IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

    явно си математик
    В това е вицът. Бях тройкаджия по математиката.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

      2+1+1/2+1/4+1/8+1/16+1/32+1/64...... и така до безкрай.
      явно си математик

      Коментар


      • Първоначално изпратено от rozova pantera

        Защо, О Богове? На четири е равно... две плюс две?? хаха
        2+1+1/2+1/4+1/8+1/16+1/32+1/64...... и така до безкрай.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mathematician
          В магазина. БГ мама пита:
          -Морковът генномодифицирн ли е?
          Продавачът:
          -Не, защо питате?
          Морковът:
          -Наистина, защо питате?
          Модифициран, немодифициран, ще те ям, би рекъл вълкът. Заедно със захапалото моркова зайче от бг-мамите.

          Коментар


          • Всеки има право на глас,някои имат право на власт!

            Коментар


            • Доналд Тръмп: Аз и Ким се влюбихме

              https://www.vesti.bg/sviat/amerika/t...ubihme-6086957
              Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

              Коментар


              • Годжи пита Слави Трифонов:
                Слави ти кой номер презерватив ползваш???
                Слави вдига рамене и казва" ами не знам.
                Годжи му отговаря:
                Как ще знаеш като никога не си го развивал до края.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от S600AMG Разгледай мнение
                  Това според мен е за тук

                  https://www.investor.bg/ikonomika-i-...-hrani-268787/
                  ВМРО предлагат лимит в печалбата на търговците за социална кошница с храни
                  Не е за вицовата тема тази светкавица на мисълта. Тя е за тема “Диагнози“.

                  Коментар


                  • Това според мен е за тук

                    https://www.investor.bg/ikonomika-i-...-hrani-268787/
                    ВМРО предлагат лимит в печалбата на търговците за социална кошница с храни

                    Коментар


                    • Изтрития коментар не е виц ,, но е направен с чувство за хумор, който беше споделен от колегата на когото коментара също беше изтрит.. Всички постове в темата са копи - пейст вицове, нема лошо Нека има и коментари по тях като нещо авторско.

                      Коментар


                      • http://www.youtube.com/watch?v=6IYclfp4tuA

                        Коментар


                        • КЛАСИКА - - Мъжо, вчера оставих две бутилки ракия в хладилника, а сега е само една - защо, бе!?
                          - Ми, не съм я видял, ма!..

                          Коментар


                          • КЛАСИКА - Било някъде преди 09.09.1944 г., когато един евреин решил да стане партизанин. Хванал Балкана, намерил един отряд и си предложил услугите. Партизаните решили да му се доверят и го приели в редиците си. Ходили къде ходили, стреляли къде стреляли, един ден водачът бил извикан при партийното ръководство, което му връчило 5000 позива за разпространение. Той, от своя страна, решил да даде задачата на евреина, който взел присърце работата и още същия ден, в който получил листовките, изчезнал да ги разпространява.
                            Минала седмица, минал месец, минала половин година и партизаните решили, че еврейският им другар е хванат от жандармите, обработен е и вероятно не е сред живите.
                            Колко били изненадани, когато след цели седем месеца, видели един ден евреина при тях. Командирът отдавна го бил отписал, затова го извикал при себе си да го поразпита. Още преди да зададе какъвто и да било въпрос, му били предадени едни пари и на учудения поглед, евреинът отвърнал:
                            - Другарю, съжалявам, че се забавих, но продажбата на тия листовки не беше никак лесна. Отбил съм си и малка комисионна...

                            Коментар


                            • Понеже сега сме винената кампания....

                              Прибира се Пешо у дома, доста пийнал. Жена му в кухнята, мие някакъв тиган.
                              Пича забива мътен, кървясал поглед в нея, трясва с юмрук по масата и изревава:
                              - АЗ съм шефът в тая къща, ясноооо?!
                              Жена му без грам звук рязко се завърта и със заучено движение му отпечатва профила на дъното на тигана. Съответно героя рухва в нокаут като бик в скотобойна.
                              В това време влиза съседката:
                              - Въх, Миме, твоичкия `що лежи по очи насред кухнята?
                              - Той е шефът в тая къща! Където си иска, там ще лежи! Аз съм безгласна буква.

                              Коментар


                              • Журналист пита Сергей Бондерчук след като е поставил нов световен рекорд по хвърляне на чук:
                                Как така успяхте да хвърлите чука толкова надалече:
                                Бондерчук отговорил сърдито:
                                Вие ми дайте сърпа да видите него къде ще го хвърля..................

                                Коментар

                                Working...
                                X