IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Млад мъж постъпва в армията и е разпределен за парашутист. Карат го да скача от все по-високо, докато дошъл заветния ден за първия му скок. Минал и го пуснали в отпуск, баща му го подхванал от врата и го подканил да разправя как е службата.
    – И какво? Скочи ли?
    – Ами да ти кажа как стана. Влязохме в самолета, излетяхме, сержанта отвори люка и вика - “Доброволци?!” Около 15 човека скочиха сами.
    – И ти тогава ли скочи?
    – Ъм, не още. После сержанта започна да ни награбва един по един и да ни бута през люка.
    – Тогава ли скочи?
    – Ще стигна до там. Всички скочиха освен мен. Казах на сержа, че много ме е страх, а той ме забута към люка. Аз си вклиних краката и не пускам.
    – А скочи ли?
    – Още не. Той се опита да ме избута от самолета, но аз сграбчих дръжките и отказах да мръдна. Сержа се вбеси и извика 2-рия пилот. Онзи си изу панталона, изкара 28 сантиметров и ми каза, че ако не скоча ще ми го натика целия.
    – И тогава ти скочи.
    – Ами… подскочих малко… в началото.

    Коментар


    • Срещат се двама евреи. Единият пита другия:
      - Как си, как вървят нещата?
      - Нормално.
      - Как са жената, децата?
      - Добре са.
      - Как е работата?
      - Ами, не е зле, оправям се някак си.
      - Слушай, можеш ли да ми дадеш 1000 долара назаем?
      - Можеш ли да ме целунеш по гърба?
      - А защо по гърба?
      - Ти също започна отдалече!,,

      Коментар


      • Коментар


        • Една монахиня не спирала да хълца и отива на доктор.
          - Докторе хълцам вече две седмици без да спирам.
          Доктора я преглежда и казва.
          - Хмм...Вие сте бременна сестро.
          Тръгва си монахинята и разказва в манастира за бременността. На следващия ден майката игуменка отива при доктора и му кресва.
          - Как Ви хрумна тази глупост да кажете такова нещо на една монахиня. Не Ви е срам!
          Докторът отговаря.
          - Ами, направих го за да я посплаша малко.
          - Аха... Е, този, когото уплашихте, е епископът, хвърли се от камбанарията...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от blqblq Разгледай мнение

            Или е българин, който си дава сметка, че половин България не разбира и не е длъжна да разбира руски.
            Мда, това е български форум и се пише на български. ЧУждият текст се поства, за да хванем смешката, Например онзи клип на македонска езикова норма - после ебанйе, нема каенйе - ми звучи смешно, но на български не е смешно. Това, мисля, сме го разисквали неведнъж във форума, а и е въпрос на себеуважение, но русофилистиците са си русофилистици, точно както сороспиите са си сороспии!
            И за да не съм офтопик, ето едно лафче - ако се смени държавата с една такава на североизток, резултатът ще е същият
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Sahib31 Разгледай мнение

              Щото е русофоб и не знае или не иска да знае, че половин България разбира руски.
              В момента е важно какво става в Москва.
              Или е българин, който си дава сметка, че половин България не разбира и не е длъжна да разбира руски.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Winter

                A защо си го написал два пъти
                Щото е русофоб и не знае или не иска да знае, че половин България разбира руски.
                В момента е важно какво става в Москва.

                Коментар


                • Франция срещу Хърватия...
                  ​​​​​​

                  Коментар


                  • Ишиас....
                    Attached Files

                    Коментар


                    • Въпрос за Стани богат-

                      В Лихтенщайн по принцип не играят футбол, защото, ако ритнат малко по-силно, топката ще отиде в:
                      А. Австрия
                      Б. Швейцария
                      В. Река Рейн
                      Г. Вратата на Левски

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                        "Кола, коят не пали, и жена, дет не пуска, нема. Ама и двете сакат врътенье" - Стара северозападна мъдрост...
                        Побутване от зад докато запали също ще свърши работа.

                        Коментар


                        • "Кола, коят не пали, и жена, дет не пуска, нема. Ама и двете сакат врътенье" - Стара северозападна мъдрост...

                          Коментар


                          • Възторжен русофил към Радио Ереван.
                            - Что будет, если к России присоединить Болгарию?
                            - Ничего не будет ... Даже помидоров.
                            Възторжен русофил към Радио Ереван.
                            - какво ще стане, ако към Русия се присъедини България?
                            - нищо няма да има... дори домати.

                            Last edited by Kiro; 16.07.2018, 09:43.

                            Коментар


                            • Световното първенство раздели феновете на любители на футбола и на любители на съпруги на любителите на футбола.

                              Коментар


                              • Джендърски - Психиатър показва картината “Тримата богатири” на пациент и го пита какво вижда на нея.
                                - Виждам трима гейове.
                                - Защо?!
                                - Как защо? Трима мъже, нито една жена, не са ли гейове?
                                Докторът вади друга картина, ято лебеди. Пак го пита какво вижда.
                                - Виждам ято летящи гейове.
                                - Защо?
                                - Как защо? Летят един зад друг, гледат си в задниците.
                                Докторът, вече малко изумен, пак го пита:
                                - А на мен как гледате?
                                - Според мене вие също сте гей.
                                - И защо?
                                - Е, как защо, цял ден тука седите и събирате картинки за гейове...

                                Коментар

                                Working...
                                X