IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Аве,ей ,ти върна ли часовника???
    -Не съм го взел аз бе батееее
    Last edited by aleks262; 25.03.2018, 21:22.

    Коментар


    • - С какво се занимаваш?
      - Поя говеда!
      - Във ферма?
      - Неее! Барманка съм!

      Коментар


      • Лавров звъни на Путин.
        -Владимир Владимирович, Ангела Меркел е бременна!
        -Някой друг освен мен обвиняват ли?

        Коментар


        • Жена ми и аз отидохме на среща на съучениците.
          Аз непрекъснато наблюдавах една пияна жена, поглъщаща питието си на съседната маса. Жена ми попита: "Познаваш ли я?"
          "Да,", казах аз, "Тя е старото ми гадже. Разбрах, че е започнала да пие, след като сме се разделили и оттогава не е изтрезнявала."
          "Господи!", каза жена ми, "Кой би повярвал, че някой може да празнува толкова дълго време?"
          И тогава започна скандалът....

          Коментар


          • Мъж и жена след 20-та си годишнина ... в леглото-
            ​жената си мисли:
            "Гледа в тавана и мълчи ... не иска да говори с мен вече ... явно е гузен за нещо ... сигурно си има друга"
            Мъжът си мисли:
            "Муха. Муха на Тавана. Как се държи с тия мънички крачета мама й деееба...

            Коментар


            • В леглото. Тя се притиска към него:
              - А някога искал ли си нещо по-така, по-необичайно от жена?
              Той:
              - Да.
              Тя:
              - Например?
              Той:
              - Плейстейшън...

              Коментар


              • - Гошо, видя ли, че съм готина бе? Цялото заведение ме гледа!
                - Как да не те гледа. Не виждаш ли, че сме седнали на масичката под телевизора, ма?..

                Коментар


                • Мара среща Пена и й казва:
                  - Довечера да дойдеш! Поканила съм 32-ма мъже, че правиме групов секс!
                  - Ма, ти луда ли си! 32-ма, а ние сме само две!
                  - Ти не схващаш. Они полвината нема да дойдат, ма!
                  - Добре де, 16! Ама ние сме две?
                  - Много си проста! Язе съм купила ядене, пиене...Они, че се напият и половината - че заспат!
                  - Е, че останат 8! А ние две?
                  - Не си ли чувала, статистика не четеш ли, че полвината от мъжкото население у нас е нипутентно!
                  - Е па, останаха 4! А ние...
                  - Уууу, Пено, че си проста ма..., нали некой требе да та повтори!..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение
                    Сара звъни на Аврам.
                    - Авраме, ела довечера у нас, Мойше ще ходи някъде.
                    - А как да разбера, че е излязъл?
                    - Ще хвърля монета от 1 лв. през прозореца, тя ще звънне долу и ти ще се качиш.
                    Свечерило се, Мойше излязъл и Сара хвърля монетата през прозореца. Чака, чака, обаче Аврам не се качва...
                    Сара отворила прозореца и тихичко подвикнала:
                    - Айде бе Авраме, какво правиш там долу? Качвай се!
                    - Търся монетата от 1 лв.
                    - Ти си много тъп, бе, аз отдавна я изтеглих с конец...
                    когато лева е твърда валута...
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Сара звъни на Аврам.
                      - Авраме, ела довечера у нас, Мойше ще ходи някъде.
                      - А как да разбера, че е излязъл?
                      - Ще хвърля монета от 1 лв. през прозореца, тя ще звънне долу и ти ще се качиш.
                      Свечерило се, Мойше излязъл и Сара хвърля монетата през прозореца. Чака, чака, обаче Аврам не се качва...
                      Сара отворила прозореца и тихичко подвикнала:
                      - Айде бе Авраме, какво правиш там долу? Качвай се!
                      - Търся монетата от 1 лв.
                      - Ти си много тъп, бе, аз отдавна я изтеглих с конец...
                      http://milom.blog.bg/

