IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
    Гледайте до края - най-накрая е развръзката

    https://www.facebook.com/lulz777/vid...9041363845772/
    Трябваше да каже друго според мен, да долепи едното 4цифрено с другото и да се получи едно хубаво 8 цифрено число

    Коментар


    • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

      мдам, само дет брадатия козар забрай да обясни що когато в Камилария свети ламБата в Австралия не свети и обратно ... ако сме плоски то некой седи и пуска големото перде да не им блести на едните докат спат, сигур и същия върти горе на чекрък слънца, луни и де що има ....
      обяснението на брадатия беше насочено към другите любители на козички.
      за тях то е напълно достоверно и щом не забранява да правиш секс с храната си е правоверно.
      препоръка е

      Коментар




      • 10 г. по-късно таргет групата е променена.

        Коментар


        • - Ало, телефонът за секс услуги ли е?
          - Да, кажете, какво желаете?
          - Искам групов секс...
          - Да, разбира се, и с колко по-точно искате да го правите?
          - Ами, не ги знам колко са точно, но искам да го начукам на цялото правителство...

          Коментар


          • Гледайте до края - най-накрая е развръзката

            https://www.facebook.com/lulz777/vid...9041363845772/

            Коментар


            • https://www.facebook.com/Takovatasho...3S26sukLhXHLfY

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение

                Мисля назад в темата бях публикувал тълкувание на ислямски теолози.
                мдам, само дет брадатия козар забрай да обясни що когато в Камилария свети ламБата в Австралия не свети и обратно ... ако сме плоски то некой седи и пуска големото перде да не им блести на едните докат спат, сигур и същия върти горе на чекрък слънца, луни и де що има ....

                Коментар


                • Майка към учителката по математика:
                  - Как можахте да дадете такава задача за домашно..."Ако една бира струва 40 стотинки..." ?! Баща му цяла нощ не е спал...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                    Ако мислите, че земята се върти около себе си само защото слънцето и луната сменят местата си, това е само защото малко сте гледали театро. Гледайте редовно българския политически театър и всички дълбоки тайни на Всемира ще ви се изяснят.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение

                      Мисля назад в темата бях публикувал тълкувание на ислямски теолози.
                      https://www.facebook.com/verytoleran...zTcb14a4fxH7lQ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
                        Пичове маните ги тези 100лв.
                        Аз друго се чудя.
                        Ако земята е кръгла и се върти около оста си за 24 часа, от запад на изток, което прави скорост близо 2000км/час за точки между тропика и екватора.
                        Как за бога самолетите летят на запад, като средната им скорост е под 1000.
                        Логично е още като отлепят от земята и да започнат да изостават. Демек да излети за Варна, а след час вече да е над Београд.
                        Некой има ли обеснение на този парадокс?
                        Мисля назад в темата бях публикувал тълкувание на ислямски теолози.

                        Коментар


                        • https://www.facebook.com/sdvr.stolic...type=3&theater

                          Коментар


                          • "Всеки път, когато чуя някоя дама в метрото да ме моли с думите "Господине, може ли малко по-навътре", се изпълвам със смесени чувства....."

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                              Свежий анекдот:
                              Аман от активисти! Само 5 поста по-долу - същият брадясал вече виц го има, при това преведен.

                              Коментар


                              • Свежий анекдот: С. Лавров звонит Путину и сообщает: - Владимир Владимирович, А.Меркель беременна!
                                Путин спрашивает: -Кого нибудь кроме меня ещё обвиняют?

                                Коментар

                                Working...
                                X