IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Следващия път, като излизат националите ни по футбол на терена, да земат да пуснат "Хубава си, моя горо" вместо химна. И без тoва са 11 дървета и ни носят само скръб и жалост....

    Коментар


    • Коментар


      • Боби Михайлов пее – помните ли това видео?

        http://www.infosi.bg/bobi-mihaylov-p...li-tova-video/

        Коментар


        • Професорът:
          -Млади колеги, някога Робин Худ обирал парите на богатите и ги раздавал на бедните. С времето сътрудниците му станали твърде много и нараснали разходите за издръжката им. Пък и самият Худ започнал да живее по-луксозно – хубава карета, хубави жени, хубави вина....Обираните от богатите пари започнали да не стига.... Тогава започна да обира и по-бедни. Първо им вземал това, което им е раздавал безплатно...
          Глас от залата:
          -Сега разбрах как са възникнали данъчните.....

          Коментар


          • Вече сме свикнали с видеоклиповете с нестандартни ситуации, които пристигат от Русия, но това нещо е наистина най-уникалното в последно време … Руснак сърфира върху влак на метрото!

            Коментар


            • Падна първият сняг в Европа.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                В България лечението се свежда до два основни съвета: "Спри да пиеш" и "Пийни едно и ще ти мине"!..
                +1111

                Дей*а, колко се е развила медицината в наше време!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от MZ/X Разгледай мнение
                  Мами, подлецът му с подлец, все нещо се е случило!

                  Коментар


                  • Коментар


                    • 15 години по-късно: Какво правят и как изглеждат звездите от „Спасители на плажа“?

                      Коментар


                      • В България лечението се свежда до два основни съвета: "Спри да пиеш" и "Пийни едно и ще ти мине"!..

                        Коментар


                        • "Младоженци след първата брачна нощ... Тъмно и тихо... Мацката проплаква:
                          - Ми, как ще живеем така...?! Тя и заплатата ти малка...!"

                          Коментар


                          • Някакъв прещраква каналите, опитвайки се да следи всички парламентарни новини. Жена му, обидено:
                            - Ама за теб сякаш парламентът е по-важен от жена ти – само за него мислиш!
                            - Ти се благодари, че за теб не мисля това, което мисля за него!
                            Last edited by X_Y; 04.09.2015, 09:04.

                            Коментар


                            • Един инженер умрял. Отишъл при свети Петър, цял ден чакал на опашка, за да получи разпределение, и накрая го насочили към ада. Минало време, започнали незапомнени жеги. Свети Петър си помислил:
                              "Тук в Рая не се диша от горещина. А какво ли е в Ада? Я да ида да проверя?"
                              Отишъл той в ада и какво да види? Прохладно, подухва ветрец, изобщо рай... Попитал дявола каква е тази работа, и той му отговорил :
                              - Абе, нали ми изпрати един инженер миналия месец, та ми сложи климатик.
                              - Дай го този инженер насам - казал св.Петър - горе в Рая не се живее от горещина!
                              - Ааааа, не! - отговорил дявола - щом си го изпуснал един път сърди се на себе си.
                              - Ще те съдя - разгорещил се свети Петър.
                              - Кого ще съдиш, бе? Нали всички адвокати са при мен?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                                И аз са излъгах. Ааааа време е за следващияяяяя....

                                Абе, кво ше го чекам, чекам. Я терор, бе:
                                https://www.youtube.com/watch?v=I9h2jfOzX1E
                                https://www.youtube.com/watch?v=JtFfmDUDCco
                                http://www.dnes.bg/televizia/2015/09...ordjano.275293

                                Коментар

                                Working...
                                X