IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • The emotional ballad of Apple’s new $999 Pro Display Stand:

    https://www.youtube.com/watch?v=PnGp...ature=youtu.be

    Страхотен

    Apple : 1000 bucks
    China : 7 bucks including shipping
    We have no money, therefor we shall have to think...

    Коментар


    • Студент попаднал под автобус и - умрял. Свестил се на другия свят. В креслото срещу него видял нещо, приличащо на човек, но с излизащи от него инфрачервени лъчи. - Къде съм? - Ти си в ада, синко. Но не се страхувай, тук е по-хубаво, отколкото го описват там на земята. Ти докато беше жив пушеше ли? Студентът притваря очи. - Да, пушех. - Е, значи в понеделник за теб ще бъде празник. У нас това е ден за пушене. Изборът е огромен, от цигари до лули и пури. Пушим всеки понеделник до късна нощ. И майната им на астмата и рака – ти вече си умрял! А обичаше ли да пиеш? Студентът отпуска глава: - Може ли без това? - Уу! Тогава се готви за празник във вторник! На този ден пием всичко от сутринта, от бира и леки вина до най-силните напитки. Ти нали вече си умрял? А как беше с наркотиците? Студентът почервенява: - Да, имаше! - Е, какво, ще се веселиш в сряда! У нас това е ден на наркотиците, от най-леките до хероина и тежката синтетика. Каквото искаш прави, не се бой от предозировка – ти вече си умрял! А с жените? Студентът се оживява: - А как иначе! - Ами тогава в четвъртък ще си поживееш. У нас това е ден за секс. Работата е в това, че в ада жените са 10 пъти повече от мъжете и ти ще имаш голям избор! А за сифилиса не си и помисляй – нали си умрял! А не си ли бил педе*аст? Студентът се свива: - Не, ама как... - Мдааааааа... Тогава в петък за теб ще е ад!..

      Коментар


      • Mлад мъж искал да купи подарък за рождения ден на новата си приятелка, но тъй като излизали съвсем отскоро, дълго се колебал и решил, че чифт ръкавици носят най-подходящото послание: романтичен и не твърде интимен подарък. Заедно с по-малката сестра на любимата си той отишъл в най-скъпарския магазин за дамска мода и купил чифт бели ръкавици. Момичето купило боксерки за себе си. По време на опаковането обаче, продавачката се объркала и разменила двете покупки. Без да провери съдържанието на пакета, младият мъж го изпратил на любимата си заедно със следната бележка: "Избрах това, защото забелязах, че не носиш нищо, когато излизаме вечер. Аз лично харесах едни по-дълги, с копчета, но понеже сестра ти носеше къси, се убедих, че се свалят по-лесно. Цветът е малко деликатен, но не се притеснявай – продавачката ми показа своите, които носела от 3 седмици – бяха съвсем леко зацапани. Помолих я да ми покаже как й стоят твоите и установих, че са наистина страхотни. Бих искал да присъствам, когато ги слагаш за пръв път, но нямам съмнения, че доста други ръце ще ги докоснат, преди да успея да те видя отново. Когато ги сваляш, не забравяй да подухаш малко в тях, защото ще са леко овлажнели от носенето. Помисли си само, колко хиляди пъти ще ги целуна през предстоящата година!!! С много любов!!! P.S. Най-новата мода била да се носят леко подгънати – така, че част от вълната да се вижда."

        Коментар


        • Пешо е моряк и е за първи път на плаване. Шест месеца корабът не е спирал в пристанище. Пристигат в Банкок. На кораба се качва пристанищният контрол и казва, че е забранено слизането на брега, защото върлува страшна болест. - Аа, не! 6 месеца жена не съм виждал! Слизам! - рекъл Пешо, хвърлил се във водата и доплувал до брега. Отдал се на живот цяла нощ. Прибрал се призори и се хвърлил в койката. Някъде следобед станал, отишъл до тоалетната и какво да види - целият му член на дупки! Пикае като лейка! Страшно се уплашил, отишъл при доктора и му го показал. Онзи дълго го разглеждал и накрая казал: - Виж, колега, аз не съм никакъв доктор, а братовчед на капитана. Но като бивш флейтист от Софийската опера, мога да те науча как да си наредиш пръстите, че да не се опикаваш!

