да те подлъжат.
            Ще дойде един момент и някоя от тях ще иска интимни отношения с теб. Стой далече от нея. Всички имат зъби отдолу и чакат да се подведеш и да ти отхапят п*шката..."

            Минало каквото се минало, момчето пораснало и станало зъболекар. Все странял от жените, но на едно парти се почерпил подобаващо и докато се усети, се оказал в стаята на непозната жена.
            Започнала тя да му се натиска, но той в един момент се сепнал и се сетил за думите на майка си.
            - Какво има?, попитала тя.
            - Мама ми е казвала, че всички жени имате зъби отдолу и искаш да ми направиш нещо лошо.
            - Ти луд ли си? Хайде, погледни какво имам отдолу и ако видиш и един зъб, може да се махаш.
            След кратка пауза за оглед, младежът казал с експертен глас:
            - Е, ти кви зъби искаш да имаш. Виж само в какво състояние са ти венците...
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Как започват скандалите в семейството:
              След приятна вечеря и в добро настроение, жена ми шепне на ухото в леглото:
              - Мили, скоро ще бъдем трима!
              - Господи! Какво щастие? Сигурна ли си? – питам развълнувано.
              - Разбира се! Мама се обади, утре пристига на гости при нас.
              И скандалът започна...
              Жената се умилква около мен:
              - Скъпи, не мислиш ли, че аз съм идеалната жена?
              - Какво говориш, скъпа? Ти си много повече от идеалната жена.
              - Колко повече? – ме пита тя кокетно.
              - Към петдесет килограма – й отвръщам.
              И скандалът започна...

              Коментар


              • Какво е носталгия?
                - Желание да се върнеш в Родината за малко и да се убедиш, че не си заминал напразно !!!..

                Коментар


                • Отива един австралийски трансджендър при психиатъра си и се оплаква:
                  - Докторе, не мога да заспивам. Препоръчайте ми нещо.
                  - Ами да ти предпиша едни хапчета?
                  - Не, докторе, не искам хапчета.
                  - Ами тогава опитайте да броите след лягане!
                  - Броя, докторе. Аз съм голям любовчия и като легна си броя с кого съм правил любов. С колко жени, с колко мъже, с колко травестити, с колко трансполови... Брой нямат, ама пак не заспивам.
                  - Ами пробвайте да броите овце тогава!
                  - Какво да им броя на овцете, бе докторе? Тя, овцата, само една....
                  Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Министър Лиляна Павлова хвали премиера: Държавите от Западните Балкани казват: Добре, че е Бойко!

                    Коментар


                    • (28.01.2018; 9:45 a.m.) Добре, че днес пуснаха зеления билет в София, за да ни оправят проблемите. https://scontent.fsof3-1.fna.fbcdn.n...ed&oe=5AEF9E2F
                      Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Wizi Разгледай мнение
                        Кое е смешното !?!?
                        Ние в България също правим конкурси за красота.
                        У наште конкурси за красота ако се отъркаш в някои "членове" на журито, може и да спечелиш първото място.

                        Интересно тез с камилите дали са така.

                        Коментар


                        • ....и както е писано:бития- бит,койна- койн

                          Коментар


                          • Кое е смешното !?!?
                            Ние в България също правим конкурси за красота.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                              На състезанието по красота за камили в Саудитска Арабия, трето място е било спечелено от камила Паркър Боулз, но същата била дисквалифицирана заради употреба на ботокс.

                              https://twitter.com/OrwellNGoode/sta...68009737949185

                              Коментар


                              • Диалог на автогарата:
                                - Абе, альоу, шафьоре, що не тръгваш бе? Шес и дваесе стана, на билетя пише шес и петнаесе...
                                - Ремонтирам средството, ма! Толкуз кат бързаш - качвай се на билетя и тръгвай!..

                                Коментар

                                Working...
                                X