                      Коментар


                      • АКТУАЛЕН - - Здравейте! Пицария Гордън ли е?
                        - Не, господине, това е пицария Google.
                        - Значи съм набрал грешен номер?
                        - Не господине, Google я купи.
                        - ДОБРЕ. Тогава моята поръчка е...
                        - Е, господине, искате ли обичайното?
                        - Обичайното? Познавате ли ме?
                        - Според нашия идентификационен регистър за обаждания, в последните 12 пъти сте поръчали пица със сирена и наденица, с дебела кора?
                        - ДОБРЕ! Това е!
                        - Може ли да ви предложа този път рикота и рукола със сухи домати?
                        - Не, мразя зеленчуците.
                        - Но вашият холестерол е много висок.
                        - Откъде знаете?
                        - Чрез ръководството на абонатите. Резултатът е от кръвните Ви изследвания от последните 7 години.
                        - Добре, но не искам тази пица, вече пия лекарство.
                        - Не сте приемали лекарството редовно, преди 4 месеца сте купили само кутия с 30 таблетки в мрежата на Фармстор.
                        - Купих повече от друга аптека.
                        - Не се показва на кредитната ви карта!
                        - Платих в брой!
                        - Но не сте изтеглил толкова много пари според банковото си извлечение.
                        - Имам друг източник на пари.
                        - Това не показва последната данъчна декларация, освен ако не получавате доходи от недеклариран източник.
                        - КАКВО ПО ДЯВОЛИТЕ? Достатъчно! Омръзна ми от Google, Facebook, Twitter, WhatsApp. Отивам на остров без интернет, където няма мобилни телефони и никой не ме шпионира.
                        - Разбирам, господине, но трябва да си подновите паспорта - изтече преди 5 месеца...

                        Коментар


                        • Коментар


                          • Click image for larger version

Name:	29177093_10151394997654945_7824165180371107840_n.jpg
Views:	1
Size:	46.4 КБ
ID:	3315259
                            http://milom.blog.bg/

                            Коментар


                            • КЛАСИКА - Бай Иван отишъл в близкия град за покупки. Отначало той купил едно менгеме, а след това на пазара спазарил една кошница и една патка. Много му харесали две кокошки, но нямало как да ги носи. Предвидливия търговец му рекъл:
                              -Какво толкова има. Сложете менгемето в кошницата, в другата ръка вземете патката, а двете кокошки под двете мишници и сте готов.
                              Бай Иван направил както му казал търговецът на кокошките и тръгнал към къщи. По пътя стигнал една монахиня, която го попитала знае ли къде живее попа в тяхното село.
                              - Отец Онуфрий живее точно до нас. Аз знам една близка пътека и ако тръгнете с мен ще ви заведа баш до неговата къща.
                              - Как да вървя с вас? Аз съм безпомощна жена, как да ви повярвам, че вие ползвайки се от моята слабост, няма да ме заведете в някое пусто място,да ме хванете през кръста, да ми дигнете полата и да ме изнасилите
                              Бай Иван я погледнал с насмешка:
                              -Дявол да го вземе, сестро! Вижте ме само! В кошницата ми тежко менгеме, в другата ръка – патка, а под мишниците ми две кокошки! Как да направя всичко това, за което се страхувате?
                              Монахинята се замислила за момент и хитро погледнала бай Иван:
                              - Какво толкова има? Ще сложите патката на земята, ще я покриете с кошницата, а отгоре ще сложите менгемето да не избяга!
                              -Ами кокошките? Какво ще правя с кокошките, а? – отвърнал не шега сърдития вече бай Иван.
                              - Какво толкова кокошките, та кокошките? Голяма работа! Ми не мога ли да ги държа аз!?!..

                              Коментар


                              • Адам се събужда след див купон:
                                - Олеле! Копелета-а-а-а, къде са ми ребрата?
                                Глас от небето:
                                - А снощи кой поръчваше курви?... А?...

                                Коментар

                                Working...
                                X