          Коментар


          • Срещнали се двама статистици и започнали да се хвалят с постиженията на институтите си. Първият казал: - Ние установихме, че най-здравословното нещо на света е празнуването на рождени дни. Хората отпразнували най-много рождени дни живеят най-дълго. А вторият отговорил: - Ние пък установихме кое е най-смъртоносното нещо на света. Това са киселите краставички. От тези които са яли кисели краставички през 1901 година сега няма нито един жив.,,

            Коментар


            • Левски с тежък жребий в Лига Европа, изправя се срещу третия в Словакия

              Прочети още на: https://www.gol.bg/levski/2019-06-18...ya-v-slovakiya

              Коментар


              • ПРОГРАМА СА РАЗВИТИЕ НА РОДНОТО ЖИВОТНОВЪДСТВО ПРЕЗ ' ЗРЕЛИЯТ' СОЦИАЛИЗЪМ,.....

                https://vimeo.com/312445155
                Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
                  Пътува жена в маршрутка. Трябва да предаде напред пари за билета. Близо до нея сeди друга жена. Как да се обърне към нея - на "ти" или на "вие"? Разсъждава логически.
                  Тази маршрутка е експресна. Ако до сега не е слязла, знячи отива в моят квартал. Отива с бутилка вина, значи отива при някой мъж. Бутилката е скъпа, значи отива при някой красив мъж.
                  В нашият квартал има само двама красиви мъже: мъжът ми и любовникът ми. Тя не може да отива при любовника ми, защото в момента аз отивам при него. Значи отива при мъжа ми. Мъжът ми има две любовници - Катя и Ани. Катя е в командировка.
                  -Ани, ще предадете ли на шофьора парите за билет?
                  Момичето (учудено):
                  -От къде ме познавате?



                  И ся, при толко умна жена, защо му са любовници на мъжот и?
                  Ами щот Ани и Кати явно са блондинка и червенокоса, а жена му не е.

                  Коментар


                  • Пътува жена в маршрутка. Трябва да предаде напред пари за билета. Близо до нея сeди друга жена. Как да се обърне към нея - на "ти" или на "вие"? Разсъждава логически.
                    Тази маршрутка е експресна. Ако до сега не е слязла, знячи отива в моят квартал. Отива с бутилка вина, значи отива при някой мъж. Бутилката е скъпа, значи отива при някой красив мъж.
                    В нашият квартал има само двама красиви мъже: мъжът ми и любовникът ми. Тя не може да отива при любовника ми, защото в момента аз отивам при него. Значи отива при мъжа ми. Мъжът ми има две любовници - Катя и Ани. Катя е в командировка.
                    -Ани, ще предадете ли на шофьора парите за билет?
                    Момичето (учудено):
                    -От къде ме познавате?
                    Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                    ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                      ЗЛАТЕН- Пътувам. Преминавайки през някакво затънтено градче решавам да спра да се поразтъпча, пък и едно кафе да изпия. Докато ми сервират кафето вече съм заобиколен от неколцина мургави сънародници, които са твърдо решени "много ефтино, бате" да ми продадат някаква златна верижка. Рапърска! Като за доберман! "Само 50 $, бате!"
                      Развеселен, се пазаря с тях докато си пия кафето, накрая си стискаме ръцете на 30 и покупко-продажбата се осъществява.
                      Естествено, както си и очаквах, верижката се оказва менте. ...Както впрочем и 50-те $ с които я платих...
                      Но двайсетте които ми върнаха си бяха съвсем истински!!!..

                      А колата ми,... без задна броня и двата стопа не бяха там

                      Коментар


                      • ЗЛАТЕН- Пътувам. Преминавайки през някакво затънтено градче решавам да спра да се поразтъпча, пък и едно кафе да изпия. Докато ми сервират кафето вече съм заобиколен от неколцина мургави сънародници, които са твърдо решени "много ефтино, бате" да ми продадат някаква златна верижка. Рапърска! Като за доберман! "Само 50 $, бате!"
                        Развеселен, се пазаря с тях докато си пия кафето, накрая си стискаме ръцете на 30 и покупко-продажбата се осъществява.
                        Естествено, както си и очаквах, верижката се оказва менте. ...Както впрочем и 50-те $ с които я платих...
                        Но двайсетте които ми върнаха си бяха съвсем истински!!!..

                        Коментар



















                        • Коментар


                          • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение
                            Кратка новина:
                            - Пребиха известен брокер на имоти. На тихо, но същевременно комуникативно място.

                            Да не се приема лично
                            а , не е на топ локация , а ...

                            Коментар


                            • Click image for larger version

Name:	viber_изображение_2019-06-14_07-54-23.jpg
Views:	1
Size:	59.5 КБ
ID:	3477988

                              Коментар



                              • Коментар

                                Working...
                                X