IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • На страницата на Бойко Борисов нечовешки екстаз..

    Мария Стоименова Г-н Премиер ,кой каквото иска да говори лошо за Вас, Вие сте един прекрасен водач на България ! Нито един премиер преди Вас не е правил това,!. Да, разбира се Вие не сте виновен за разрухата и продадена България! Знам ,че Вие изпълнявате нареждания , колкото и да желаете да направите нещо още по добро за народа си ! Може да имате СТОП!. Други са виновниците за България! Който в момента живеят охолно, без значение от тяхната политическа партия Националност етнос малцинство! Много са крадците на България , продажниците , богатите, ! Но, Вас Бог да Ви пази.".

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Моабет да става Разгледай мнение
      С три букви на бетонената пирамида пише:
      "Българи бяха тук."

      "..." е руски подпис.
      нашия в Keep Yourself Positive.
      Last edited by RUBLA; 25.09.2019, 08:43. Причина: Спазвайте добрия тон!
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Моабет да става Разгледай мнение
        С три букви на бетонената пирамида пише:
        "Българи бяха тук."

        Ааааааааааааааааааа,недей така!Това с трите букви не винаги означава това,което ти си мислиш....

        Я виж тука.....


        Click image for larger version

Name:	2vpo8olezaf31.jpg
Views:	1
Size:	71.3 КБ
ID:	3505035






        Коментар


        • Първоначално изпратено от grisow Разгледай мнение
          А какво пише на бетонната пирамида, че при мен лошо се вижда?
          С три букви на бетонената пирамида пише:
          "Българи бяха тук."


          Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

          Коментар


          • Ако на кракът ви падне тухла, а вие не знаете български....или сръбски, то на практика няма какво да кажете

            Коментар


            • Женен мъж веднъж преспал със секретарката си. Правили секс цял следобед, и когато станало 8 часа вечерта, мъжа се усетил и накарал момичето да отърка обувките в тревата и в калта пред офиса им. Прибира се след това и с влизането си почва: - Скъпа... няма какво да те лъжа... бях със секретарката цял следобед.. - Лъжеш, свиньо! Пак си играл голф с ония смотаняци ...!

              Коментар


              • Мъж се обажда в А1:
                – Ало, много ми е бавен интернета…
                – Какъв Ви е плана?
                – Да гледам п*рно!
                – Не това господине, с какъв пакет сте в момента??
                – Малък, но много верен!..

                Коментар


                • Един ден ген.Аугусто Пиночет говорил пред народа:
                  - Тайната на добрия живот в страната е проста, започва диктаторът. Тълпата погледнала към него с интерес.
                  - Усилен труд...
                  Няколкостотин души напуснали площада.
                  - Спазване на закона...
                  Отново стотици напуснали площада.
                  - И без комунизъм! - Завърши Аугусто, чакайки повече хора да напуснат този път.
                  Но никой не е си тръгнал.
                  - А защо никой не си тръгва? –попитал Пиночет. току-що казах: "Никакъв комунизъм!". Нима няма ни един комунист сред събраните?
                  Чува се глас от тълпата:
                  - Всички комунисти си тръгнаха още след думите за нуждата от работа и спазване на законите!

                  Коментар


                  • КЛАСИКА- Мъж заема мястото си в самолета. До него се настанява страхотна мадама и той се опитва да подхване разговор:
                    – Бизнес пътуване или ваканция? – разтреперан от мерак да я свали.
                    – На семинар на нимфоманките в Чикаго. – изтърсва тя.
                    Мъжът преглъща от вълнение, не вярвайки на късмета си и пита отново:
                    - А какво е вашето участие в семинара?
                    – Аз съм лектор и използвам опита си, за да разбия някои митове в секса. Ето, например говори се, че афро-американците са най-надарените мъже, но се оказва, че индианците са по-надарени от тях. Говори се, че французите са най-добрите любовници, докато фактите показват, че това са гърците. Всъщност, извинявайте, не би трябвало да обсъждам тази тема с вас, та ние дори не се познаваме!-сепва се изведнъж жената.
                    – Винету! – протяга ръка мъжът. – Винету Пападопулос!..

                    Коментар


                    • Кеворкян:

                      България е разграден двор, едва ли има нещо за шпиониране. А и нашите дупедавци са ясни: те са готови да носят 2 панталона едновременно, за да ги смъкват ту пред американците, ту пред руснаците.
                      Тогава, в какво се изразява ползата от шпионите?
                      Тайни можеш да търсиш в държава, в която има тайни.

                      Коментар


                      • https://giphy.com/gifs/tariceanu-laura-ck-l0Ex1ECVuO8yVOgsU?fbclid=IwAR2TiUaTH_EbG4NHKJVtILS IffhUmCxN9AaxuGSM_Y96S3dZVexQ4z1lZ4U

                        Коментар


                        • уж не виждаше какво е написано ........ пък сега много бързо прогледна като видя за какво става на въпрос ....... съмнителен си ти


                          Първоначално изпратено от grisow

                          А, благодаря ти, сега го разбрах.
                          Но при мен, обаче, започва с "ху" и завършва с "й".

                          Как се виждат при другите тези три букви?
                          Click image for larger version

Name:	69.jpg
Views:	1
Size:	91.7 КБ
ID:	3504192

                          fuск the bеаr - give me the bееr

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                            А, това е пасивна защита срещу нападение с автомобил.
                            И ние имаме такава пред Еврейския дом и офиса на Ел Ал на площад "Възраждане", само че са уж бетонни гнезда за цветя; бетон бол, цвете - малко

                            А какво пише на бетонната пирамида, че при мен лошо се вижда?
                            Last edited by grisow; 20.09.2019, 03:11.

                            Коментар


                            • Коментар




                              • (Кевин Kallaugher)


                                Коментар

                                Working...
                                X