IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Мара среща Пена и й казва:
    - Довечера да дойдеш! Поканила съм 32-ма мъже, че правиме групов секс!
    - Ма, ти луда ли си! 32-ма, а ние сме само две!
    - Ти не схващаш. Они полвината нема да дойдат, ма!
    - Добре де, 16! Ама ние сме две?
    - Много си проста! Язе съм купила ядене, пиене...Они, че се напият и половината - че заспат!
    - Е, че останат 8! А ние две?
    - Не си ли чувала, статистика не четеш ли, че полвината от мъжкото население у нас е нипутентно!
    - Е па, останаха 4! А ние...
    - Уууу, Пено, че си проста ма..., нали некой требе да та повтори!..

    Коментар


    • Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение
      Сара звъни на Аврам.
      - Авраме, ела довечера у нас, Мойше ще ходи някъде.
      - А как да разбера, че е излязъл?
      - Ще хвърля монета от 1 лв. през прозореца, тя ще звънне долу и ти ще се качиш.
      Свечерило се, Мойше излязъл и Сара хвърля монетата през прозореца. Чака, чака, обаче Аврам не се качва...
      Сара отворила прозореца и тихичко подвикнала:
      - Айде бе Авраме, какво правиш там долу? Качвай се!
      - Търся монетата от 1 лв.
      - Ти си много тъп, бе, аз отдавна я изтеглих с конец...
      когато лева е твърда валута...
      препоръка е

      Коментар


      • Сара звъни на Аврам.
        - Авраме, ела довечера у нас, Мойше ще ходи някъде.
        - А как да разбера, че е излязъл?
        - Ще хвърля монета от 1 лв. през прозореца, тя ще звънне долу и ти ще се качиш.
        Свечерило се, Мойше излязъл и Сара хвърля монетата през прозореца. Чака, чака, обаче Аврам не се качва...
        Сара отворила прозореца и тихичко подвикнала:
        - Айде бе Авраме, какво правиш там долу? Качвай се!
        - Търся монетата от 1 лв.
        - Ти си много тъп, бе, аз отдавна я изтеглих с конец...
        http://milom.blog.bg/

        Коментар


        • АКТУАЛЕН - - Здравейте! Пицария Гордън ли е?
          - Не, господине, това е пицария Google.
          - Значи съм набрал грешен номер?
          - Не господине, Google я купи.
          - ДОБРЕ. Тогава моята поръчка е...
          - Е, господине, искате ли обичайното?
          - Обичайното? Познавате ли ме?
          - Според нашия идентификационен регистър за обаждания, в последните 12 пъти сте поръчали пица със сирена и наденица, с дебела кора?
          - ДОБРЕ! Това е!
          - Може ли да ви предложа този път рикота и рукола със сухи домати?
          - Не, мразя зеленчуците.
          - Но вашият холестерол е много висок.
          - Откъде знаете?
          - Чрез ръководството на абонатите. Резултатът е от кръвните Ви изследвания от последните 7 години.
          - Добре, но не искам тази пица, вече пия лекарство.
          - Не сте приемали лекарството редовно, преди 4 месеца сте купили само кутия с 30 таблетки в мрежата на Фармстор.
          - Купих повече от друга аптека.
          - Не се показва на кредитната ви карта!
          - Платих в брой!
          - Но не сте изтеглил толкова много пари според банковото си извлечение.
          - Имам друг източник на пари.
          - Това не показва последната данъчна декларация, освен ако не получавате доходи от недеклариран източник.
          - КАКВО ПО ДЯВОЛИТЕ? Достатъчно! Омръзна ми от Google, Facebook, Twitter, WhatsApp. Отивам на остров без интернет, където няма мобилни телефони и никой не ме шпионира.
          - Разбирам, господине, но трябва да си подновите паспорта - изтече преди 5 месеца...

          Коментар


          • Коментар


            • Click image for larger version

Name:	29177093_10151394997654945_7824165180371107840_n.jpg
Views:	1
Size:	46.4 КБ
ID:	3315259
              http://milom.blog.bg/

              Коментар


              • КЛАСИКА - Бай Иван отишъл в близкия град за покупки. Отначало той купил едно менгеме, а след това на пазара спазарил една кошница и една патка. Много му харесали две кокошки, но нямало как да ги носи. Предвидливия търговец му рекъл:
                -Какво толкова има. Сложете менгемето в кошницата, в другата ръка вземете патката, а двете кокошки под двете мишници и сте готов.
                Бай Иван направил както му казал търговецът на кокошките и тръгнал към къщи. По пътя стигнал една монахиня, която го попитала знае ли къде живее попа в тяхното село.
                - Отец Онуфрий живее точно до нас. Аз знам една близка пътека и ако тръгнете с мен ще ви заведа баш до неговата къща.
                - Как да вървя с вас? Аз съм безпомощна жена, как да ви повярвам, че вие ползвайки се от моята слабост, няма да ме заведете в някое пусто място,да ме хванете през кръста, да ми дигнете полата и да ме изнасилите
                Бай Иван я погледнал с насмешка:
                -Дявол да го вземе, сестро! Вижте ме само! В кошницата ми тежко менгеме, в другата ръка – патка, а под мишниците ми две кокошки! Как да направя всичко това, за което се страхувате?
                Монахинята се замислила за момент и хитро погледнала бай Иван:
                - Какво толкова има? Ще сложите патката на земята, ще я покриете с кошницата, а отгоре ще сложите менгемето да не избяга!
                -Ами кокошките? Какво ще правя с кокошките, а? – отвърнал не шега сърдития вече бай Иван.
                - Какво толкова кокошките, та кокошките? Голяма работа! Ми не мога ли да ги държа аз!?!..

                Коментар


                • Адам се събужда след див купон:
                  - Олеле! Копелета-а-а-а, къде са ми ребрата?
                  Глас от небето:
                  - А снощи кой поръчваше курви?... А?...

                  Коментар


                  • Млада двойка лежи в леглото след секс. Девойката си играе с топките на момчето.
                    - Харесват ли ти? - пита момчето
                    - Не, спомням си моите какви бяха.


                    Коментар


                    • Жена се прибира пияна през нощта, влиза като отваря вратата с трясък, звери се в мъжа и, и крещи:
                      - Виж го ти него, бе! Аз обикалям да го търся по всички кръчми, а той си стои нашият тук, и си мие кротко чиниите!

                      Коментар


                      • http://www.youtube.com/watch?v=QYCH4jmxwaw

                        Коментар


                        • Click image for larger version

Name:	29214247_207667009983121_3284001139200098304_n.jpg
Views:	1
Size:	25.5 КБ
ID:	3313450
                          http://milom.blog.bg/

                          Коментар


                          • - Миналото не може да се променя - казал физикът
                            - Според теб на нас за какво ни плащат? - отговорил историка...




                            Клаксонът е измислен да спира катастрофи.
                            Ползва се и при сватби, но тогава вече е късно...

                            Коментар


                            • https://www.dnevnik.bg/shimg/zx860y484_1173213.jpg

                              Коментар


                              • Нощна смяна в спешното. Докторът:
                                - Сестра, как ще си вземете лекарството - орално, вагинално или анално?
                                Обаче сестрата не се стреснала много и попитала:
                                - Може ли да видя за каква доза става въпрос?
                                Докторът гордо разкопчал панталона и демонстрирал лекарството.
                                - Дааа, - замислено казала сестрата - при такава доза, мисля, че за да има ефект, ще трябва да се вземе венозно...

                                Коментар

                                Working...
                                X