IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • На квартално събрание на свекървите било взето решение вместо свекърви, за по-благозвучно да ги наричат маргаритки. Една от тях, страдаща от склероза, прибирайки се в къщи споделила развълнувано със снаха си:
    - Сийче, знаеш ли, днес на събранието единодушно решихме отсега нататък да ни наричате... Ох, как се наричаха онези белите цветенца с жълто в средата?
    - Лайкучки! - отговорила снахата.

    Коментар


    • Секс телефон. Чува се охкане и сладострастни звуци…
      - Сега бавно събувам бикините си…
      - О, да! Давай, маце!
      - Сега свалям сутиена…
      - Страхотна си! А 69 правиш ли?
      - Е… правя, ама чак след две години…

      Ot vesti ,bg

      Коментар


      • Мобилен оператор потроши глупомера


        Навсякъде из България – „говеда“
        Един от мобилните оператори у нас – Виваком, потроши глупомера отвсякъде.

        Пиарите на компанията трябва моментално да бъдат уволнени, ако някой в тази фирма има капка усет за нещата, пише Пловдив Прес. В деня на телекомуникациите в официалната страница на Виваком във Фейсбук се появи потресаваща реклама.

        Тя гласи „МУУУУдно ти е в офиса? Разтъпчи се! Днес празнуваме деня на ТЕЛЕкомуникациите!„, а за илюстрация към фотоса е публикуван колаж, който не може да бъде описан с думи. На него се мъдрят стадо крави

        Само за пояснение – собственик на мажоритарния пакет акции във Виваком е Спас Русев, който същевременно е и притежател на Левски. Всеки футболен фен знае как биват наричани запалянковците на „сините“ навсякъде из България – „говеда“.

        И без това уточнение – опитът за реклама е сполучлив, а крайният резултат не се нуждае от коментар.
        fuск the bеаr - give me the bееr

        Коментар


        • ИНТЕРВЮ С МАРСИАНЕЦ Марс. Следобед. Жега. Палатка на брега на изсъхнало езеро... -Здравейте, г-н Марсианец, как е самочувствие...

          Коментар


          • Интервю с банкер От колко години сте в професията? -От петнадесет. Истинска наслада. А преди да станете банкер? С какво се ...

            Коментар


            • Браво Груйче..Велико..

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                -Не мърдайтесь! Фото изкривиться ! - български фотограф към рускиня на плажа..
                Реална случка с мен преди май бяха 20 години Запознавам се с едни много готини мадами рускинчета в Албена. И на една ѝ викам - Давай, сниматься - демек, искам да се снимаме, пък тя като ми се разсърди. Наложи се да се обяснявам на ингилизки с друга нейна колежка, та се оказа, че това било обидно и значело нещо като "айде да ти го нафърфоря" Ама отде да знам - е, после се получиха нещата, но ми е за урок - с руските/украинките вече си говоря на английски, което също си е виц

                И да не съм съвсем офтопик, ето един гларуски:


                Двама българи отиват да свалят рускини на морето, още първия ден виждат две мадами и почват да ги черпят. Черпили ги те, пили, веселили се, накрая се заклатушкали към хотела, но още щом влезли в стаята, единият паднал и заспал мъртвешки сън. Става той на сутринта, гледа леко гузно другия и му вика:
                - Брато, вярвам, че не си посрамил българската чест!
                - Е, как бе, какво говориш, това няма как да се случи
                - Браво бе, пич, голям си, разказвай ся - и двете наведнъж ли, една след друга ли, как?
                - А, как, как, ми преди да заспя и аз, им казах, че сме румънци. няма да разваляме българската морска чест я


                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • -Не мърдайтесь! Фото изкривиться ! - български фотограф към рускиня на плажа..

                  Коментар


                  • Макар да не съм фен на рашките, това, което са направили в Москва, говори за умен и зашитаващ интересите си народ, със силно гражданско общество, за разлика от селяндурите, самонаричащи се столичани у нас!
                    50 долара глоба за 10 секунди неправилно спиране
                    Дано някой каже на Пъдпъдъкова - тя поне е учителница по руский язик и може да си говори свободно с рашките
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • ЗЛАТЕН- Конкурс за кокоша красота. Излиза на подиума френската кокошка, беличка, в розови прашки.
                      Комисията я пита:
                      - Колко любовника имаш?
                      - (с чувство на собствено достойнство) Петнадесет.
                      - А колко яйца снасяш в месеца?
                      - Сто и петдесет.
                      - Браво! Добри показатели.
                      Излиза на подиума английската кокошка, рижава, в зелени прашки.
                      - Колко любовника имаш?
                      - (с чувство на собствено достойнство) Двадесет.
                      - А колко яйца снасяш в месеца?
                      - Двеста.
                      - Браво! Отлични показатели.
                      Излиза на подиума българската кокошка, цялата насинена, чорлава, с изпочупени нокти.
                      - Колко любовника имаш?
                      - (въздишайки) Пеесе!
                      - А колко яйца снасяш в месеца?
                      - ПЕСТИН!
                      - При такива показатели би могла поне да се понагласиш малко...
                      - А КОГА?! Или се чукам, или снасям!..

                      Коментар


                      • – Мамо, мамо, днес разбрах, че леля Петя ще си има бебе!Майката отговаря: – Да, знам!
                        Дъщеричката се чуди: – А къде се намира то сега?
                        – Ами, сега е в коремчето ѝ.
                        Последвала дълга пауза и след известно време разговорът продължил:
                        – А мамо, ти нали ми каза, че ако смучеш мръсни пръсти, в коремчето ти ще се завъдят глисти! Тогава, какво трябва да смучеш, за да завъдиш бебенце?..

                        Коментар


                        • Ако имаш силикон в устните и гърдите, а все още чакаш рейса на спирката, значи бизнес стратегията ти е построена неправилно.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                            От фейсбук:
                            “Върнахме се 22 години назад. СИК ни управлява, а Славия спечели купата.”..

                            Коментар


                            • От фейсбук:
                              “Върнахме се 22 години назад. СИК ни управлява, а Славия спечели купата.”..

                              Коментар


                              • Click image for larger version

Name:	31641880_576830439365015_4533434128065888256_n.jpg
Views:	1
Size:	55.5 КБ
ID:	3331732
                                http://milom.blog.bg/

                                Коментар

                                Working...
                                X