IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Защо се джавкате момчета?
    Откраднала 100 лв. и ги сложила в десния си джоб. После пазарувала с нейни 100 лв. от левия джоб. И колко е загубил търговецът? То много сложно, че чак да се скарате.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение
      Валентинчо имаш възможност да си изтриеш поста
      Напиши решението на задачата, не ме карай да трия каквото и да е, аз не съм барби или менифейса

      Коментар


      • Мъж казва на приятеля си:
        - Имам страшно красива жена. Същинска Венера!
        - Преувеличаваш, все пак Венера е богиня на красотата.
        - Е, добре де, но в нея със сигурност има нещо венерическо.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

          Амиииииииии под 130 тъй като- откраднати 100 + върнати 30=130. Е да де ама тя си е купила стока и от тази стока е останала печалба за собственика
          Хмм, ами ако беше купила същата стока с точни 70 лева, тогава как щяха да станат 130 лв?

          Коментар


          • Коментар


            • Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение
              [ATTACH=CONFIG]n3311836[/ATTACH]
              Загубата е 100 лв. Другпото си е търговия.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение
                Валентинчо имаш възможност да си изтриеш поста
                няма да те разбере... мъка

                Коментар


                • ЗЛАТЕН- Веднъж един беден евреин, живеещ единствено със сляпата си майка, толкова дълго се молил на Бог, че Той се смилил и му казал:
                  - Добре, ще ти помогна, но ще изпълня само ЕДНО твое желание.
                  Евреинът без да мисли дълго поел въздух и започнал:
                  - Искам моята болна и сляпа майка да може да види, как красивата ми жена слага диамантено колие на шията на любимата ми дъщеря в скъпата ми кола, паркирана до басейна на разкошната ми къща на собствения ми остров!!!....ми,.. едно е !!..

                  Коментар


                  • Валентинчо имаш възможност да си изтриеш поста
                    http://milom.blog.bg/

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение
                      [ATTACH=CONFIG]n3311836[/ATTACH]
                      Амиииииииии под 130 тъй като- откраднати 100 + върнати 30=130. Е да де ама тя си е купила стока и от тази стока е останала печалба за собственика

                      Коментар


                      • https://www.facebook.com/CskaSofiaBG...DrSEM0k4lxi6hs

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение
                          [ATTACH=CONFIG]n3311836[/ATTACH]
                          Отговора е*бе, защото в България няма търговец, който да не работи на около 100% надценка

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                            Tова някаква задча за децата ли е? Иначе готин въпрос - може да се зададе за КТБ, Белене, Гинка Върбинка и разни други, но да не политиканстваме. Класически пример за "инвестиция" и Yap-ита (Young Agrarian Professional) у нас - откраднаха едни пари, после ги върнаха у нас, накрая държавата им изкупи боклуците, върба ддс-то и парите заминаха в оШфорки
                            винаги търсиш втория план
                            http://milom.blog.bg/

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение
                              [ATTACH=CONFIG]n3311836[/ATTACH]
                              Tова някаква задча за децата ли е? Иначе готин въпрос - може да се зададе за КТБ, Белене, Гинка Върбинка и разни други, но да не политиканстваме. Класически пример за "инвестиция" и Yap-ита (Young Agrarian Professional) у нас - откраднаха едни пари, после ги върнаха у нас, накрая държавата им изкупи боклуците, върба ддс-то и парите заминаха в оШфорки
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Click image for larger version

Name:	29177159_1682691195133808_9176346130693226496_n.jpg
Views:	1
Size:	24.5 КБ
ID:	3311836
                                http://milom.blog.bg/

                                Коментар

                                Working...
                                X